Złomowanie aut Wieliczka - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Wieliczce dzięki naszej firmie jeszcze nigdy nie było tak proste. Dysponujemy najlepszym zapleczem w całym regionie, dzięki czemu możemy naszym klientom zaoferować zdecydowanie najkorzystniejsze warunki na całym rynku. W naszym auto złomie możesz zezłomować każdy rodzaj samochodu, zarówno auta małe i miejskie, jak i duże pojazdy ciężarowe lub dostawcze. Aby skorzystać z tej oferty, zadzwoń do nas już dziś.

Głównymi zaletami naszego auto szrotu jest między innymi dopracowany zakres naszych usług. Oferujemy kasację samochodów w każdym roczniku, za które wypłacamy wynagrodzenie adekwatne do ich masy na dzień złomowania. Ponadto dysponujemy własnym transportem, dzięki któremu możemy dotrzeć po auto przeznaczone na złom do każdego miejsca w mieście oraz w kraju.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Nasi pracownicy są dostępni do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, dzięki czemu możesz się z nimi skontaktować w dogodnym dla siebie momencie. Proponujemy kontakt telefoniczny lub przesłanie wiadomości przez formularz dostępny na naszej firmowej stronie. Podczas rozmowy ustalamy termin oględzin.


Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja samochodu to jeden z najważniejszych etapów całej transakcji. Podczas oględzin następuje zważenie samochodu, co ma bezpośredni wpływ na zaproponowaną kwotę, sprawdzamy również kompletność dokumentów.


Kupno samochodu

Do sfinalizowania transakcji, co jest ostatnim etapem transakcji z firmą Auto Kurek podczas złomowania pojazdu, niezbędne jest podpisanie umowy oraz tym samym przekazanie nam praw własności do samochodu. Ponadto przy dokonywaniu ostatecznych formalności następuje również unieważnienie dowodu rejestracyjnego, a także wypłata należnej kwoty.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Wieliczka

  Wybierz auto złom Auto Kurek już dziś!

  W naszym złomie w Wieliczce Auto Kurek zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy gwarantują przyjazną obsługę oraz najlepszą atmosferę. Wszyscy doskonale znają się na tajnikach motoryzacji i z przyjemnością udzielą wszelkich informacji prawno-technicznych na temat złomowania aut. Nasza firma zajmuje się także skupem pojazdów w korzystnych cenach, dzięki czemu stanowi znakomity zamiennik tradycyjnej sprzedaży w internecie lub w innych mediach. Stawiamy także na bezpieczeństwo wszystkich transakcji, dlatego zawsze sporządzamy proste i korzystne umowy, które są przejrzyste i doskonale chronią obie strony umowy. Nasz auto złom istnieje na rynku już od wielu lat, stań się naszym klientem i skorzystaj z naszej wiedzy już dziś, dzwoniąc pod numer telefonu dostępny na naszej stronie internetowej.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie aut w Wieliczce to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie czas i pieniądze. Możesz oddać każdy rodzaj pojazdu na złom, gdyż przyjmujemy wszystkie modele, niezależnie od ich rocznika, przebiegu, stanu czy rodzaju i przeznaczenia. Możesz przekazać nam samochód praktycznie nowy, lecz powypadkowy, jak również całkowicie zdezelowany lub zepsuty, gdy w jego przypadku nie opłaca się oddanie go do naprawy.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Zgłoszenie złomowanego samochodu jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele czasu, gdyż wystarczy wypełnić stosowny wniosek i udać się z nim do najbliższego Wydziału Komunikacji. Należy mieć przy sobie zaświadczenie o złomowaniu otrzymane od naszej firmy oraz unieważniony dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli taka została wydana.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Za złomowanie pojazdu klienci otrzymują stosowną należność wypłacaną w gotówce lub na konto bankowe. Sposób przekazania pieniędzy jest wybierany przez klienta. Sama kwota jest ustalana na podstawie wagi pojazdu, jednak warto pamiętać, że w przypadku gdy jego masa jest niższa niż 90% wagi podanej w dowodzie rejestracyjnym, pobieramy niewielką opłatę za każdy brakujący kilogram.

  Złomowanie aut Wieliczka i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.