Złomowanie aut Jaworzno

Chcesz, aby auto kasacja w Jaworznie i okolicach była przeprowadzona przez profesjonalistów? Postaw na auto złom Auto-Kurek. Od lat zajmujemy się demontażem samochodów, w związku z czym możesz na nas liczyć. Przyjmujemy każdy pojazd bez względu na jego gabaryty czy stan techniczny i wizualny. Postaw na złomowanie aut Jaworzno – prawdopodobnie to usługa, jakiej aktualnie poszukujesz.

Auto szrot Jaworzno- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja pojazdów w Jaworznie to coś, czym zajmujemy się przez 24 godziny na dobę. Możesz do nas zadzwonić, kiedy tylko zechcesz. Co ważne, nie musisz martwić się transportem – przyjedziemy po Twój wrak. To jednak nie koniec – zrobimy to za darmo! Cennik złomowania samochodu? Nie ponosisz żadnych kosztów, co więcej, wynagrodzimy Cię za pozostawienie u nas pojazdu!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Jesteś w posiadaniu zniszczonego, powypadkowego pojazdu? Czas oddać go na złom, nie ma sensu, żeby zalegał na Twoim podwórku. W tym celu skontaktuj się z nami – zadzwoń na numer 660 637 702 lub 692 443 443 , a omówimy szczegóły. Porozmawiamy między innymi o tym, czy to my mamy przyjechać po samochód własnym transportem, czy też Ty przywieziesz go na nasz auto szrot w Jaworznie.


Weryfikacja pojazdu

Gdy już dowiemy się o Twojej chęci oddania w nasze ręce pojazdu, skupimy się na jego weryfikacji. Potrzebujemy od Ciebie kilku informacji na temat samochodu, między innymi numer VIN. Dobrze, jeśli powiesz nam więcej o jego stanie. Po pozytywnej weryfikacji pozostanie już tylko jedno.


Kupno samochodu

Odkupimy od Ciebie wrak pojazdu bez względu na to, w jakim stanie będzie. Wysokość zapłaty uzależniona będzie przede wszystkim od wagi samochodu. Jeśli wrak będzie ważył mniej niż 90% wartości wpisanej w dowód, niestety będziemy zmuszeni zmniejszyć zapłatę, odliczając niewielką sumę od brakujących kilogramów.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Jaworznie?

  • błyskawiczna procedura złomowania,
  • własny i darmowy transport po każdy pojazd,
  • indywidualne podejście do każdego zlecenia,
  • minimum formalności podczas współpracy,
  • realizacja złomowania aut przez 24 godziny na dobę.
  złomowanie aut Jaworzno

  Złomowanie aut Jaworzno – dbamy o środowisko

  Kasacja pojazdów w Jaworznie z pomocą firmy Auto-Kurek to przede wszystkim ukłon w kierunku natury. Samochód zalegający na podwórku czy podjeździe może jej zaszkodzić, a odpowiednio zdemontowany wręcz przeciwnie. Na przykład części, które nadają się do dalszego użytku wystawiamy na sprzedaż, płyny eksploatacyjne oddajemy do rafinerii, a elementy metalowe, których nie da się wykorzystać do zakładów przetwórczych. Wszystko, co nie może przejść przez proces recyklingu, trafia do firm utylizacyjnych. Często nawet z tapicerki można stworzyć coś zupełnie innego, na przykład panele wygłuszające. A to wszystko za Twoją sprawą, za co jeszcze otrzymasz wynagrodzenie! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług skupu aut używanych w Jaworznie!

  złomowanie aut Jaworzno

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto złom w Jaworznie chętnie przyjmie pojazdy bez względu na ich stan techniczny. Możesz oddać w nasze ręce auto powypadkowe, z uszkodzonym silnikiem, nienadające się do jazdy ze względu na zalanie czy nawet zdezelowane. Przyjedź do nas i zaoferuj nam wrak auta osobowego lub dostawczego. Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeżeli zdecydowałeś, że chcesz oddać w nasze ręce pojazd, musisz pamiętać o kilku sprawach. Chodzi o dokumenty, jakie powinieneś przygotować, będzie to między innymi karta pojazdu (jeśli istnieje), dowód rejestracyjny samochodu i Twój dowód osobisty. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do naszego poradnika.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie aut w Jaworznie w Auto-Kurek to w pełni legalna usługa, która obejmuje wydanie zaświadczenia o zezłomowaniu. Z tym dokumentem należy udać się do Wydziału Komunikacji i wyrazić chęć wyrejestrowania samochodu. Pamiętaj, że masz na to 30 dni od kasacji.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.