Złomowanie aut Chorzów - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Chorzowie z auto szrotem Auto-Kurek będzie prostsze, niż Ci się wydaje! Szczególnie że kasacją aut zajmujemy się od lat, a na złom przyjmujemy naprawdę różne pojazdy. Możesz nam oddać samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, a nawet autobus. Odbierzemy auta różnego typu: uszkodzone, powypadkowe lub doszczętnie zniszczone. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Auto szrot Chorzów- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Chorzów i okolice to obszar, na którym działamy. Skupiamy się na kompleksowych usługach, bo oprócz demontażu pojazdów zapewniamy ich skup oraz sprzedaż części używanych. Mamy własny transport, którym przywozimy zniszczone pojazdy. Pracujemy 24 godziny na dobę, a cena za złomowanie auta będzie zależeć w dużej mierze od wagi wraku.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się nami telefonicznie, odwiedź nas osobiście lub wypełnij krótki formularz dostępny na naszej stronie. Odezwiemy się tak szybko, jak to możliwe, a następnie przejdziemy do dalszych etapów naszej współpracy. Zadzwoń pod jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 .


Złomowanie pojazdu

Zapewniamy kompleksowe złomowanie pojazdów. Oferujemy darmowy transport, odbieramy auta z Chorzowa i okolic. Podczas demontażu skupiamy się na wyjęciu sprawnych części, usuwamy niebezpieczne, takie jak płyny eksploatacyjne. Pracujemy szybko i sprawnie, zapraszamy!


Zapłata i dokończenie formalności

Po zakończeniu złomowania przechodzimy do formalności, przede wszystkim wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Co więcej, możesz liczyć na unieważnienie dowodu rejestracyjnego. Na koniec zapłacimy Ci za każdy kilogram skasowanego wraku.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta,
  • skupiamy się na kompleksowych usługach złomowania,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • pracujemy 24 godziny na dobę,
  • zapewniamy transport niesprawnych aut do naszej siedziby,
  • błyskawicznie wypłacamy pieniądze za wrak.
  złomowanie aut Chorzów

  Złomowanie pojazdów – Chorzów

  Złomowaniem pojazdów w Chorzowie zajmujemy się od lat. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników każdego dnia pilnuje, aby Stacja Demontażu Pojazdów działała w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Od początku naszej działalności skupiamy się na skutecznym i szybkim demontażu. Działamy legalnie, otrzymaliśmy zezwolenie numer C-65. Dzięki temu możemy zgodnie z prawem składować pojazdy na placu, a także unieważniać dowody rejestracyjne czy też wystawiać zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Kasacja pojazdów w naszej firmie to jednak niejedyna usługa. Zapewniamy także skup samochodów używanych w Chorzowie. Co więcej, jesteśmy w stanie odszukać dla Ciebie używaną część z setek czekających na ponowny montaż w autach.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Dla nas liczy się przede wszystkim ekologiczne podejście do demontażu auta, a następnie jego kasacji. Dlatego też zanim pojazdem zajmą się nasze maszyny, skrupulatnie opróżniamy wszystkie płyny eksploatacyjne. To niebezpieczne dla środowiska i człowieka substancje, które trafiają do rafinerii. Chcemy jednak zaznaczyć, że to nie wszystko, podczas demontażu wyciągamy wszelkie wciąż sprawne lub nadające się do regeneracji elementy silnika, skrzyni biegów itp. Tapicerka, fotele czy elementy z tworzywa sztucznego trafiają z kolei do zaprzyjaźnionych zakładów przetwórczych lub do miejsc, gdzie zostaną poddane utylizacji. Następnie gotowe paczki po wrakach skupują od nas huty. Wszystko więc zyskuje nowe życie lub zostaje zutylizowane, zawsze zgodnie z przepisami o ochronie środowiska. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kasacji pojazdów w Chorzowie!

  złomowanie aut Chorzów

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złom w Chorzowie przyjmujemy wszystkie samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, a nawet autobusy i busy, które kiedyś służyły jako komunikacja miejska. To nie wszystko – dla nas nie ma znaczenia, czy oddasz nam pojazd uszkodzony w wypadku, czy doszczętnie zniszczony, przyjmiemy każdą markę i każdy model!

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług kasacji pojazdów w Auto-Kurek w Chorzowie, możesz liczyć na zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Jesteśmy legalną Stacją Demontażu Pojazdów, za każdym razem wystawiamy niezbędne dokumenty. Z zaświadczeniem o zezłomowaniu pojazdu należy udać się do Wydziału Komunikacji..

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Za złomowanie samochodów w Auto-Kurek nie płaci się ani grosza. Co więcej, to my wynagrodzimy Ciebie za to, że zechciałeś oddać auto w nasze ręce. Otrzymasz zapłatę za każdy kilogram wraku. Na koniec możesz więc liczyć na niemały zastrzyk gotówki! Oczywiście wykonujemy również przelewy!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.