Złomowanie aut Brzesko - demontaż i kasacja samochodów

Nasz auto szrot w Brzesku Auto Kurek to zdecydowanie najlepsza firma świadcząca usługi złomowania aut w tym mieście i jego okolicach. Przyjmujemy na złom wszystkie samochody, zarówno auta praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak i pojazdy zużyte, wyeksploatowane i powypadkowe, które nie nadają się do naprawy. Przyjmujemy samochody osobowe i niewielkie, jak również duże pojazdy dostawcze oraz ciężarowe. Złomowanie aut w Brzesku to dla nas codzienność, dlatego skontaktuj się z nami już dziś.

W naszej firmie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści z branży, którzy doskonale znają jej tajniki i wiedzą, na co należy uważać podczas złomowania auta. Dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu umożliwiamy odbiór auta z każdego miejsca w Bochni, a także jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu pod numerem telefonu.

Kontakt telefoniczny

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z auto szrotu Auto Kurek, zadzwoń do nas na jeden z podanych numerów telefonu. Przekaż nam jak najwięcej informacji dotyczących Twojego auta i umów się na wizytę w naszym punkcie obsługi lub poinformuj pracownika o miejscu oraz godzinie – zjawimy się tam naszym własnym transportem i dokonamy ważenia auta oraz wyceny na miejscu.


Weryfikacja pojazdu

Podczas weryfikacji pojazdu w naszej firmie zajmującej się kasacją pojazdów w Brzesku dokonamy jego precyzyjnego ważenia i ocenimy wszelkie kwestie prawne związane z dokumentacją auta. Należy podczas tego procesu mieć ze sobą dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. Nasz pracownik sprawdzi także zgodność numeru VIN czy inne kwestie techniczno-prawne.


Kupno samochodu

Ostatnim krokiem podczas wizyty w naszym złomowaniu aut w Brzesku jest przeniesienie jego własności na naszą firmę i zarazem unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli została wydana. Wówczas także przekażemy Ci wynagrodzenie wynikające z wagi auta, jak również wszystkie szczegóły na temat dalszego postępowania.

Formularz zgłoszeniowy

  autozłomowanie aut - auto szrot Brzesko

  Dlaczego warto skorzystać z naszego auto szrotu w Brzesku?

  W naszej kasacji aut pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy doskonale znają specyfikę pracy w branży motoryzacyjnej, dlatego chętnie pomogą i udzielą wielu szczegółowych informacji na temat całego procesu złomowania auta. Zwracamy ogromną uwagę między innymi na zagwarantowanie naszym klientom pełnego bezpieczeństwa, dlatego wypłacamy wszelkie należności w formie gotówki, którą przekazujemy do ręki właściciela w ten sam dzień roboczy. Co więcej, sporządzamy bardzo przejrzyste i proste umowy, które nie pozostawiają żadnych niedomówień. Co ważne, jako jedna z niewielu firm na rynku realizujących usługę złomowania aut, dysponujemy własnym transportem i możemy dojechać na miejsce wybrane przez Ciebie i tam dokonać wszelkich niezbędnych czynności. Już dziś skontaktuj się z naszym auto szrotem Auto Kurek i umów się na konkretną porę lub konkretne miejsce.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom w Brzesku?

  W naszej kasacji pojazdów w Brzesku zezłomujesz praktycznie każdy samochód i pojazd. Przyjmujemy do kasacji zarówno auta praktycznie nowe i w doskonałym stanie, jak i pojazdy, które nie nadają się do naprawy ani dalszego użytkowania. Dokonujemy kasacji aut osobowych i dostawczych, a także ciężarowych i specjalistycznych takich jak terenówki czy auta sportowe.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Podczas złomowania pojazdu wystawiamy wszelkie niezbędne dokumenty, które później należy dostarczyć do Wydziału Komunikacji, gdzie nastąpi ostateczne wyrejestrowanie pojazdu z bazy danych. Należy tam również dostarczyć unieważniony dowód rejestracyjny wraz z własnym dowodem osobistym.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Oczywiście! W naszym auto szrocie w Brzesku Auto Kurek zwracamy ogromną uwagę na jak największą transparentność wszelkich transakcji, dlatego po procesie kasacji samochodu przekazujemy naszym klientom wszelkie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne w dalszym procesie wyrejestrowania auta.

  Złomowanie aut Brzesko i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.