Złomowanie aut Kielce - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Cena złomowania samochodu zawsze ustalana jest indywidualnie, ale na auto szrocie Auto-Kurek możesz liczyć na uczciwą zapłatę. Świadczymy usługi złomowania aut w Kielcach. Przyjmujemy samochody niesprawne, powypadkowe, zniszczone przez pożar czy gradobicie. Oddaj nam samochód osobowy, model ciężarowy czy autobus, dla nas nie ma to znaczenia – za sprawą specjalistycznego sprzętu możliwa jest kasacja aut każdych rozmiarów.

Auto szrot Kielce – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Kielce i okolice to oferta skierowana do mieszkańców tych regionów. Chcemy zaznaczyć, że mamy własny transport, którym możemy przyjechać po niesprawne auto. Nasza firma istnieje od wielu lat, świadczymy usługi całodobowo, skupiamy się na skutecznym złomowaniu i demontażu pojazdów. Zawsze odpowiednio wynagradzamy naszych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły współpracy. Podaj nam dane swojego pojazdu i zapytaj o możliwość jego transportu na nasz auto złom Auto-Kurek w Kielcach. Możesz zadzwonić pod jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnić formularz na stronie.


Złomowanie pojazdu

Nasza główna działalność to złomowanie pojazdów. Po rozmowie telefonicznej i odbiorze zniszczonego samochodu przejdziemy do działania. Co ważne, skupiamy się na ekologicznym demontażu, niebezpieczne części, takie jak płyny eksploatacyjne usuwamy w pierwszej kolejności!


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap współpracy z naszą firmą to kilka formalności i przyjęcie zapłaty za samochód. Chcemy podkreślić, że ta może być różna, wszystko zależy od tego, jak ciężki był wrak. Otrzymasz wtedy od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Złomujemy każdy samochód,
  • mamy własny transport,
  • działamy 24 godziny na dobę,
  • istniejemy od wielu lat,
  • indywidualnie podchodzimy do demontażu każdego auta,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu.
  złomowanie aut Kielce

  Złomowanie pojazdów – Kielce

  Kasacja aut w Kielcach z pomocą firmy Auto-Kurek to przede wszystkim możliwość pozbycia się pojazdu z podwórka, parkingu czy garażu, który nie tylko zajmuje miejsce, ale także szkodzi środowisku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, świadczymy je od lat i doskonale wiemy, jak sprawić, aby auto zniknęło z wymienionych wyżej miejsc. Chcemy także zaznaczyć, że podczas złomowania dbamy o środowisko według wszelkich istniejących w polskim prawie norm. Nasze usługi świadczymy przez 24 godziny na dobę, chętnie przyjedziemy po zalegający wrak własnym transportem, wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz. Co więcej, u nas kupisz części do swojego pojazdu, będą to używane, ale w pełni sprawne elementy mechaniczne oraz części karoserii. Świadczymy także usługi skupu aut w Kielcach, jeśli masz do sprzedania pojazd, zgłoś się do nas!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest ekologiczna kasacja pojazdów. W końcu w ten sposób nie szkodzimy środowisku. Dlatego też w trakcie demontażu skupiamy się na usunięciu wszelkich płynów eksploatacyjnych, które następnie trafiają do rafinerii. Części z tworzywa sztucznego, tapicerka, podsufitki czy elementy deski rozdzielczej także wysyłane są do współpracujących z nami zakładów. Chcemy jednocześnie podkreślić, że sprawne elementy trafiają do sprzedaży, chcemy, aby służyły jeszcze przez wiele tysięcy przejechanych kilometrów naszym klientom. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług jeszcze dziś!

  złomowanie aut Kielce

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W firmie Auto-Kurek w Kielcach przyjmujemy wszystkie pojazdy. Dla nas nie ma najmniejszego znaczenia, jaki to model, marka czy rok produkcji. Co więcej, odbierzemy auto powypadkowe, zniszczone w pożarze czy gradobiciu. Oddaj nam swój stary samochód osobowy, terenowy, a nawet ciężarówkę czy autobus!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeżeli chcesz zezłomować samochód w firmie Auto-Kurek, potrzebujesz dowodu osobistego, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczące tego zagadnienia, zapraszamy do naszego poradnika. Pamiętaj, że zawsze wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu!

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Jeżeli zezłomujesz u nas pojazd, masz 30 dni na zgłoszenie tego faktu w Wydziale Komunikacji w Kielcach. To tam dokonasz kolejnych formalności dotyczących wyrejestrowania auta. Potrzebne Ci będą do tego dokumenty, takie jak karta pojazdu, unieważniony dowód rejestracyjny i zaświadczenie o zezłomowaniu.

  Złomowanie aut Kielce i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.