Złomowanie aut Zabrze - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Cena złomowania aut zależy od tego, jak ciężki był wrak. Chcemy jednak zaznaczyć, że w naszym auto szrocie możesz liczyć na uczciwą zapłatę! Złomowanie aut w Zabrzu to nasza główna oferta. Złomujemy pojazdy osobowe, ciężarowe, a nawet autobusy. Dla nas nie ma znaczenia stopień uszkodzeń czy zniszczeń samochodu. Może to być auto po gradobiciu lub doszczętnie spalone!

Auto szrot Zabrze – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Zabrze i okolice to oferta skierowana do wszystkich właścicieli niesprawnych pojazdów. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, demontujemy auta z myślą o środowisku. Działamy na rynku od wielu lat, dysponujemy własnym transportem, a nasz auto szrot otwarty jest przez całą dobę. Kasacja aut to coś, na czym znamy się najlepiej, zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie. Omówimy szczegóły współpracy, między innymi miejsce i termin odbioru pojazdu z pomocą naszego darmowego transportu!


Złomowanie pojazdu

Najważniejszy etap naszej współpracy to złomowanie auta. Używamy do tego specjalistycznego sprzętu, a nasi pracownicy nie zapominają o najważniejszych czynnościach, takich jak usunięcie płynów eksploatacyjnych czy demontaż sprawnych części!


Zapłata i dokończenie formalności

Podczas ostatniego etapu otrzymasz wynagrodzenie uzależnione od wagi wraku. Dostaniesz także od nas zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, z którym udasz się do wydziału komunikacji, aby wyrejestrować samochód.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta,
  • podczas demontażu dbamy o środowisko,
  • działamy 24 godziny na dobę,
  • zapewniamy transport niesprawnego auta,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu,
  • istniejemy na rynku od wielu lat,
  • zapewniamy uczciwą wycenę wraku.
  złomowanie aut Zabrze

  Złomowanie pojazdów – Zabrze

  Auto-Kurek w Zabrzu działa od wielu lat, przyjęliśmy samochody do kasacji od setek klientów. Każdego dnia ktoś przyjeżdża do nas z chęcią pozostawienia pojazdu. Pracujemy przez 24 godziny na dobę! Co ważne, nie musisz organizować swojego transportu, jeżeli pojazd, jaki chcesz nam oddać, nie jeździ. Wystarczy, że do nas zadzwonisz czy napiszesz, podasz adres i termin wizyty, a my przyjedziemy własnym transportem po Twoje auto i co więcej, nic za to nie zapłacisz! To my zapłacimy Ci za każdy kilogram wraku, możesz więc nie tylko pozbyć się samochodu z podwórka czy parkingu, ale dodatkowo na tym zarobić. To nie wszystko, oddając nam samochód, dbasz o środowisko. Dlatego też serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z usług złomowania aut w Zabrzu. Jeżeli chcesz, możesz sprzedać nam sprawne auto, prowadzimy także skup!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Już sam fakt oddania samochodu w nasze ręce oznacza, że auto nie będzie więcej szkodziło środowisku. Nasi profesjonaliści dopilnują, aby usunąć z samochodu płyny eksploatacyjne, następnie oddadzą auto do rafinerii. Również tworzywa sztuczne, tapicerka, fotele, podsufitka trafią do współpracujących z nami firm. To jednak nie koniec, bo elementy karoserii, a także części mechaniczne, które są jeszcze sprawne i nadają się do dalszej eksploatacji, trafiają do sprzedaży. Może kiedyś Ty będziesz potrzebował jednego z elementów najważniejszych podzespołów do swojego samochodu i kupisz u nas używane, ale w stu procentach sprawne auto? Mamy taką nadzieję! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług jeszcze dziś, zadzwoń lub napisz, czekamy!

  złomowanie aut Zabrze

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złomie w Zabrzu przyjmujemy samochody powypadkowe, doszczętnie zniszczone przez pożar czy gradobicie. Dla nas nie ma znaczenia stan pojazdu ani rok jego produkcji, marka czy model. Co więcej, możesz oddać nam auto osobowe, terenowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobus!

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jesteśmy legalną, uczciwą Stacją Demontażu Pojazdów, dlatego też zawsze korzystając z naszych usług złomowania aut, możesz liczyć na uzyskanie zaświadczenia o zezłomowaniu auta. Z tym dokumentem udaj się w ciągu 30 dni od złomowania do wydziału komunikacji w mieście, gdzie zarejestrowałeś auto.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  U nas każdy klient za oddanie nam samochodu do kasacji może zyskać dodatkowy zastrzyk gotówki. Płacimy za każdy kilogram wraku, ale chcemy zaznaczyć, że jeśli masa pojazdu jest mniejsza niż 90% tej, która została wpisana w dowód rejestracyjny, pobieramy niewielką opłatę za każdy brakujący kilogram.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.