Złomowanie aut Ostrowiec Świętokrzyski

Firma Auto Kurek zajmuje się profesjonalnym złomowaniem aut w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przyjmujemy samochody osobowe, ciężarowe i dostawcze w każdym stanie technicznym. Do naszej firmy trafiają także autobusy, pojazdy rolnicze, a nawet naczepy. Oferujemy najkorzystniejsze na rynku ceny za kasację samochodów oraz szybkie i sprawne przeprowadzenie każdej transakcji. Gwarantujemy wypłatę gotówki lub przelew na konto w kwocie zależnej od wagi pojazdu przeznaczonego do demontażu.

Auto szrot Ostrowiec Świętokrzyski

Firma Auto Kurek prowadzi profesjonalny auto złom w Ostrowcu Świętokrzyskim oferujący usługi demontażu i złomowania pojazdów każdej marki i w każdym stanie technicznym czy wizualnym. Działamy na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego i okolic. Oferujemy bezpłatny dowóz Twojego samochodu do naszej firmy, co znacznie ułatwia zezłomowanie pojazdu unieruchomionego. Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?


Kontakt telefoniczny

Kasacja samochodów w naszej firmie to proces, który rozpoczyna się od skontaktowania się z nami. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Możliwy jest też kontakt online za pomocą formularza na naszej stronie internetowej.


Wycena samochodu

W rozmowie telefonicznej zostaniesz poproszony o podanie kilku informacji dotyczących samochodu, które ułatwią dokonanie wyceny. W przypadku znacznie uszkodzonych samochodów o ostatecznej cenie decyduje waga wraku.


Kupno pojazdu

Po zaakceptowaniu zaproponowanej kwoty zostanie podpisana odpowiednia dokumentacja. Niezwłocznie otrzymasz od nas ustaloną sumę gotówki lub wykonamy przelew na wskazany numer konta bankowego, w zależności od indywidualnych preferencji. Otrzymasz także zaświadczenie o złomowaniu pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Ostrowiec Świętokrzyski

  Dlaczego warto wybrać nasz auto szrot?

  • Oferujemy bardzo sprawną i fachową obsługę;
  • zapewniamy korzystne ceny za złomowanie samochodu;
  • dokonujemy rzetelnych i sprawiedliwych wycen;
  • gwarantujemy wypłatę gotówki lub przelew na konto;
  • każda wycena dokonywana jest bezpłatnie;
  • zapewniamy transport pojazdu do naszej firmy bez dodatkowych opłat;
  • pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

  Auto Kurek – skup i złomowanie pojazdów

  Każdy właściciel starego i używanego pojazdu wie, jak dużym problemem jest sprzedanie takiego samochodu. Chętnych brakuje, a wysłużone auto zajmuje cenne miejsce w garażu. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Auto Kurek, która prowadzi złomowanie aut w Ostrowcu Świętokrzyskim. Możemy zapewnić, że każda transakcja przeprowadzana jest w sposób rzetelny i profesjonalny. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces kasacji pojazdów trwał jak najkrócej, dlatego ograniczyliśmy do minimum wszelkie formalności. Zapewniamy najkorzystniejsze ceny oraz błyskawiczny przebieg transakcji. Ustaloną kwotę wypłacamy do ręki lub na konto od razu po zakończeniu całego procesu i wypełnieniu niezbędnej dokumentacji. Oferujemy również skup pojazdów w Ostrowcu Świętokrzyskim i okolicach.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto Kurek zajmuje się złomowaniem aut w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przyjmujemy do demontażu każdy pojazd bez względu na model, stan techniczny i wizualny, rok produkcji czy markę. Trafiają do nas auta całkowicie zniszczone, niesprawne i powypadkowe oraz egzemplarze w dobrym stanie technicznym.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?

  Aby zezłomować samochód w naszej firmie, będziemy potrzebować dokumentu potwierdzającego tożsamość właściciela, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu, jeżeli została wydana. Po zakończeniu transakcji otrzymasz od nas stosowne zaświadczenie.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Złomowanie pojazdu należy zgłosić w ciągu 30 dni do właściwego wydziału komunikacji. W tym celu należy złożyć wniosek o wyrejestrowanie, do którego dołącza się zaświadczenie o złomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli występuje).

  Złomowanie aut Ostrowiec Świętokrzyski i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.