Złomowanie aut Racibórz

Złomowanie aut Racibórz to oferta skierowana do wszystkich, którzy mają zniszczone lub niesprawne auta. Przyjmujemy na auto szrot pojazdy osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe. Co ważne, cena złomowania samochodu nie istnieje, to darmowa usługa! To ty otrzymasz od nas zapłatę – za każdy kilogram złomu. Postaw na kasację aut z pomocą firmy Auto-Kurek – czekamy na Ciebie.

Auto szrot Racibórz- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Chcesz pozbyć się samochodu? Postaw na auto złom. Działamy 24 godziny na dobę od wielu lat, dokonaliśmy złomowania pojazdów setki razy. Co ważne, oferujemy darmowy transport po zniszczony samochód, nie musisz martwić się kosztami przewozu. Zapłacimy Ci za skorzystanie z naszych usług i wystawimy zaświadczenie o zezłomowaniu. Auto kasacja Racibórz i okolice to oferta właśnie dla Ciebie!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz pozbyć się samochodu powypadkowego czy doszczętnie zniszczonego? W takim razie zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług! Złomowanie aut w Raciborzu z pomocą Auto-Kurek nigdy nie było prostsze! Zadzwoń do nas na numer 660 637 702 lub 692 443 443 , a omówimy szczegóły.


Weryfikacja pojazdu

Gdy już dowiemy się, że chcesz oddać pojazd na nasz auto szrot, przejdziemy do weryfikacji samochodu. W tym celu poprosimy Cię o kilka najważniejszych informacji dotyczących pojazdu, między innymi VIN. To tylko kolejny krok do ostatniego etapu w procedurze złomowania aut.


Kupno samochodu

Na końcu przejdziemy do formalności, to jednak nie tylko podpisy. Na tym etapie otrzymasz od nas zapłatę za każdy kilogram wraku. Co więcej, możesz liczyć na zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Z tym dokumentem musisz udać się do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni od kasacji.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Racibórz?

  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • własny, darmowy transport auta,
  • zlecenia realizowane 24 godziny na dobę,
  • natychmiastowa wycena i błyskawiczna zapłata za wrak,
  • minimum formalności.
  złomowanie aut Racibórz

  Złomowanie aut Racibórz – zawsze w zgodzie z naturą

  Nasz auto szrot w Raciborzu działa według ściśle ustalonych zasad. Przeprowadzamy demontaż samochodów w celu pozyskania z nich sprawnych lub nadających się do regeneracji części. Te, zamiast trafiać do utylizacji czy zakładów przetwórstwa metali, mogą później służyć innym właścicielom. Płyny eksploatacyjne usuwamy i oddajemy do rafinerii, nawet tapicerka z naszą pomocą może otrzymać drugie życie, jeśli tylko jest to możliwe. To, czego nie da się przetworzyć, trafia do utylizacji. Postaw na auto kasację w Raciborzu i ciesz się brakiem zalegającego na podwórku wraku pojazdu po wypadku czy pożarze. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług skupu aut, które również prowadzimy w Raciborzu.

  złomowanie aut Racibórz

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Raciborzu przyjmujemy wszystkie samochody. Dla nas nie ma znaczenia czy jest to auto osobowe, czy też dostawcze. Co więcej, nie skupiamy się w żaden sposób na stanie technicznym. Oczywiście od kilku czynników zależeć będzie ostateczna cena za wrak. Mimo wszystko możesz oddać w nasze ręce każde auto.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Kasacja samochodów na naszym auto szrocie jest w stu procentach legalna. Co za tym idzie, po każdym złomowaniu nasi klienci otrzymują zaświadczenie o dokonaniu takiej czynności. Z nim oraz unieważnionym dowodem rejestracyjnym musisz udać się do Wydziału Komunikacji, aby wyrejestrować pojazd w ciągu 30 dni od kasacji.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za złomowanie aut na naszym auto szrocie dostaje się pieniądze! Płacimy za każdy kilogram masy wraku. Chcemy jednak podkreślić, że jeśli auto waży mniej niż 90% wartości wpisanej w dowód rejestracyjny, będziemy musieli odliczyć od brakujących kilogramów niewielką kwotę.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.