Złomowanie aut Bielsko-Biała - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Świadczymy usługi złomowania aut w miejscowości Bielsko-Biała. Skupiamy się na kompleksowych usługach kasacji aut; zapewniamy również skup pojazdów używanych i sprzedaż części używanych. Przyjmiemy na auto szrot każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny. Co ważne, możesz nam oddać auto osobowe, terenowe, dostawcze, a nawet samochód ciężarowy czy autobus.

Auto szrot Bielsko-Biała – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Bielsko-Biała i okolice to obszar, na jakim działamy. Pracujemy przez 24 godziny na dobę od wielu lat. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, chętnie przyjedziemy po zniszczony pojazd własnym transportem. Zadbamy o to, aby kasacja przebiegła szybko i sprawnie. Cena za złomowanie auta będzie różna, uzależniona głównie od wagi wraku. Mamy jednak nadzieję, że będziesz zadowolony z ostatecznej kwoty.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap naszej współpracy to kontakt telefoniczny, wypełnienie przez Ciebie formularza na stronie lub osobista wizyta na naszym auto szrocie. Omówimy wtedy szczegóły, między innymi miejsce i termin odbioru zniszczonego pojazdu. Zadzwoń do nas pod numer 660 637 702 lub 692 443 443 .


Złomowanie pojazdu

W naszej firmie skupiamy się na kompleksowym złomowaniu samochodów. Dbamy o to, aby części sprawne zostały zdemontowane i oddane do sprzedaży. Niebezpieczne elementy, między innymi płyny eksploatacyjne usuwamy i oddajemy do rafinerii.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap naszej współpracy to oczywiście dokończenie wszelkich formalności związanych ze złomowaniem. Wystawimy zaświadczenie o złomowaniu auta, a także unieważnimy dowód rejestracyjny. Oczywiście odpowiednio wynagrodzimy Cię za każdy kilogram wraku.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do klienta,
  • działamy na rynku od wielu lat,
  • nasz auto szrot otwarty jest przez całą dobę,
  • zapewniamy darmowy transport uszkodzonych aut,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • błyskawicznie wypłacamy gotówkę lub wykonujemy przelew.
  złomowanie aut Bielsko-Biała

  Złomowanie pojazdów – Bielsko-Biała

  Nasz auto szrot w Bielsku-Białej działa w branży od lat. Oferujemy kasację pojazdów różnego typu: od modeli osobowych po autobusy. Skupiamy się na kompleksowości, dbamy o klientów, proponując im transport uszkodzonych samochodów do naszej siedziby. Tak naprawdę w dużej mierze od tego zaczynamy współpracę. Działamy w pełni legalnie, o czym świadczy zezwolenie numer C-65. Oznacza to, że nie tylko możemy składować pojazdy na placu, ale również unieważniać dokumenty rejestracyjne czy też wystawiać zaświadczenie o zezłomowaniu auta zaraz po ukończeniu tego zadania. Pamiętaj, aby z tymi dokumentami i z kartą pojazdu (jeśli istnieje) udać się do Wydziału Komunikacji, aby tam wyrejestrować pojazd. Chcemy jednak podkreślić, że kasacja aut to nie wszystko, w Bielsku-Białej prowadzimy także skup samochodów używanych.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Auto-Kurek skupia się na ekologicznej kasacji pojazdów, a więc dba o to, aby wszelkie niebezpieczne części zostały zutylizowane lub poddane recyklingowi. Już podczas początkowych prac demontażowych wyciągamy z pojazdów sprawne elementy i wystawiamy je ponownie na sprzedaż. Płyny eksploatacyjne trafiają do rafinerii, a tworzywo sztuczne, takie jak gumy, deska rozdzielcza, podsufitka i inne materiałowe elementy – do zakładów przetwórczych lub do utylizacji. Karoseria, jeśli nie jest uszkodzona, także trafia do sprzedaży, dlatego zachęcamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą wymienić element nadwozia w swoim samochodzie. Na naszym auto szrocie wszystko, co możliwe, otrzymuje drugie życie, nawet paczki po kasacji, które trafiają do hut.

  złomowanie aut Bielsko-Biała

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na naszym auto szrocie Auto-Kurek w Bielsku-Białej jest miejsce dla wszystkich pojazdów. Chcemy podkreślić, że nie ma dla nas znaczenia ich stan, dlatego też chętnie przyjmiemy auto powypadkowe, zniszczone przez pożar czy powódź. Możesz nam oddać samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, a nawet autobus.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jako Stacja Demontażu Pojazdów z zezwoleniem o numerze C-65 wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Z tym dokumentem i unieważnionym dowodem rejestracyjnym powinieneś udać się do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni od zezłomowania.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Chcesz zezłomować swoje auto, ale nie wiesz, czy otrzymasz za to jakieś pieniądze? Zgłoś się do nas, a wypłacimy Ci za każdy kilogram. Auto-Kurek przelewa pieniądze na konto lub wypłaca w gotówce ustaloną kwotę. Jeśli pojazd waży mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, cena ta może być niższa.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.