Złomowanie aut Będzin

Złomowanie samochodów w firmie Auto Kurek w Będzinie przebiega szybko i sprawnie. To miejsce, w którym bez problemu sprzedasz swoje stare i wyeksploatowane lub uszkodzone auto. Oferujemy bardzo korzystne warunki wyceny i atrakcyjny cennik za złomowanie samochodu. U nas masz gwarancję otrzymania najlepszej oferty za swój pojazd. Naszą domeną jest kasacja aut osobowych, ciężarowych i dostawczych. Przyjmujemy również autobusy, pojazdy specjalne i rolnicze oraz naczepy.

Auto szrot Będzin – kasacja pojazdów

Złomowanie pojazdów w firmie Auto Kurek w Będzinie przebiega bardzo szybko i bezproblemowo. Wszystkie formalności załatwiamy w ciągu jednego dnia. Można się z nami skontaktować codziennie przez całą dobę. Dla maksymalnego komfortu naszych klientów organizujemy bezpłatny transport każdego pojazdu do naszej firmy. Dzięki temu nie musisz się martwić o dostarczenie nam swojego niesprawnego samochodu. Wszystkim zajmują się nasi doświadczeni pracownicy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym etapem jest nawiązanie z nami kontaktu telefonicznego. Możesz to zrobić, dzwoniąc na jeden z podanych numerów: 692 443 443 lub 660 637 702. Opcjonalnie możesz skorzystać z dostępnego na naszej stronie internetowej formularza kontaktowego.


Wycena pojazdu

Do wyceny wartości Twojego pojazdu, czyli kwoty, jaką otrzymasz za jego złomowanie, potrzebujemy kilku ważnych informacji. Nasz specjalista zapyta Cię o stan techniczny i kompletność auta. Zapewniamy, że każda wycena przeprowadzana jest w sposób rzetelny i uczciwy, dzięki czemu cena za złomowanie samochodu jest zawsze atrakcyjna.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota spełni Twoje oczekiwania, przejdziemy do dalszych kroków. Odbierzemy Twój pojazd i przewieziemy go do naszej firmy. Na miejscu podpiszemy umowę oraz wypłacimy ustaloną sumę gotówki. Unieważnimy dowód rejestracyjny i tablice oraz sporządzimy zaświadczenie o złomowaniu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Będzin

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i wiedza;
  • działamy w każdy dzień przez 24 godziny na dobę;
  • zapewniamy rzetelną wycenę i bezpłatny transport pojazdu;
  • przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym;
  • gwarantujemy błyskawiczny przebieg transakcji;
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta;
  • zapewniamy szybką wycenę i wypłatę gotówki za kasację samochodów.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Stary, wysłużony lub uszkodzony samochód to poważne obciążenie dla budżetu domowego. Konieczność opłacania OC generuje dodatkowe i niepotrzebne koszty. Takie auto zajmuje cenne miejsce w garażu i na podjeździe. Najlepszym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest złomowanie pojazdu w firmie Auto Kurek, gdzie zapewniamy najlepsze warunki współpracy i korzystne zasady wyceny. U nas złomowanie aut się opłaca. Demontaż samochodów w Będzinie przeprowadzamy profesjonalnie i bez szkody dla środowiska. Usuwamy z wraku wszystkie niebezpieczne płyny, komponenty do recyklingu oraz części, które mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat. W Będzinie prowadzimy także skup samochodów używanych. Zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych, którzy z różnych przyczyn muszą zezłomować swój samochód.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto kasacja w Będzinie i okolicach to miejsce, w którym złomujemy samochody osobowe każdej marki, bez względu na typ, rocznik czy przebieg. Do kasacji trafiają auta ciężarowe i dostawcze, a także autobusy, pojazdy i maszyny rolnicze oraz naczepy samochodowe.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Do złomowania auta w naszej firmie będziesz potrzebować ważnego dowodu tożsamości, dowodu rejestracyjnego oraz opcjonalnie karty pojazdu. Otrzymasz od nas odpowiednie zaświadczenie o złomowaniu, które musisz dostarczyć do wydziału komunikacji.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni w wydziale komunikacji. Do wniosku o wyrejestrowanie musisz dołączyć otrzymane od nas zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód i tablice rejestracyjne oraz kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za złomowanie samochodu w naszej firmie dostaniesz gotówkę. Jej wysokość zależy od kilku czynników, w tym od wagi pojazdu. Jeśli jest ona niższa niż 90% wagi z dowodu rejestracyjnego, pobierzemy niewielką prowizję.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.