Złomowanie aut Mikołów - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Auto kasacja Mikołów i okolice to obszar, na którym działamy. Oferujemy kompleksowe usługi złomowania aut. Cena za każdy wrak ustalana jest indywidualnie. Możesz nam oddać samochód osobowy, terenowy, ciężarowy, a nawet autobus. Przyjmujemy auta w każdym stanie: powypadkowe, zniszczone przez pożar, z uszkodzonymi silnikami itp. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług kasacji aut!

Auto szrot Mikołów- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut w Mikołowie to główny profil naszej działalności. Zajmujemy się tym od lat, jesteśmy otwarci dla klientów przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy darmowy, własny transport pojazdów niesprawnych, nadających się już tylko do zezłomowania. Działamy zgodnie z przepisami o ochronie środowiska, oferujemy zapłatę za każdy kilogram po kasacji na naszym auto szrocie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Zachęcamy do telefonicznego kontaktu, znajdziesz nas pod jednym z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Możesz także skorzystać z formularza na naszej stronie internetowej lub odwiedzić nas osobiście. Omówimy wtedy wszelkie szczegóły dotyczące dalszej współpracy i złomowania.


Złomowanie pojazdu

Po omówieniu szczegółów skupimy się na działaniu. Przede wszystkim odbierzemy od Ciebie niesprawny samochód. Następnie przejdziemy do jego demontażu. Wyciągniemy sprawne części i wystawimy je na sprzedaż, a wszelkie niebezpieczne elementy, takie jak płyny eksploatacyjne oddamy we właściwe ręce, w tym przypadku do rafinerii.


Zapłata i dokończenie formalności

Na koniec czeka na Ciebie zapłata za każdy kilogram wraku. Ponadto, Stacja Demontażu Pojazdów Auto-Kurek wystawia zaświadczenie o zezłomowaniu auta, a także unieważnia dowód rejestracyjny. Oferujemy kompleksowe usługi dla wymagających klientów. Zapraszamy!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Działamy przez 24 godziny na dobę.
  • Oferujemy darmowy transport niesprawnych samochodów.
  • Błyskawicznie wypłacamy pieniądze po zezłomowaniu auta.
  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta.
  • Unieważnimy dowód rejestracyjny.
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.
  • Zawsze pracujemy z poszanowaniem środowiska.
  złomowanie aut Mikołów

  Ekologiczna kasacja samochodów w Mikołowie

  Stacja Demontażu Pojazdów Auto-Kurek w Mikołowie to miejsce, gdzie legalnie możesz zezłomować samochód. Przyjmujemy auta osobowe, dostawcze czy ciężarowe. Nie musisz obawiać się tego, że pojazd jest w złym stanie, dla nas nie ma znaczenia czy to auto powypadkowe, czy też doszczętnie zniszczone.
  Skupiamy się na ekologicznym demontażu – co to oznacza dla Ciebie? Możesz mieć pewność, że praktycznie każdy element samochodu zostanie wykorzystany ponownie. Dla przykładu wiele części, które wciąż są sprawne, trafią do sprzedaży jako używane, będą więc dużo tańsze i na pewno spełnią oczekiwania wielu klientów. Płyny eksploatacyjne, potencjalnie niebezpieczne dla środowiska, trafią do rafinerii, a tapicerka czy tworzywa sztuczne zostaną oddane w ręce zakładów przetwórczych lub do utylizacji. Natomiast gotowe paczki po kasacji pojazdów kupi od nas huta i przetworzy je na zupełnie inne elementy metalowe! To nie koniec, bo złomowanie aut w Mikołowie to tylko jedna z ofert, skupujemy tam również pojazdy używane. Zapraszamy!

  złomowanie aut Mikołów

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na auto złom Auto-Kurek w Mikołowie przyjmiemy samochody powypadkowe, doszczętnie zniszczone lub z uszkodzoną jednostką napędową. Dla nas nie ma znaczenia stan auta, a także jego gabaryty. Oddaj więc w nasze ręce autobus lub ciężarówkę, a my odpowiednio Cię wynagrodzimy!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli chcesz zezłomować samochód na Stacji Demontażu Pojazdów Auto-Kurek w Mikołowie, przygotuj się do tego. Miej przy sobie odpowiednie dokumenty, między innymi dowód osobisty, dowód rejestracyjny czy kartę pojazdu. Więcej o formalnościach w naszym poradniku.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Kasacja pojazdów to czynność, za którą się nie płaci. To jednak nie oznacza, że nie można na tym zarobić! Zawsze płacimy klientom za każdy wrak. Kwota uzależniona jest od jego wagi. Co ważne, jeśli auto waży mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowodzie rejestracyjnym, będziemy zmuszeni odliczyć niewielką kwotę od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.