Złomowanie aut Kłobuck

Firma Auto Kurek oferuje profesjonalne złomowanie aut w Kłobucku. Zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy i atrakcyjny cennik za złomowanie pojazdów. Przyjmujemy samochody osobowe każdej marki i z każdego rocznika. Zajmujemy się także kasacją pojazdów specjalistycznych, takich jak maszyny rolnicze i naczepy. Do naszego auto złomu trafiają wyeksploatowane i niesprawne autobusy, ciężarówki oraz samochody dostawcze.

Auto kasacja w Kłobucku i okolicach

Złomowanie samochodów w Kłobucku to najlepszy sposób na pozbycie się nieużywanego i wysłużonego pojazdu. Gwarantujemy błyskawiczny przebieg transakcji i natychmiastową wypłatę gotówki za złomowanie pojazdów. Nasze usługi świadczymy codziennie przez 24 godziny na dobę, dlatego możesz dokonać kasacji aut w dogodnym terminie. Każdy samochód odbieramy własnym środkiem transportu całkowicie za darmo.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Chcesz szybko pozbyć się swojego wysłużonego samochodu i otrzymać za to sporą kwotę gotówki? Skontaktuj się z naszą firmą. Możesz to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer: 660 637 702 lub 692 443 443 . Zgłoszenie możesz wysłać również online za pośrednictwem formularza na naszej stronie.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej nasz pracownik poprosi Cię o podanie kilku ważnych informacji dotyczących pojazdu, który chcesz u nas złomować. Między innymi na ich podstawie zostanie dokonana wycena.


Kupno pojazdu

Jeśli zaproponowana kwota będzie spełniać Twoje oczekiwania, przejdziemy do ostatniego etapu naszej współpracy, czyli wypełnienia niezbędnej dokumentacji oraz wypłaty ustalonej sumy w formie gotówki lub przelewem.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Kłobuck

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Rzetelna i sprawiedliwa wycena pojazdu przeznaczonego do kasacji;
  • bardzo sprawny i bezproblemowy przebieg transakcji;
  • bezpłatna wycena i odbiór samochodów własnym środkiem transportu;
  • świadczenie usług codziennie przez całą dobę;
  • indywidualne podejście do każdego klienta;
  • wiedza i wieloletnie doświadczenie w kasacji samochodów.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Pozbycie się starego i wysłużonego pojazdu to nie lada wyzwanie. Co gorsza, stan techniczny takich samochodów często wyklucza możliwość korzystania z dróg publicznych, a ich naprawa jest nieopłacalna. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi firma Auto Kurek. Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym złomowaniem samochodów. Działamy w Kłobucku i okolicach, a także na terenie całej Polski. Gwarantujemy bardzo korzystne warunki wyceny oraz błyskawiczny przebieg całego procesu. Otrzymasz od nas dokumentację, która jest niezbędna do wyrejestrowania złomowanego auta. Prowadzimy demontaż samochodów, z których pozyskujemy części przeznaczone do dalszej eksploatacji oraz materiały do recyklingu. W naszej firmie bez problemu sprzedasz każdy pojazd. Oferujemy skup samochodów używanych w Kłobucku za gotówkę. Działamy codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Firma Auto Kurek przyjmuje wszystkie samochody osobowe, terenowe, sportowe i luksusowe w każdym stanie technicznym. Trafiają do nas również pojazdy ciężarowe i dostawcze, a także autobusy i maszyny rolnicze.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Do złomowania samochodów w naszej firmie będziesz potrzebować ważnego dowodu tożsamości, dowodu rejestracyjnego oraz opcjonalnie karty pojazdu. Otrzymasz od nas odpowiednie zaświadczenie o złomowaniu.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  W ciągu 30 dni od złomowania auta należy złożyć w wydziale komunikacji wniosek o wyrejestrowanie z dołączonym zaświadczeniem, unieważnionym dowodem rejestracyjnym i kartą pojazdu (jeśli występuje).

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za złomowany samochód otrzymasz od nas kwotę uzależnioną od każdego kilograma jego wagi. W przypadku bardzo zniszczonych i niekompletnych aut, których waga jest niższa niż 90% wagi z dowodu rejestracyjnego, pobieramy nieznaczną opłatę od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.