Auto Szrot Olsztyn – Złomowanie i kasacja aut

Kasacja oraz złomowanie samochodów – korzyści z usług oferowanych przez naszą firmę

Nasza stacja demontażu pojazdów oferuje swoje usługi, takie jak między innym auto szrot na terenie miasta Olsztyn i innych miejscowości. Działamy w pełni legalnie, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie surowców z ponad 80 procent oddanych do nas samochodów, wyrejestrowanie auta w Wydziale Komunikacji czy zmniejszenie prawdopodobieństwa, że oddany samochodów trafi w niepowołane ręce. Poza tym należne podatki zostaną uiszczone do budżetu państwa, a także funduszu samorządowego. Zadbamy też o środowisko – legalnie działająca firma zagospodarowuje wszelkie odpady. Ponadto, mogą Państwo otrzymać zwrot kwoty pieniędzy, która została przekazana na składkę OC. Warto skorzystać z usług jedynie profesjonalnie działającej stacji demontażu pojazdów.

auto szrot olsztyn
kontakt telefoniczny
zaniedbany jaguar

Auto szrot Olsztyn – opłacalne złomowanie samochodu

Auto szrot to doskonały sposób na pozbycie się niechcianego pojazdu, a do tego sposób na szybkie uzyskanie sporej kwoty pieniędzy. Gdy samochód jest w dosyć złym stanie technicznym, wygląda nieatrakcyjne na zewnątrz, jak i w środku lub po prostu nie nadaje się już do dalszej jazdy, warto przekazać go w nasze ręce. Sprzedając takie auto, na pewno otrzymają Państwo dużo mniej pieniędzy niż w przypadku, gdy zostanie przekazane do nas. Należy pamiętać o tym, iż oprócz tego, że pozbędziemy się niechcianego auta, pozyskane zostaną surowce wtórne i części samochodowe, które nadają się jeszcze do użycia. W trakcie złomowania pojazdu, zostają również likwidowane różne płyny, jakie są potrzebne, by samochód sprawnie działał. Przekazując auto do pracowników naszej firmy, można liczyć na odpowiednią obsługę oraz komfortowe przeprowadzenie transakcji.

Dzięki takiej usłudze jak auto szrot, którą przeprowadzamy w naszej firmie dla klientów między innymi z takiego miasta jak Olsztyn, mogą Państwo pozbyć się swojego niesprawnego samochodu. Zajmujemy się wszelaką dokumentacją, zapewniamy bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Ponadto oferujemy bezpłatny transport. Jesteśmy dostępni dla naszych klientów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Dokonujemy indywidualnej wyceny każdego samochodu i zapewniamy szybką wypłatę gotówki. Wystawiamy również zaświadczenie, które jest potrzebne do dokonania wszelkich spraw urzędowych.

Auto szrot dla klientów z Olsztyna – kompleksowe oraz legalne usługi

Wszyscy kierowcy, którzy chcą pozbyć się swojego niesprawnego auta, pragną otrzymać za nie jak największą stawkę. W Auto Kurek wycenimy Państwa auto tak, aby żadna ze stron nie czuła się poszkodowana. Na pewno nie będą Państwo czuli się zawiedzeni z oferowanej ceny. Działamy kompleksowo i legalnie. Pomagamy też w załatwieniu formalności związanych z oddaniem pojazdu do kasacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową auto-kurek.pl i przejrzenia oferty usług, które jesteśmy w stanie dla Państwa wykonać. W przypadku wystąpienia wątpliwości lub niezrozumienia niektórych kwestii, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, za pośrednictwem formularza kontaktowego lub poczty elektronicznej.

auto po stłuczce

Formularz zgłoszeniowy