Złomowanie aut Częstochowa - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Masz samochód, który nie nadaje się już do jazdy? W takim razie zapraszamy na nasz auto szrot. Z nami pozbędziesz się kłopotu, jakim niewątpliwie jest zniszczone lub powypadkowe auto na podwórku czy w garażu. Złomowanie aut Częstochowa to coś, czym zajmujemy się od lat, możesz więc liczyć na pełen profesjonalizm w trakcie naszej współpracy. Chcemy zaznaczyć, że wszelkie czynności przeprowadzamy legalnie i rzetelnie. Cena złomowania samochodu będzie uzależniona od wagi wraku.

Auto szrot Częstochowa – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Częstochowa i okolice – właśnie na tym obszarze działamy przez 24 godziny na dobę. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie przyjąć każdy pojazd. Co więcej, oferujemy darmowy transport po zniszczone i niesprawne auta, wystarczy, że podasz nam adres! Kasacja aut w naszej placówce przebiegnie szybko i zgodnie z zasadami dotyczącymi ochrony środowiska!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap naszej współpracy i późniejszej kasacji Twojego samochodu to rozmowa telefoniczna lub fizyczna w naszej placówce. Zachęcamy do kontaktu na jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 – chętnie przedstawimy Ci warunki naszej dalszej współpracy.


Złomowanie pojazdu

Drugi etap to już złomowanie pojazdu. Na naszym szrocie Auto-Kurek w Częstochowie skupiamy się na kompleksowej kasacji. Obejmuje ona między innymi demontaż samochodu, czyli sprawnych części i niebezpiecznych płynów eksploatacyjnych.


Zapłata i dokończenie formalności

Na koniec czeka na Ciebie gotówka za każdy kilogram wraku pojazdu i dokumenty do podpisania. Wtedy też otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu, z którym następnie udasz się do wydziału komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Zapewniamy błyskawiczną procedurę.
  • Rzetelnie podchodzimy do każdego klienta.
  • Natychmiast wypłacamy gotówkę.
  • Działamy na rynku od wielu lat.
  • Jesteśmy otwarci przez 24 godziny na dobę.
  • Dysponujemy własnym transportem.
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu.
  złomowanie aut Częstochowa

  Złomowanie pojazdów – Częstochowa

  Auto złom Auto-Kurek istnieje na rynku od lat. Skupiamy się na kasacji pojazdów wyeksploatowanych, zniszczonych, powypadkowych i zdezelowanych. Dla nas nie ma znaczenia, w jakim stanie jest samochód. Chcemy także podkreślić, że przyjmujemy auta różnego typu od osobowych, przez dostawcze po ciężarówki i autobusy. Działamy rzetelnie i legalnie, o czym świadczy między innymi licencja od Wojewody Województwa kujawsko-pomorskiego o numerze C-65. Jesteśmy Stacją Demontażu Pojazdów, która swoje prace wykonuje w zgodzie z wszelkimi normami dotyczącymi ochrony środowiska. Mamy przeszkolony zespół pracowników. Działamy przez 24 godziny na dobę. Postaw na auto kasację w Częstochowę i okolicach jeszcze dziś, do czego Cię gorąco zachęcamy. Skontaktuj się z nami i zleć odbiór auta lub przyjedź do nas własnym transportem!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Podczas pracy skupiamy się na przestrzeganiu wszelkich zasad bezpieczeństwa dotyczących złomowania aut w Częstochowie. Przede wszystkim dbamy o to, aby kasacja przebiegła sprawnie i szybko, ale przy tym staramy się chronić środowisko naturalne. Dlatego też, gdy oddasz nam swoje auto, możesz liczyć na to, że wszelkie płyny eksploatacyjne zostaną z niego usunięte. Co więcej, sprawne części lub te nadające się do renowacji również otrzymają później drugie życie. Nawet tapicerka wraz z fotelami czy elementy z tworzywa sztucznego zostaną oddane do zakładów przetwórczych, gdzie zostaną zamienione w coś zupełnie innego. Jako profesjonalna Stacja Demontażu Pojazdów po każdym zezłomowaniu auta nasi klienci otrzymują zaświadczenie. Chcemy podkreślić, że oferujemy także usługi skupu pojazdów w Częstochowie.

  złomowanie aut Częstochowa

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Częstochowie przyjmujemy samochody w każdym stanie. Dla nas nie ma znaczenia czy są to auta powypadkowe, poległe w pożarze czy doszczętnie zniszczone przez gradobicie. Skupiamy się także na kasacji aut osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet autobusów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli jesteś zdecydowany skorzystać z naszych usług, pamiętaj, że musisz mieć przy sobie stosowne dokumenty. Będzie to między innymi dowód osobisty i dowód rejestracyjny pojazdu i karta pojazdu, jeśli istnieje. Po więcej informacji na temat dokumentów zapraszamy do naszego poradnika.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  W Wydziale Komunikacji w ciągu 30 dni od kasacji złóż wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą wydane podczas złomowania dokumenty m.in. unieważniony dowód rejestracyjny i kartę pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

  Kontakt

  Przydatne telefony

  CENTRALA: 692 443 443

  Kasacja: 660 637 702

  Skup aut: 600 072 558

  Oddział Szczecin: 690 209 209

  Sprzedaż części do aut osobowych: 728 321 225

  Sprzedaż części do aut dostawczych: 734 451 627