Złomowanie aut Łaziska Górne

Firma Auto Kurek oferuje złomowanie aut w Łaziskach Górnych. Nasz auto szrot przyjmuje wszystkie samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze. Kasacja pojazdów Łaziska Górne to miejsce, w którym pozbędziesz się też wysłużonego lub uszkodzonego autobusu, ciągnika rolniczego, a nawet naczepy samochodowej. Nasz auto złom przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym. Demontaż samochodów to nasza specjalność. Za zezłomowany pojazd otrzymasz od nas sporą sumę gotówki. Cena za kasację aut jest zawsze atrakcyjna.

Auto szrot Łaziska Górne

Złomowanie samochodów Łaziska Górne to najlepszy sposób na pozbycie się starego i wysłużonego auta, którego nie opłaca się naprawiać. Każdy samochód jest przez nas rzetelnie wyceniany, dzięki czemu masz gwarancję uzyskania bardzo korzystnej propozycji ceny. Auto kasacja Auto Kurek to miejsce, w którym w ciągu jednego dnia otrzymasz spory zastrzyk gotówki. Działamy codziennie przez całą dobę i zapewniamy bezpłatny odbiór pojazdu z Łazisk Górnych i okolic.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Wstępnym etapem naszej współpracy jest kontakt z naszymi konsultantami. Czekamy na Ciebie pod numerami: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Zgłoszenie możesz do nas przesłać również za pośrednictwem formularza na naszej stronie.


Weryfikacja pojazdu

Nasz specjalista podczas rozmowy telefonicznej poprosi Cię o podanie kilku ważnych informacji dotyczących samochodu przeznaczonego do kasacji, dzięki którym możliwa będzie dokładna wycena pojazdu. Zapewniamy, że nasz cennik za złomowanie aut jest niezwykle atrakcyjny.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, przejdziemy do kolejnego etapu naszej współpracy, czyli wypełnienia niezbędnej dokumentacji oraz przekazania ustalonej sumy w formie gotówki lub przelewem.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Łaziska Górne

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę każdego klienta,
  • gwarantujemy wysokie ceny za każdy złomowany samochód,
  • przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym i wizualnym,
  • zapewniamy bezpłatny transport samochodu do naszej firmy,
  • za każdy pojazd płacimy gotówką lub przelewem,
  • jesteśmy do dyspozycji codziennie przez całą dobę.

  Auto Kurek – złomowanie i skup pojazdów

  Korzystne zbycie samochodu używanego to spore wyzwanie. Sytuacja pogarsza się, gdy pojazd jest uszkodzony, niesprawny lub stary i wyeksploatowany. Możemy wówczas liczyć jedynie na kolekcjonerów, jednak dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Auto Kurek. U nas bardzo korzystnie sprzedasz swój samochód i otrzymasz za to sporą sumę gotówki. Przyjmujemy każdy pojazd bez względu na stan techniczny, markę, rocznik czy przebieg. Trafiają do nas samochody, z których pozyskujemy przydatne części oraz elementy przeznaczone do recyklingu. Złomowanie aut w Łaziskach Górnych to niejedyna nasza specjalność. Prowadzimy także skup samochodów używanych w całej Polsce. Każda transakcja w naszej firmie przebiega bardzo szybko i sprawnie. Dbamy o pełen komfort i zadowolenie naszych klientów.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie pojazdów Łaziska Górne to miejsce, w którym przyjmujemy do kasacji auta osobowe, terenowe, sportowe i luksusowe, a także wysłużone autobusy, maszyny rolnicze i naczepy. Trafiają do nas pojazdy w każdym stanie technicznym i wizualnym. Skupujemy auta powypadkowe, zdezelowane i niekompletne.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Kasacja samochodów w naszej firmie przebiega bardzo szybko i bez zbędnych formalności. Wymagamy jednak kilku podstawowych dokumentów, takich jak dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz opcjonalnie karta pojazdu. Od nas otrzymasz niezbędną dokumentację, potrzebną do wyrejestrowania auta.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  W ciągu 30 dni od złomowania należy złożyć wniosek o wyrejestrowanie samochodu we właściwym miejscowo wydziale komunikacji. Do wniosku musisz dołączyć dokumenty, jakie od nas otrzymałeś, czyli zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.