Złomowanie aut Kwidzyn – kasacja samochodów

Filia Auto Kurek w Kwidzynie świadczy usługi obejmujące między innymi skup sprawnych i niesprawnych samochodów używanych, złomowanie i kasację pojazdów oraz sprzedaż części samochodowych. Wieloletnie doświadczenie i doskonałą znajomość branży pozwalają nam zapewnić profesjonalną obsługę oraz najbardziej atrakcyjne ceny.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom zapewniamy skuteczne oraz sprawne złomowanie pojazdu. W celu rozpoczęcia współpracy, niezbędny jest bezpośredni kontakt – przez umieszczony na stronie formularz albo dzwoniąc na następujące numery: 660 637 702 / 692 443 443.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz rzeczoznawca w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o wyszczególnienie kluczowych informacji, dzięki którym możliwa będzie całkowita wycena pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni krok to podpisanie dokumentacji (zawsze gwarantujemy minimalną ilość formalności) i błyskawiczna płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na wiele korzyści:

  • zapewniamy szybką procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania z własnym transportem.
  złomowanie aut kwidzyn

  Auto szrot oraz skup sprawnych pojazdów w Kwidzynie

  Auto szrot Kwidzyn oferuje najlepszy wybór części używanych do pojazdów wielu marek, a także najlepsze ceny skupu. Każdy samochód wyceniany jest indywidualnie, dzięki czemu klient ma możliwość uzyskania najlepszej możliwej ceny za sprzedawane auto – od 300 do aż 200 000 złotych. Otrzymana należność jest wypłacana w gotówce lub przelewem.

  Nasi pracownicy odbierają samochody od klientów przez 7 dni w tygodniu, co pozwala wybrać dogodny moment na dokonanie transakcji. Pokrywamy wszelkie koszty związane z transportem do naszej siedziby, a także załatwiamy wszystkie potrzebne formalności, dzięki czemu klient nie musi tracić czasu na dodatkowe czynności. Złomowanie pojazdów przebiega szybko i bezproblemowo.

  Złomowanie i kasacja pojazdów Kwidzyn

  Firma Auto Kurek oferuje kompleksowe usługi związane ze złomowaniem i kasacją pojazdów. Indywidualna wycena pozwala klientowi na uzyskanie najbardziej satysfakcjonującej ceny za niesprawny pojazd. Wszystkie formalności (zaświadczenie o demontażu pojazdu, unieważnienie tablic i dowodu rejestracyjnego załatwiane są na miejscu, szybko i w pełni legalnie, dzięki czemu klient nie musi martwić się wyrejestrowywaniem przeznaczonego do złomowania auta.

  Nasza firma posiada wszystkie konieczne pozwolenia związane ze swoją działalnością, dlatego wszystkie oferowane przez nas usługi obejmujące złomowanie aut świadczone są w pełni legalnie i przy ścisłym zachowaniu odpowiednich procedur bezpieczeństwa. Oprócz Kwidzyna, Auto Kurek posiada filie w wielu miejscowościach na terenie całego kraju. Satysfakcja klienta jest dla nas najwyższym priorytetem, a każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić znakomity poziom oferowanych usług.

  Stare zardzewiałe auto

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.