Złomowanie aut Brzesko - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot w Brzesku Auto Kurek to zdecydowanie najlepsza firma świadcząca usługi złomowania aut w tym mieście i jego okolicach. Przyjmujemy na złom wszystkie samochody, zarówno auta praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak i pojazdy zużyte, wyeksploatowane i powypadkowe, które nie nadają się do naprawy. Przyjmujemy samochody osobowe i niewielkie, jak również duże pojazdy dostawcze oraz ciężarowe. Złomowanie aut w Brzesku to dla nas codzienność, dlatego skontaktuj się z nami już dziś.

W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży, którzy doskonale znają jej tajniki i wiedzą, na co należy uważać podczas złomowania auta. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu umożliwiamy odbiór auta z każdego miejsca w Bochni, a także jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z auto szrotu Auto Kurek, zadzwoń do nas na jeden z podanych numerów telefonu. Przekaż nam jak najwięcej informacji dotyczących Twojego auta i umów się na wizytę w naszym punkcie obsługi lub poinformuj pracownika o miejscu oraz godzinie – zjawimy się tam naszym własnym transportem i dokonamy ważenia auta oraz wyceny na miejscu.


Weryfikacja pojazdu

Podczas weryfikacji pojazdu w naszej firmie zajmującej się kasacją pojazdów w Brzesku dokonamy jego precyzyjnego ważenia i ocenimy wszelkie kwestie prawne związane z dokumentacją auta. Należy podczas tego procesu mieć ze sobą dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz komplet umów kupna sprzedaży (jeśli auto nie zostało przerejestrowane na obecnego właściciela). Nasz pracownik sprawdzi także zgodność numeru VIN czy inne kwestie techniczno-prawne.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem podczas wizyty w naszym złomowaniu aut w Brzesku jest przeniesienie jego własności na naszą firmę i zarazem unieważnienie dowodu rejestracyjnego i tablic. Wówczas także przekażemy Ci wynagrodzenie wynikające z wagi auta, jak również wszystkie szczegóły na temat dalszego postępowania.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Brzesko

  Dlaczego warto skorzystać z naszego auto szrotu w Brzesku?

  W naszej kasacji aut pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy doskonale znają specyfikę pracy w branży motoryzacyjnej, dlatego chętnie pomogą i udzielą wielu szczegółowych informacji na temat całego procesu złomowania auta. Zwracamy ogromną uwagę między innymi na zagwarantowanie naszym klientom pełnego bezpieczeństwa, dlatego wypłacamy wszelkie należności w formie gotówki, którą przekazujemy do ręki właściciela w ten sam dzień roboczy. Co więcej, sporządzamy bardzo przejrzyste i proste umowy, które nie pozostawiają żadnych niedomówień. Co ważne, jako jedna z niewielu firm na rynku realizujących usługę złomowania aut, dysponujemy własnym transportem i możemy dojechać na miejsce wybrane przez Ciebie i tam dokonać wszelkich niezbędnych czynności. Już dziś skontaktuj się z naszym auto szrotem Auto Kurek i umów się na konkretną porę lub konkretne miejsce.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom w Brzesku?

  W naszej kasacji pojazdów w Brzesku zezłomujesz praktycznie każdy samochód i pojazd. Przyjmujemy do kasacji zarówno auta praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak i pojazdy, które nie nadają się do naprawy ani dalszego użytkowania. Dokonujemy kasacji aut osobowych i dostawczych, a także ciężarowych i specjalistycznych takich jak terenówki czy auta sportowe.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Podczas złomowania pojazdu wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty, które później należy dostarczyć do Wydziału Komunikacji, gdzie nastąpi ostateczne wyrejestrowanie pojazdu z bazy danych. Należy tam również dostarczyć unieważniony dowód rejestracyjny wraz z własnym dowodem osobistym.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Oczywiście! W naszym auto szrocie w Brzesku Auto Kurek zwracamy ogromną uwagę na jak największą transparentność wszelkich transakcji, dlatego po procesie kasacji samochodu przekazujemy naszym klientom wszelkie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne w dalszym procesie wyrejestrowania auta.

  Złomowanie aut Brzesko i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.