Złomowanie aut Pszczyna

Złomowanie aut Pszczyna to usługa kierowana do wszystkich właścicieli pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a nawet autobusów. Nasz auto szrot zajmie się każdym z nich. Co ważne, kasacja samochodów obejmuje pojazdy powypadkowe, zniszczone w pożarze czy popowodziowe. Postaw na nas, szczególnie że cena złomowania samochodu jest zerowa – to my wypłacimy Ci gotówkę za każdy kilogram wraku!

Auto szrot Pszczyna- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto złom Auto-Kurek działa na rynku od wielu lat. Nasz szrot czynny jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Kasacja pojazdów w Pszczynie to nasza pasja i misja, możesz liczyć na fachowe podejście do współpracy. Co ważne, demontaż samochodów to usługa przyjazna środowisku. Chcemy zaznaczyć, że własnym transportem i to za darmo przyjedziemy po zniszczony pojazd, nie musisz się tym martwić.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Masz samochód, którym nie da się już jeździć i chciałbyś się go pozbyć? W takim razie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, chętnie przyjmiemy Twój wóz. Wystarczy, że zadzwonisz do nas na jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 , a sami przyjedziemy po auto lub umówimy się na dogodny dla Ciebie termin, kiedy to Ty przywieziesz go do nas.


Weryfikacja pojazdu

Auto szrot Pszczyna działa od lat, w tym czasie zezłomowaliśmy setki aut. Zawsze legalnie, sprawnie i według przepisów. Nie inaczej będzie w przypadku Twojego samochodu. Dlatego też będziemy potrzebowali kilku informacji na jego temat, aby go zweryfikować, między innymi numer VIN.


Kupno samochodu

Ostatni etap współpracy jest bez dwóch zdań najprzyjemniejszy. To wtedy otrzymasz od nas zapłatę za zezłomowane auto. Chcemy zaznaczyć, że ostateczna kwota będzie uzależniona od tego, ile ważył samochód. Naturalnie oddanie w nasze ręce ciężarówki będzie bardziej opłacalne od zezłomowania auta miejskiego. Mimo wszystko zawsze wygrywasz, pozbywasz się pojazdu i jeszcze zarabiasz!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Żywcu?

  • usługi świadczone 24 godziny na dobę,
  • szybka wycena i złomowanie samochodów,
  • własny i darmowy transport w okolicach Pszczyny,
  • minimum formalności podczas współpracy,
  • zapłata za każdy kilogram zezłomowanego pojazdu.
  złomowanie aut Pszczyna

  Złomowanie aut Pszczyna – postaw na Auto Kurek

  Kasacja aut w Pszczynie i okolicach to usługa kierowana do wszystkich, którzy chcą pozbyć się wraku z podjazdu. Chcemy zaznaczyć, że w ten sposób nie tylko zwolni się miejsce, ale również zyskasz dodatkową gotówkę. Demontaż samochodu, jakim zajmiemy się po zakończeniu z Tobą współpracy, pozwoli nam na nowo wykorzystać niektóre części auta. Usuniemy jednocześnie płyny eksploatacyjne niebezpieczne dla środowiska naturalnego oraz człowieka. Zadbamy o to, aby wszystko, co może zostać przetworzone, trafiło do zakładów za to odpowiedzialnych. Współpracujemy również z rafineriami i hutami żelaza, gdzie trafiają płyny i elementy metalowe. Wybierz nasz auto szrot i zadbaj o naturę, a my odwdzięczymy Ci się zapłatą za każdy kilogram wraku, zachęcamy do kontaktu! Jeśli masz auto używane i chcesz je sprzedać, również skontaktuj się z nami!

  złomowanie aut Pszczyna

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto szrot w Pszczynie chętnie przyjmie każdy pojazd do zezłomowania. Przede wszystkim nie ma znaczenia jego stan techniczny. Co więcej, możesz oddać w nasze ręce samochód osobowy, dostawczy, ale również ciężarowy – to także nie będzie miało znaczenia. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Decydując się na zezłomowanie samochodu na naszym auto złomie w Pszczynie, musisz pamiętać o tym, aby przygotować kilka ważnych dokumentów. Przede wszystkim dowód rejestracyjny pojazdu, kartę pojazdu, jeśli istnieje oraz własny dowód osobisty. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do przeczytania naszego poradnika.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Działamy na rynku od lat, zawsze w pełni legalnie. Świadczymy usługi, po których nasi klienci otrzymują zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Gdy otrzymasz od nas ten dokument, przyjdzie czas na odwiedziny Wydziału Komunikacji. Masz 30 dni na to, aby wyrejestrować samochód.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.