Złomowanie aut Dąbrowa Górnicza - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Auto szrot Auto-Kurek w Dąbrowie Górniczej zaprasza do skorzystania z usług kasacji aut. Przyjmujemy każdy pojazd – od modeli osobowych przez ciężarowe po autobusy. Skupiamy się na demontażu lub bezpośredniej kasacji aut powypadkowych, zniszczonych podczas pożaru czy gradobicia. Auto kasacja Dąbrowa Górnicza i okolice to obszar naszej działalności. Przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd, zachęcamy do współpracy.

Auto szrot Dąbrowa Górnicza – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie aut Dąbrowa Górnicza to coś, na czym znamy się najlepiej. Oferujemy te usługi od wielu lat, działamy przez 24 godziny na dobę. Mamy własny transport, którym przewozimy zniszczone auta na nasz plac. Cena złomowania aut jest różna, uzależniona od wagi wraku, zapewniamy jednak, że uczciwie Cię wynagrodzimy. Skontaktuj się z nami i zleć odbiór samochodu z podwórka czy garażu!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz skorzystać z naszych kompleksowych usług kasacji pojazdów? Skontaktuj się więc z nami telefonicznie, zadzwoń na jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnij formularz kontaktowy na stronie.


Złomowanie pojazdu

Po ustaleniu terminu odbioru auta przyjedziemy po niego, możesz także sam przetransportować go na nasz plac. Rozpoczniemy demontaż, kasację i złomowanie. Wszystkie czynności wykonają specjaliści z pomocą niezawodnego sprzętu!


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap naszej współpracy to dokończenie formalności związanych ze złomowaniem. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, z którym udasz się do wydziału komunikacji. Oczywiście na tym etapie otrzymasz także zapłatę, której wysokość uzależniona będzie od wagi wraku.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu,
  • odbieramy auta do kasacji własnym transportem,
  • działamy przez 24 godziny na dobę,
  • podczas demontażu dbamy o środowisko.
  złomowanie aut Dąbrowa Górnicza

  Złomowanie pojazdów – Dąbrowa Górnicza

  Firma Auto-Kurek istnieje od wielu lat, w tym czasie z naszej pomocy skorzystały setki klientów. Działamy między innymi na terenie Dąbrowy Górniczej. Jeśli masz pojazd, który nadaje się na złom, zgłoś się do nas. Co ważne, nie musisz na własną rękę transportować go na auto szrot. Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz, a my zajmiemy się resztą. Przyjedziemy po samochód i odbierzemy go za darmo! W końcu zniknie z Twojego podwórka czy garażu i co ważne, nie będzie więcej niekorzystnie wpływał na środowisko, co jest jedną z najważniejszych zalet korzystania z naszych usług. Działamy przez 24 godziny na dobę, dzwoń więc o każdej porze! Jako legalna Stacja Demontażu Pojazdów zawsze wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Zajmujemy się nie tylko kasacją, ale również na skupem pojazdów używanych w Dąbrowie Górniczej.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Dużą wagę przykładamy do kasacji pojazdów zgodnej z wszelkimi normami środowiskowymi. Skupiamy się więc przede wszystkim na usunięciu płynów eksploatacyjnych, a także elementów nadających się do utylizacji bądź ponownego przetworzenia. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, takimi jak rafinerie czy zakłady przetwórcze, to tam trafiają wszystkie zagrażające naturze części. Co ważne, niektóre sprawne elementy mechaniczne czy karoserii wystawiamy do sprzedaży. Mogą jeszcze skutecznie posłużyć innym właścicielom pojazdów. Auto kasacja w Dąbrowie Górniczej przebiega szybko, sprawnie, legalnie i w zgodzie z naturą. Dbają o to nasi wyspecjalizowani pracownicy, którzy chętnie zajmą się Twoim zniszczonym pojazdem. Pamiętaj, że za każdy kilogram wraku zapłacimy!

  złomowanie aut Dąbrowa Górnicza

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złom w Dąbrowie Górniczej przyjmujemy wszystkie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, a także autobusy. Dla nas nie ma znaczenia ich rok produkcji, marka czy model. Co więcej, stan techniczny również, bo przyjmiemy pojazdy uszkodzone w wypadkach, zniszczone przez pożar czy gradobicie. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli chcesz zezłomować samochód w Stacji Demontażu Pojazdów Auto-Kurek w Dąbrowie Górniczej, przygotuj niezbędne dokumenty. Będzie to przede wszystkim Twój dowód osobisty, dowód rejestracyjny samochodu i karta pojazdu, jeśli istnieje. Więcej dowiesz się z naszego poradnika.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Auto-Kurek w Dąbrowie Górniczej płaci za każdy kilogram wraku. Możesz więc nie tylko pozbyć się zniszczonego auta, ale dodatkowo na tym zarobić! Pamiętaj jednak, że jeśli masa samochodu jest niższa niż 90% tej, która została wpisana w dowodzie, będziemy musieli pobrać niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.