Złomowanie aut Gdańsk – kasacja samochodów

Działamy w Gdańsku, Gdyni, a także w centralnej oraz południowej Polsce. Jesteśmy firmą z latami doświadczenia oraz z licencją od Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Dzięki temu z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy jedną z najlepszych Stacji Demontażu Pojazdów, która w swojej ofercie posiada złomowanie samochodów. Zajmujemy się także kasacją oraz skupem aut i surowców wtórnych. Kiedy zaczynaliśmy, byliśmy małym przedsiębiorstwem. Jednak auto szrot Auto Kurek rozwija się z każdym rokiem, coraz więcej inwestujemy w profesjonalny sprzęt, a nasze grono klientów powiększa się z każdym dniem. Pasjonujemy się motoryzacją, ale przede wszystkim cieszymy się z tego, że nieustannie pomagamy naszym klientom rozwiązać problemy z niepotrzebnymi oraz niesprawnymi pojazdami. Złomowanie pojazdów i autokasacja z naszą firmą to inwestycja, która opłaci się mieszkańcom miasta Gdańsk i nie tylko.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszych usług, można liczyć na szybkie i skuteczne złomowanie pojazdu. Współpraca z nami rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 i 692 443 443; formularz na stronie internetowej).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz pracownik w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie kluczowych danych, dzięki którym możliwa będzie rzetelna wycena pojazdu.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Ostatni etap to podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy szybką procedurę,
  • u nas możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • podchodzimy indywidualnie do każdego klienta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez 24 godziny,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  autokasacja gdańsk

  Auto szrot – Gdańsk. Dlaczego warto z nami współpracować?

  Nasza pomoc ma różne oblicza. Główną gałęzią naszej działalności jest złomowanie pojazdów. Jest ono zbieżne z autokasacją samochodu. Nasza praca polega na tym, że dojeżdżamy do Państwa – zwykle zajmuje nam to maksymalnie 24 h od czasu Państwa maila czy telefonu – po to, by przetransportować auto czy samochód ciężarowy, dostawczy. Całkowicie pokrywamy koszt akcji transportowej. Nawet jeśli pojazd leży przewrócony przy drodze czy jest niesprawny i stoi na podwórku lub w garażu. Na miejscu podpisujemy też dokumenty. Po co? Dla bezpieczeństwa, bo wśród firm zajmujących się złomowaniem jest wielu oszustów. Pragniemy zapewnić Państwu bezpieczeństwo transakcji, a jednocześnie uniemożliwić wystąpienie jakichkolwiek problemów w przyszłości.

  Autokasacja i złomowanie pojazdów w mieście Gdańsk. Jak jeszcze Państwu pomagamy?

  Oczywiście złomowanie samochodów w Gdańsku wiąże się z zapłatą za auto. Nasz cennik to „widełki”, ponieważ za każdym razem wyceniamy pojazdy indywidualnie. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że każdy samochód jest w innym stanie, ma inną wagę, datę produkcji oraz mniejszą lub większą unikalność. Można więc wywnioskować, że ceny za nowsze pojazdy utrzymane w lepszym stanie będą wyższe, niż za zgnieciony po wypadku samochód. Jednak w obu przypadkach oferowane przez nas kwoty są atrakcyjne i warte uwagi. Jeszcze więcej oferujemy przy klasycznych skupie – tutaj stawki za ciekawe auto mogą osiągnąć nawet zawrotną sumę 200 000 złotych. Te bardziej powszechne modele po wieloletniej eksploatacji to około kilku lub kilkunastu tysięcy złotych.

  Złomowanie samochodów – Gdańsk. Korzystna oferta

  Nasz auto szrot w Gdańsku świadczy również pomoc osobom, które nie chcą kasować czy złomować auta, a przeciwnie – pragną przywrócić mu pełnię życia. Właśnie dlatego częścią naszej działalności jest autoserwis. Zajmujemy się zarówno poważnymi wadami, małymi usterkami, pogwarancyjnymi przeglądami, jak i autokosmetyką. Możemy więc odgrzybić i naprawić niedziałającą klimatyzację, jak i zrobić piaskowanie felg, wymianę opon na letnie czy zimowe, jak również zająć się kwestiami zarówno estetycznymi, jak i funkcjonalnymi. Mowa między innymi o zmianie mat czy tapicerek czy o nałożeniu niewidzialnej wycieraczki. Autokasacja, złomowanie oraz skup i serwis – oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

  stary renault

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.