Złomowanie aut Mazowieckie - demontaż i kasacja samochodów

Od wielu lat specjalizujemy się w złomowaniu aut w województwie mazowieckim i nie tylko, gdyż działamy na terenie całej Polski. Kasacja samochodów za naszym pośrednictwem przebiega szybko i sprawnie, dlatego auto złom to znakomite rozwiązanie dla osób poszukujących łatwego sposobu na pozbycie się zdezelowanego pojazdu. Współpracujemy z klientami prywatnymi i firmowymi, a przeprowadzane transakcje są w pełni bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami.

Auto szrot mazowieckie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Korzystając z auto kasacji w województwie mazowieckim, można pozbyć się każdego rodzaju samochodu, niezależnie od jego modelu, rocznika, marki, przebiegu czy stanu. Przyjmujemy wszystkie pojazdy, w tym osobowe, ciężarowe, dostawcze i autobusy. Płatność wypłacamy w gotówce lub na wskazane konto bankowe na wyraźne życzenie klienta. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dlatego już dziś zachęcamy do kontaktu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja aut mazowieckie Auto Kurek - zadzwoń 692 443 443

Jak przebiega współpraca?


Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem, który należy wykonać w celu skorzystania z naszych usług, jest skontaktowanie się z naszym działem pod numerem telefonu 692 443 443 lub 660 637 702. Można również skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej.


Weryfikacja pojazdu

Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie weryfikacji pojazdu przez jednego z naszych specjalistów. Odbywa się to na podstawie otrzymanych od klienta danych podczas przeprowadzonej rozmowy telefonicznej.


Kupno samochodu

Całą procedurę kończy podpisanie odpowiednich dokumentów, przy zachowaniu minimum formalności. Po zaakceptowaniu warunków umowy należność jest wypłacana natychmiast w formie gotówkowej.

złomowanie aut mazowieckie

Korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą:

  • pełne bezpieczeństwo transakcji,
  • szybkie i sprawne złomowanie samochodu,
  • korzystne warunki współpracy,
  • indywidualne podejście do klienta,
  • terminowość, rzetelność i uczciwość,
  • dostępność 24h na dobę,
  • gotówkowa forma wypłaty zaproponowanej kwoty.

Nasz auto szrot nie bez powodu jest obecnie jednym z najpopularniejszych na krajowym rynku. Zapewniamy naszym klientom między innymi błyskawiczną i indywidualną obsługę, pełne bezpieczeństwo całej transakcji, a także przyjazną atmosferę. Od wielu lat prowadzimy usługę złomowania aut w województwie mazowieckim, wykorzystując do tego celu doświadczenie, które uzyskaliśmy przez wiele lat obecności na rynku motoryzacyjnym. Nasi pracownicy to zawsze wykwalifikowani fachowcy o ponadprzeciętnej wiedzy, którzy z chęcią pomogą w kwestiach prawnych oraz technicznych, w zakresie teoretycznym oraz praktycznym. Zawsze realizujemy większość czynności związanych ze złomowaniem pojazdów w ciągu jednego tylko dnia, dokonując przez ten czas ważenia auta, podpisania umowy oraz wypłaty należności w formie gotówki do ręki. Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych auto szrotem Auto Kurek!

Auto szrot mazowieckie – profesjonalne złomowanie pojazdów

W naszej firmie złomowanie pojazdów przeprowadzamy zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Zanim poddamy samochód cięciu i prasowaniu demontujemy z niego wszystkie elementy, które mogą posłużyć jeszcze przez wiele lat jako części zamienne. Następnie usuwamy płyny eksploatacyjne, akumulatory, dywaniki, gumy oraz opony, które przekazywane są firmom zajmującym się recyklingiem materiałów. W ten sposób bardzo korzystnie wpływamy na środowisko naturalne. Zapraszamy do naszego auto szrotu w województwie mazowieckim, gdzie możesz sprzedać swój samochód w ciągu jednego dnia. Wszelkie formalności staramy się skrócić do minimum. Jeśli nie możesz dojechać do nas swoim samochodem, nie martw się, przyjedziemy do Ciebie własnym transportem. Prowadzimy także skup samochodów używanych w województwie mazowieckim. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i natychmiastową wypłatę gotówki od 300 do 200 tysięcy złotych.

FAQ

Jakie auta przyjmujemy na złom?

Auto szrot – mazowieckie – firma Auto Kurek przyjmuje na złom każdy samochód osobowy, ciężarowy oraz dostawczy. Interesują nas także autobusy, pojazdy rolnicze oraz naczepy samochodowe. Trafiają do nas auta stare, wysłużone, z widocznymi śladami wyeksploatowania, a także całkiem nowe samochody po szkodzie całkowitej w wyniku wypadku, zalania, czy pożaru.

Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

W naszej firmie dbamy o jak najszybszy i bezproblemowy przebieg każdej transakcji. Do zezłomowania pojazdu będziemy potrzebować tylko kilku niezbędnych dokumentów, takich jak: dowód osobisty, dowód rejestracyjny, oraz karta pojazdu (jeśli występuje). Jeśli samochód ma współwłaścicieli, konieczna będzie także ich pisemna zgoda.

Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

Auto Kurek – autokasacja mazowieckie to miejsce, w którym za każdy zostawiony pojazd wypłacamy odpowiednie wynagrodzenie. Cena za samochód do kasacji jest liczona od każdego kilograma jego wagi. Jeśli waga jest niższa niż 90% wagi z dowodu rejestracyjnego, pobierzemy nieznaczną opłatę od każdego brakującego kilograma.

Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

Skup samochodów za gotówkę wypłaca od 300 zł do nawet 200 000 złotych za każdy pojazd, jaki do nas trafia. Przy wycenie kierujemy się przede Zezłomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni poprzez złożenie wniosku o wyrejestrowanie we właściwym wydziale komunikacji. Auto szrot – mazowieckie wydaje wszystkie niezbędne dokumenty, jakie należy dołączyć do wniosku, czyli: zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny i karta pojazdu (jeśli występuje).

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy