Złomowanie aut Dobczyce - demontaż i kasacja samochodów

W auto szrocie Auto Kurek w Dobczycach istnieje możliwość złomowania aut każdego typu i we wszystkich rocznikach. Możesz u nas zezłomować zarówno pojazd praktycznie nowy i nieużywany, jak i model, który uległ wypadkowi, podpaleniu, zalaniu lub aktom wandalizmu. Za każdy pojazd złomowany w naszej kasacji aut oferujemy wynagrodzenie w wysokości odpowiadającej jego wadze na dzień kasacji.

Złomowanie aut w Dobczycach to nasza domena już od wielu lat, podczas których obsłużyliśmy setki w pełni zadowolonych klientów. Zapewniamy pomoc na każdym etapie kasacji, możemy odpowiedzieć na wszelkie pytania telefonicznie i mailowo również w nocy – pracujemy bowiem przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Zadzwoń do nas już dziś i umów się na odpowiedni termin w auto kasacji w Dobczycach i okolicach Auto Kurek.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Najszybszą drogą kontaktu z naszym auto szrotem w Dobczycach jest skorzystanie z infolinii pod numerem telefonu 692 443 443 i 660 637 702 lub przez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na firmowej stronie internetowej. Już podczas rozmowy warto podać wszelkie szczegóły dotyczące samochodu, a także umówić się na dogodny termin w celu oględzin pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu to niezbędny etap kasacji auta, gdyż podczas trwania inspekcji następuje sprawdzenie przez naszego pracownika kompletności dokumentów dotyczących pojazdu, a także jego zważenie. Na podstawie otrzymanych informacji możemy zaproponować cenę, która zawsze jest korzystna dla obu stron. Po tym kroku przychodzi czas na kolejne etapy i finalizację transakcji.


Kupno samochodu

Nasi pracownicy mogą odebrać wrak ze wskazanego przez klienta miejsca lub może on samodzielnie go dostarczyć do jednego z naszych punktów. Podczas tej czynności sporządzamy umowę, a także dokonujemy unieważnienia dowodu rejestracyjnego oraz tablic. Ostatnim krokiem jest wypłacenie należnej kwoty.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Dobczyce

  Dlaczego warto zdecydować się na usługi marki Auto Kurek?

  Złomowanie pojazdów w Dobczycach to nasza codzienność już od wielu lat, dlatego opracowaliśmy nasze usługi dosłownie do perfekcji. Oferujemy między innymi możliwość odbioru auta z każdego miejsca w tym mieście za pomocą naszego własnego transportu i to za darmo dla naszych klientów. Co więcej, odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości e-mail przez całą dobę. Nasi pracownicy przechodzą cykliczne szkolenia, podczas których uzyskują najświeższą wiedzę z dziedziny motoryzacji, dzięki czemu mogą pomóc także podczas najtrudniejszych spraw związanych ze złomowaniem pojazdów. Zadzwoń już dziś na jeden z podanych numerów telefonu i skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia właściwego terminu realizacji usługi auto złomu w firmie Auto Kurek.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Z usług naszego auto szrotu w Dobczycach mogą skorzystać właściciele samochodów osobowych, ciężarowych i terenowych. Dodatkowo umożliwiamy kasację pojazdów specjalistycznych, niezależnie od ich rocznika, przebiegu czy modelu. Ponadto nieistotny jest także ich stan, gdyż przyjmujemy na złom samochody uszkodzone, zdezelowane oraz doszczętnie zepsute.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Aby zgłosić złomowanie pojazdu, należy udać się do najbliższego Wydziału Komunikacji, w którym wystarczy wypełnić stosowny wniosek w przeciągu 30 dni od kasacji auta. Należy mieć przy sobie otrzymane od nas dokumenty dotyczące złomowania, a także unieważniony dowód rejestracyjny.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Zdecydowanie po dokonaniu każdej transakcji klient otrzymuje od nas kompletną dokumentację dotyczącą złomowania samochodu. Dokumenty te są niezbędne do wyrejestrowania danego pojazdu.

  Złomowanie aut Dobczyce i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.