Złomowanie aut Sosnowiec - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Twój samochód nie nadaje się już do jazdy? Oddaj go na auto szrot i jeszcze na tym zyskaj! To najlepszy sposób na pozbycie się pojazdu. Złomowanie aut w mieście Sosnowiec na placu w Auto Kurek idealne miejsce. Oddaj nam pojazd używany, zniszczony czy spalony. Przyjmiemy auto w każdym stanie, ale co ważne, również każdy model czy markę – od pojazdów dostawczych, przez ciężarowe, po osobowe.

Auto szrot Sosnowiec – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja aut w firmie Auto Kurek odbywa się na kilku etapach. Możemy sami przyjechać po Twój niesprawny samochód. Skupiamy się na kompleksowych usługach, dbając o ekologię. Działamy na rynku od lat. Za każdy pojazd nasi klienci otrzymują zapłatę. Auto kasacja w Sosnowcu i okolicach – zapraszamy do skorzystania z naszych usług jeszcze dziś! Działamy 24 godziny na dobę.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca rozpocznie się od rozmowy telefonicznej lub osobistej w naszym punkcie. Zachęcamy jednak do kontaktu przez telefon, odezwiemy się najszybciej, jak to możliwe. Przedstawisz nam pojazd, jakiego chcesz się pozbyć i omówimy dalszą współpracę. Zadzwoń pod 660 637 702 lub 692 443 443 .


Złomowanie pojazdu

Gdy oddasz nam samochód, przejdziemy do jego złomowania. Demontaż samochodów obejmuje nie tylko wyjęcie niebezpiecznych elementów, ale też sprawnych części. Możesz nam oddać każdy zniszczony pojazd bez względu na jego segment, markę czy model. Musimy dodać, że cena za złomowanie samochodu jest u nas bardzo korzystna.


Zapłata i dokończenie formalności

Na końcu czeka kilka formalności, między innymi podpisanie umowy. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu oraz oczywiście gotówkę lub przelew. Wysokość kwoty będzie zależna od wagi wraku.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Zapewniamy profesjonalną obsługę
  • Działamy 24 godziny na dobę
  • Wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu auta
  • Złomujemy każdy pojazd (osobowe, dostawcze, autobusy)
  • Zapewniamy własny transport po niesprawny pojazd
  • Mamy indywidualne podejście do każdego klienta
  • Działamy na rynku od lat
  złomowanie aut Sosnowiec

  Złomowanie pojazdów – Sosnowiec

  Auto Kurek istnieje na rynku od lat, zaufało nam wielu klientów z Sosnowca, okolic oraz innych miejscowości. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi spełniały wszelkie oczekiwania osób oddających nam pojazdy. Chcemy jednocześnie podkreślić, że działamy w pełni legalnie. Nasza Stacja Demontażu Pojazdów działa przez 24 godziny na dobę, w każdej chwili możesz do nas zadzwonić i oddać nam swój samochód. Co ważne, przyjmiemy każdy model i markę, dla nas nie ma znaczenia również segment, do jakiego zalicza się dane auto. To nie wszystko, przyjmiemy pojazdy osobowe, ale również dostawcze, terenowe, ciężarowe, busy czy autobusy. Rok produkcji także nie ma większego znaczenia. Oddaj nam pojazd po wypadku, pożarze czy gradobiciu, zajmiemy się jego profesjonalną kasacją. Złomowanie aut w Sosnowcu to jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania. W tym mieście przyjmujemy także samochody sprawne, prowadzimy bowiem skup aut.

  Ekologiczna kasacja pojazdów w Sosnowcu

  Złomowanie aut powinno przebiegać w zgodzie z wszelkimi normami. Dlatego nasi pracownicy dbają o to, aby każdy element niebezpieczny został usunięty i oddany do utylizacji czy przetworzenia. W pierwszej kolejności opróżniamy płyny eksploatacyjne, które trafiają do rafinerii. Tworzywa sztuczne, elementy niemetalowe, nawet tapicerka i podsufitka, również wydawane są współpracującym z nami przedsiębiorstwom. Dopiero wtedy, gdy pojazd pozbawiony jest tych części, przechodzimy do jego kasacji. Chcemy jednocześnie podkreślić, że metalowe elementy otrzymują drugie życie za sprawą naszych współpracowników. To nie koniec, części sprawne i nadające się do ponownego wykorzystania wystawiamy do sprzedaży! W Auto Kurek w Sosnowcu nic się nie zmarnuje!

  złomowanie aut Sosnowiec

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto złom w Sosnowcu przyjmujemy wszystkie samochody – od modeli osobowych, przez autobusy, po samochody ciężarowe. Skupiamy się także na kasacji aut bez względu na ich stan. Mogą być to pojazdy uszkodzone w wypadku, doszczętnie zniszczone przez pożar czy grad. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Zawsze wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta po wykonaniu tej czynności. Jest ono niezbędne do właściwego wyrejestrowania danego pojazdu w wydziale komunikacji. Pamiętaj, aby oprócz zaświadczenia zabrać tam inne dokumenty – więcej o tym w naszym poradniku.

  Czy za złomowanie samochodu w Sosnowcu się płaci?

  W firmie Auto Kurek mamy korzystny cennik za złomowanie samochodu. Co więcej, klienci nie uiszczają opłat za transport pojazdu na szrot, jeśli to my go przewozimy. To nie wszystko, oddając nam pojazd, mogą liczyć na dodatkowy zarobek, gdyż płacimy za każdy kilogram wraku. Nie tylko nie płacisz, ale możesz także zyskać!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.