Złomowanie aut Ruda Śląska - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut Ruda Śląska to główny profil naszej działalności. Jednak w naszym auto szrocie sprzedajemy także części używane. Możesz nam oddać dosłownie każde auto, od osobowego po ciężarowe czy autobus. Co więcej, nie ma dla nas znaczenia jego stan – możesz nam oddać powypadkowe lub doszczętnie zniszczone między innymi na skutek pożaru czy gradobicia. Kasacja aut to nasza pasja.

Auto szrot Ruda Śląska- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Ruda Śląska i okolice – właśnie na tym obszarze działamy. Możemy przyjechać do Ciebie po uszkodzony samochód za darmo! Zapewniamy usługi przez 24 godziny na dobę. Co więcej, za każdy kilogram wraku odpowiednio Cię wynagrodzimy. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych kompleksowych usług – zadzwoń do nas, wypełnij formularz kontaktowy lub przyjedź do naszego biura jeszcze dziś.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap naszej współpracy to przede wszystkim omówienie wszelkich szczegółów dotyczących odbioru auta i jego złomowania. Zachęcamy więc do kontaktu pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443 . Możesz również wypełnić krótki formularz kontaktowy lub odwiedzić nas osobiście.


Złomowanie pojazdu

Główne działania odbywają się już na placu, zaraz po transporcie niesprawnego auta do naszego auto złomu. To wtedy przeprowadzamy demontaż samochodów – demontujemy sprawne części i wystawiamy je na sprzedaż, a te niebezpieczne, takie jak na przykład płyny eksploatacyjne, oddajemy do rafinerii.


Zapłata i dokończenie formalności

Koniec współpracy to przede wszystkim wypłata wynagrodzenia za oddanie nam pojazdu. Możemy zaoferować Ci gotówkę lub przelew. Dopełnimy wtedy również wszelkich formalności, takich jak unieważnienie dowodu rejestracyjnego, czy wystawienie zaświadczenia o zezłomowaniu auta.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Złomujemy auta w każdym stanie.
  • Zapewniamy darmowy transport pojazdów.
  • Działamy przez 24 godziny na dobę.
  • Wypisujemy zaświadczenie o zezłomowaniu auta.
  • Podczas prac dbamy o środowisko.
  • Zdemontowane sprawne części otrzymują drugie życie.
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.
  • Płacimy za każdy kilogram wraku.
  złomowanie aut Ruda Śląska

  Złomowanie pojazdów – Ruda Śląska

  Mieszkasz w Rudzie Śląskiej lub w okolicy tego miasta? Masz auto powypadkowe lub doszczętnie zniszczone, które nadaje się już tylko do zezłomowania? W takim razie skorzystaj z naszych kompleksowych usług kasacji pojazdów. Skupiamy się na tym od wielu lat, dlatego możesz nam w pełni zaufać. Przede wszystkim działamy w pełni legalnie, o czym świadczy zezwolenie numer C-65. Chcemy podkreślić, że mamy prawo do składowania pojazdów na placu, wystawiania zaświadczenia o zezłomowaniu czy unieważniania dowodów rejestracyjnych. Nasza oferta skupia się na złomowaniu, ale prowadzimy także skup samochodów w Rudzie Śląskiej. Przyjmujemy auta używane, dla nas nie ma znaczenia ich rok produkcji, marka czy model. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Na naszym auto złomie Auto-Kurek prowadzimy ekologiczną kasację pojazdów, przede wszystkim nastawioną na poszanowanie zasad o ochronie środowiska. Dlatego też wszelkie prace rozpoczynamy od usunięcia płynów eksploatacyjnych, potencjalnie niebezpiecznych dla natury, następnie oddajemy je do rafinerii. W naszej firmie nic się nie zmarnuje, dlatego wszelkie sprawne części czy elementy karoserii trafiają do ponownej sprzedaży. Na tym się jednak nie kończy, bo nawet takie elementy jak tapicerka, podsufitka czy deska rozdzielcza zyskują nowe życie, jeśli tylko jest to możliwe, a jeśli nie, trafiają do utylizacji. Chcemy jednocześnie zaznaczyć, że kasacja pojazdów w Auto-Kurek obejmuje przerobienie ich na gotowe paczki, które odbiera huta. Jak widzisz, warto skorzystać z naszych usług.

  złomowanie aut Ruda Śląska

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Przyjmujemy na auto złom samochody osobowe, dostawcze, terenowe, a także ciężarówki i autobusy. Dla nas nie mają znaczenia gabaryty auta, tak jak i jego stan. Możesz nam oddać między innymi pojazd powypadkowy, ale również doszczętnie zniszczony podczas pożaru czy powodzi.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Zdecydowałeś, że chcesz oddać nam zniszczony lub powypadkowy samochód? Mądra decyzja, wrak nie będzie dalej szkodził środowisku. Pamiętaj jednak, że podczas współpracy wymagamy kilku dokumentów, między innymi dowodu rejestracyjnego, osobistego, a także karty pojazdu. Po więcej informacji zapraszamy do naszego poradnika.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Jeśli chcesz zezłomować samochód, to nie tylko zadbasz o środowisko, ale również otrzymasz uczciwą zapłatę. Możesz liczyć na gotówkę lub przelew za każdy kilogram wraku. Jeśli więc oddajesz nam pojazd o dużych gabarytach, kwota ta na pewno Cię zadowoli. Pamiętaj jednak, że jeśli auto waży mniej niż 90% tego, co zostało zapisane w dowodzie rejestracyjnym, wypłata będzie trochę mniejsza!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.