Złomowanie aut Siewierz

Złomowanie aut Siewierz – firma Auto Kurek to profesjonalna stacja demontażu samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych. Nasz auto złom przyjmuje pojazdy w każdym stanie technicznym bez względu na markę, rocznik czy przebieg. Kasacja pojazdów Siewierz to miejsce, w którym w ciągu jednego dnia pozbędziesz się swojego starego auta i otrzymasz za niego gotówkę. Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki wyceny każdego pojazdu.

Auto szrot Siewierz

Złomowanie samochodów Siewierz oferuje swoje usługi codziennie przez 24 godziny na dobę. Każdy pojazd przeznaczony do kasacji odbieramy własnym środkiem transportu zupełnie za darmo. Naszymi klientami są prywatni właściciele samochodów oraz przedsiębiorcy. Auto kasacja Siewierz i okolice oferuje najlepsze warunki współpracy i błyskawiczną wypłatę gotówki. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Kasacja aut w Siewierzu czeka na Twoje zgłoszenie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem naszej współpracy jest nawiązanie kontaktu telefonicznego. Możesz do nas zadzwonić pod numery: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Na zgłoszenia czekamy także drogą elektroniczną poprzez formularz na naszej stronie.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej nasz specjalista poprosi Cię o podanie kilku ważnych szczegółów na temat Twojego samochodu. Dzięki temu możliwa będzie szybka i rzetelna wycena jego wartości.


Kupno pojazdu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest uzupełnienie niezbędnych dokumentów oraz wypłata ustalonej kwoty w formie gotówki. Na życzenie możemy wykonać przelew na podany numer konta bankowego.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Siewierz

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Nasza firma świadczy usługi codziennie przez całą dobę,
  • przyjmujemy auta osobowe, ciężarowe i dostawcze,
  • interesują nas pojazdy w każdym stanie technicznym,
  • gwarantujemy bardzo korzystny cennik złomowania aut,
  • każdy pojazd odbieramy własnym środkiem transportu,
  • zapewniamy rzetelną wycenę każdego samochodu.

  Auto Kurek – złomowanie i skup pojazdów

  Wyeksploatowany i niesprawny samochód stoi nieużywany od dłuższego czasu w garażu i zajmuje cenne miejsce? A może wystąpiła poważna usterka, której naprawa jest nieopłacalna? Wszystkie te problemy rozwiąże firma Auto Kurek, która oferuje złomowanie pojazdów w Siewierzu. Oferujemy bardzo korzystne ceny i wypłatę ustalonej kwoty w formie gotówki lub przelewu. U nas masz gwarancję udanej transakcji za kasację samochodów. Zapewniamy szybką i sprawną obsługę bez zbędnych formalności. Oprócz złomowaniem pojazdów zajmujemy się również skupem samochodów używanych w Siewierzu. Przyjmujemy auta w dobrym stanie technicznym, a także uszkodzone i niesprawne, które naprawiamy lub z których pozyskujemy przydatne części mogące służyć jeszcze przez wiele lat.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W auto szrocie w Siewierzu możesz sprzedać każdy samochód, jaki posiadasz. Przyjmujemy auta osobowe każdej marki. Trafiają do nas samochody terenowe, sportowe i luksusowe. Skupujemy także ciężarówki, auta dostawcze, a nawet autobusy i maszyny rolnicze.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Do przeprowadzenia transakcji w naszej firmie będziesz potrzebować ważnego dokumentu tożsamości, a także dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu (jeśli została wydana). Od nas otrzymasz odpowiednie zaświadczenie, które posłuży do wyrejestrowania auta.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w wydziale komunikacji, składając odpowiedni wniosek o wyrejestrowanie. Do wniosku musisz dołączyć zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli została wydana).

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Każdy samochód przeznaczony do złomowania wyceniamy na podstawie jego wagi. W sytuacji, gdy waga jest mniejsza niż 90% wagi z dowodu rejestracyjnego, pobierzemy niewielką prowizję.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.