Złomowanie aut Zawiercie - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Zniszczony samochód stoi na podwórku? Chcesz się go pozbyć? Postaw na auto szrot Auto Kurek z Zawiercia. Dokonamy kasacji auta, a Ty w końcu się go pozbędziesz i dodatkowo na tym zarobisz! Złomowanie aut w Zawierciu przeprowadzamy od wielu lat, możesz liczyć na pełen profesjonalizm podczas naszej współpracy. Co więcej, cena złomowania samochodu zawsze jest dla naszych klientów atrakcyjna!

Auto szrot Zawiercie – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Działamy na rynku od lat, każdego dnia pracujemy 24 godziny na dobę, mamy własny transport, którym przewozimy zniszczone samochody od klientów. Auto kasacja Zawiercie i okolice to usługi na najwyższym poziomie. Przekonaj się o tym i jeszcze dziś umów się na odbiór pojazdu spod podanego przez Ciebie adresu lub przywieź go nam na miejsce. Pamiętaj, że za każdy kilogram wagi wraku właściwie Cię wynagrodzimy!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas na numer: 660 637 702 lub 692 443 443 i umów się na dogodny dla Ciebie termin. Przyjedziemy odebrać zniszczony samochód własnym transportem. Możesz także skorzystać z formularza na stronie, to kolejny prosty sposób na kontakt z nami!


Złomowanie pojazdu

Kolejny etap naszej współpracy będzie polegał na zezłomowaniu samochodu. Dołożymy wszelkich starań do tego, aby cały proces przebiegł szybko i sprawnie. Zawsze przy kasacji dbamy o środowisko naturalne, skupiamy się także na odzysku sprawnych części!


Zapłata i dokończenie formalności

Na koniec czeka Cię zapłata za każdy kilogram wagi wraku. Co więcej, otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Udaj się z nim do wydziału komunikacji, masz na to 30 dni od kasacji.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Traktujemy każdego klienta indywidualnie,
  • oferujemy własny transport zniszczonych pojazdów,
  • działamy na rynku od wielu lat,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu,
  • jesteśmy legalną Stacją Demontażu Pojazdów,
  • wynagradzamy za każdy kilogram wraku,
  • pracujemy przez 24 godziny na dobę.
  złomowanie aut Zawiercie

  Złomowanie pojazdów – Zawiercie

  Auto kasacja Zawiercie i okolice – na tym obszarze działamy i to z tych terenów przywozimy własnym transportem samochody do zezłomowania. Chcemy zaznaczyć, że skorzystanie z takiej możliwości jest zupełnie darmowe. Co więcej, to Ty otrzymujesz pieniądze po kasacji. Kwota, jaką otrzymasz, będzie uzależniona od wagi wraku. Pamiętaj jednak, że jeśli pojazd będzie ważył mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowodzie rejestracyjnym, będziemy musieli nałożyć niewielką karę i odliczyć ją od brakujących kilogramów. Na nasz auto złom w Zawierciu przyjmujemy dosłownie wszystkie pojazdy – od osobowych po autobusy. Skupiamy się na ich ekologicznej kasacji, ale wcześniej wyciągamy sprawne części, które następnie trafiają do sprzedaży. To nie koniec, w Zawierciu prowadzimy również skup pojazdów używanych!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Na czym polega ekologiczna kasacja pojazdów? Przede wszystkim na usunięciu z auta wszelkich płynów eksploatacyjnych przed przystąpieniem do dalszych prac, a także na wyciągnięciu z samochodu sprawnych części, które następnie trafią do sprzedaży i będą służyć w innym pojeździe. To jednak nie koniec, bo złomowanie aut w Zawierciu na auto szrocie Auto-Kurek obejmuje również usunięcie innych niebezpiecznych, szkodliwych dla środowiska tworzyw sztucznych, tapicerki, foteli, deski rozdzielczej czy podsufitki. Te elementy trafiają do zakładów przetwórczych lub zostają zutylizowane. Płyny, o których wspominaliśmy, trafiają z kolei do rafinerii. Sam wrak chętnie oddajemy w ręce firm przetwarzających metale. Jak widzisz, każdy element pojazdu może zyskać nowe życie, jeśli tylko jest to możliwe.

  złomowanie aut Zawiercie

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na auto złom w Zawierciu przyjmujemy samochody powypadkowe, zniszczone przez pożar czy gradobicie. Skupiamy się na obsłudze klientów chcących oddać nam pojazdy osobowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet autobusy. Przyjmiemy więc każde auto, bez względu na jego rodzaj, markę, model czy rok produkcji.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, pamiętaj, że musisz mieć przy sobie kilka podstawowych dokumentów. Będzie to przede wszystkim dowód osobisty, ale również dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli w przypadku Twojego auta taka występuje. Więcej informacji o dokumentach znajdziesz w naszym poradniku.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po zezłomowaniu pojazdu masz 30 dni na zgłoszenie tego w Wydziale Komunikacji. Wystarczy, że złożysz wniosek o wyrejestrowanie pojazdu. Pamiętaj, aby mieć przy sobie dokumenty, takie jak unieważniony dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli taka występuje.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.