Złomowanie aut Żory - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Żorach na terenie naszego auto szrotu odbywa się każdego dnia. Przyjmujemy samochody doszczętnie zniszczone lub po wypadku. Dbamy o ekologiczną kasację aut osobowych, terenowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet autobusów. Wystarczy, że zgłosisz się do nas po pomoc, a po krótkim czasie będziesz wolny od wraku zalegającego na Twoim podwórku czy w garażu.

Auto szrot Żory- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Żory i okolice to obszar naszej działalności. Istniejemy od wielu lat, a nasz zakład czynny jest całą dobę, zadzwoń do nas lub przyjedź, kiedy zechcesz. Co ważne, mamy własny transport, którym przewozimy zniszczone pojazdy. Cena złomowania aut będzie różna w zależności od tego, jak ciężki jest wrak. Chcemy jednak zaznaczyć, że możesz liczyć na korzystną ofertę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap naszej współpracy rozpocznie się od kontaktu telefonicznego, przez formularz kontaktowy lub od wizyty w naszym biurze. Omówimy wtedy szczegóły transportu pojazdu do naszej siedziby. Jeśli chcesz, zadzwoń pod jeden z numerów: 660 637 702 lub 692 443 443 .


Złomowanie pojazdu

Po transporcie auta na plac przejdziemy do jego rozbiórki. Skupimy się na częściach nadających się jeszcze do montażu w innych samochodach oraz na elementach niebezpiecznych, między innymi płynach eksploatacyjnych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.


Zapłata i dokończenie formalności

Jako legalnie działająca od lat Stacja Demontażu Pojazdów dbamy o wszelkie formalności. Wystawiamy między innymi zaświadczenie o zezłomowaniu auta, a także unieważniamy dowód rejestracyjny kasowanych pojazdów. Oczywiście na końcu wynagradzamy Cię odpowiednio gotówką lub przelewem!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta,
  • działamy przez 24 godziny na dobę,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • oferujemy własny transport zniszczonych pojazdów,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • istniejemy na rynku od lat,
  • błyskawicznie wypłacamy pieniądze za złomowanie.
  złomowanie aut Żory

  Złomowanie pojazdów – Żory

  W Żorach działa Auto-Kurek – jest to miejsce, w którym każdy pojazd jest mile widziany. Chętnie przyjmujemy auta powypadkowe lub doszczętnie zniszczone, które trafiają do zezłomowania. W ten sposób nasi klienci nie muszą już martwić się, że niesprawny wrak zalega na ich podwórkach czy w garażu. Chcemy zaznaczyć, że jesteśmy legalną Stacją Demontażu Pojazdów. Nasze usługi są zgodne z prawem dzięki posiadanemu zezwoleniu numer C-65. To pozwala nam wystawiać zaświadczenie o zezłomowaniu auta, unieważniać dowody rejestracyjne, a nawet legalnie składować wraki po kasacji na placu. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zapraszamy! Nie tylko pozbędziesz się pojazdu i sprawisz, że środowisko w końcu Ci podziękuje, ale dodatkowo zarobisz – płacimy za każdym kilogram złomu! To nie koniec, w Żorach świadczymy także usługi skupu samochodów używanych.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Chcesz, aby świat stał się lepszy? Zacznij od małych rzeczy, takich jak oddanie nam zniszczonego auta. Sprawimy, że samochód przestanie szkodzić środowisku! Wszystko dlatego, że w pierwszej kolejności opróżnimy wspomniane płyny i oddamy je do rafinerii. Części sprawne lub mogące zostać zregenerowane trafią do sprzedaży w naszym skupie, gdzie otrzymają nowe życie w innym aucie. Nawet tapicerka, podsufitka, deska rozdzielcza czy opony zostaną oddane w ręce firm, które zajmują się przetwórstwem takich materiałów lub ich utylizacją. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że gotowe paczki złomu trafią do huty, wszystko po to, aby auto przestało szkodzić środowisku, bo wbrew pozorom nie robi tego tylko wtedy, gdy silnik pracuje.

  złomowanie aut Żory

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto-Kurek w Żorach przyjmuje na złom samochody każdego typu. Dla nas nie ma znaczenia rok produkcji, marka czy model. Co więcej, możesz nam oddać samochód osobowy, dostawczy, a nawet ciężarowy. Skupiamy się na kasacji pojazdów uszkodzonych, powypadkowych, a także doszczętnie zniszczonych przez grad czy pożar.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jeśli skorzystasz z usług Stacji Demontażu Pojazdów Auto-Kurek, otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Z tym dokumentem oraz z unieważnionym dowodem rejestracyjnym udaj się do Wydziału Komunikacji w ciągu 30 dni od kasacji. Złóż tam wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Nie zapomnij zabrać karty pojazdu (jeśli istnieje).

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Na naszym auto szrocie klienci za złomowanie samochodów nie płacą ani grosza. Co więcej, to my wynagradzamy wszystkich, którzy zechcą oddać auto do kasacji. Płacimy za każdy kilogram wraku, im cięższy pojazd, tym więcej możesz od nas otrzymać.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.