Złomowanie aut Busko-Zdrój

Złomowanie aut w Busku-Zdrój to usługa, którą świadczymy od lat. Nasz auto złom przyjmuje do kasacji samochody różnego typu. Możesz oddać nam pojazd osobowy, dostawczy, a nawet ciężarowy. Co więcej, nie ma znaczenia, w jakim stanie będzie! Cennik złomowania samochodów nie istnieje, ponieważ to my płacimy Tobie, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Auto szrot Busko-Zdrój- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Postaw na auto szrot z wieloletnim doświadczeniem. Wybierz nasze usługi i ciesz się dodatkową gotówką w kieszeni. Mamy własny transport, którym dojedziemy do Ciebie i odbierzemy niesprawne auto za darmo. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, każda kasacja pojazdów w Busku-Zdroju kończy się wydaniem zaświadczenia o zezłomowaniu pojazdu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Chcesz skorzystać z usług kasacji pojazdów w Busku-Zdroju? W takim razie zachęcamy Cię do kontaktu. Zanim rozpoczniemy współpracę, powiedz nam gdzie mamy podjechać po niesprawne auto. Możesz skontaktować się z nami pod jednym z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 .


Weryfikacja pojazdu

Jak zawsze podczas współpracy będziemy potrzebować kilku informacji na temat Twojego samochodu. To standardowa procedura, nie musisz się obawiać. Podasz nam między innymi numer VIN, na którego podstawie sprawdzimy historię pojazdu.


Kupno samochodu

Ostatni etap naszej współpracy to przede wszystkim formalności związane z oddaniem samochodu na nasz auto szrot. Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu, z którym będziesz musiał udać się do Wydziału Komunikacji. Ponadto zapłacimy Ci za każdy kilogram masy pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Busku-Zdroju?

  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu,
  • działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • oferujemy darmowy transport uszkodzonych aut,
  • istniejemy na rynku od wielu lat,
  • indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia.
  złomowanie aut Busko-Zdrój

  Złomowanie aut Busko-Zdrój – z korzyścią dla środowiska

  Auto kasacja w Busku-Zdroju i okolicach to usługa, którą świadczymy od wielu lat. Skupiamy się na kompleksowej obsłudze klientów, jednocześnie chcemy, aby zyskało na tym środowisko. Zalegający pojazd, szczególnie niesprawny, szkodzi naturze. Gdy trafia do nas, wszystkie potencjalnie niebezpieczne elementy oddajemy do zakładów przetwórczych czy rafinerii. Części sprawne lub nadające się do regeneracji trafiają później na sprzedaż na naszym auto złomie. Nawet tapicerka czasem otrzymuje drugie życie jako panele akustyczne. Gdy samochód składa się już wyłącznie z metalu, pracują nasze maszyny, a gdy powstają gotowe paczki, przesyłamy je do hut żelaza, z którymi współpracujemy. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług!

  złomowanie aut Busko-Zdrój

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Skorzystaj z usług złomowania aut w Busku-Zdroju bez względu na to, jakie masz auto i w jakim jest stanie. Przyjmujemy pojazdy powypadkowe, zniszczone w pożarze, jak i zalane podczas powodzi. Możesz nam oddać osobówkę, ale również pojazd dostawczy czy ciężarowy – dla nas nie ma to żadnej różnicy.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu – z nim oraz z unieważnionym dowodem rejestracyjnym udaj się do Wydziału Komunikacji, masz na to dokładnie 30 dni. Wszystko po to, aby wyrejestrować samochód.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Na naszym auto złomie każdy, kto zdecyduje się oddać pojazd do kasacji, otrzyma zapłatę. Będzie ona uzależniona od masy samochodu. Płacimy za każdy kilogram, ale jeśli auto będzie ważyć mniej niż 90% wartości wpisanej w dowód rejestracyjny, od każdego kilograma pobierzemy niewielką opłatę.

  Złomowanie aut Busko-Zdrój i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.