Złomowanie aut Rybnik - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut Rybnik to usługi kierowane do wszystkich właścicieli pojazdów powypadkowych, zniszczonych w pożarze lub gradobiciu. Na nasz auto szrot przyjmujemy każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny czy rok produkcji. Co więcej, dla nas nie ma znaczenia rodzaj auta, bo przyjmiemy od Ciebie samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, a nawet autobus!

Auto szrot Rybnik- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie od wielu lat. Działamy przez 24 godziny na dobę, auto kasacja w Rybniku i okolicach to obszar, na którym działamy i z którego własnym transportem jesteśmy w stanie odebrać powypadkowe czy zniszczone auto. Oczywiście za każdy kilogram wraku wynagradzamy naszych klientów, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. Cena złomowania auta będzie uzależniona od wagi pojazdu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Pierwszy etap naszej współpracy rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego, możesz do nas zadzwonić pod numer: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnić formularz na stronie. Oczywiście jesteś również mile widziany w naszym biurze – sam wybierz sposób, w jaki się z nami skontaktujesz.


Złomowanie pojazdu

Kiedy odbierzemy auto, trafi ono do demontażu i zezłomowania. Nasi pracownicy wyciągną z niego sprawne części i skupią się na usunięciu niebezpiecznych płynów eksploatacyjnych. Zawsze ekologicznie podchodzimy do kasacji aut.


Zapłata i dokończenie formalności

Na koniec czeka na Ciebie zapłata w gotówce lub przelewem. Płacimy za każdy kilogram wraku. Dbamy także o formalności jako legalna Stacja Demontażu Pojazdów. Unieważniamy dowód rejestracyjny i wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia,
  • błyskawicznie wypłacamy pieniądze za wrak,
  • działamy przez 24 godziny na dobę,
  • istniejemy na rynku od lat,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny
  • wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu,
  • mamy własny transport do odbioru aut,
  • przyjmujemy pojazdy w każdym stanie.
  złomowanie aut Rybnik

  Złomowanie pojazdów – Rybnik

  Kasacja pojazdów w Auto-Kurek w Rybniku to oferta kierowana do wszystkich posiadaczy zniszczonych bądź powypadkowych pojazdów osobowych, dostawczych czy ciężarówek. Skupiamy się na kompleksowych usługach, dlatego zapewniamy własny transport po niesprawne auta. To jednak nie koniec, z nami możesz liczyć na zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu czy unieważnienie dowodu rejestracyjnego. Wszystko dlatego, że jako legalna Stacja Demontażu Pojazdów ze zezwoleniem o numerze C-65, działamy zgodnie z prawem. Możemy składować zniszczone samochody, sprzedawać wyjęte i zregenerowane części używane, a co więcej, działać jako skup pojazdów używanych w każdym stanie w Rybniku. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług złomowania aut i nie tylko!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Chcesz, aby większość części z Twojego powypadkowego lub zniszczonego przez pożar czy gradobicie pojazdu trafiła do ponownej eksploatacji w tej samej lub zupełnie innej formie? W takim razie zleć nam złomowanie pojazdów. Nasze usługi skupiają się przede wszystkim na dbaniu o środowisko naturalne. Płyny eksploatacyjne trafiają do rafinerii, tworzywa sztuczne lub tapicerka do utylizacji czy też zakładów przetwórczych. To jednak nie koniec, chcemy zaznaczyć, że gotowe paczki po kasacji skupuje od nas huta, a więc tak naprawdę nawet szkielet auta zyska ponowne życie jako zupełnie inna część metalowa. Demontaż samochodów w firmie Auto-Kurek w Rybniku to bez dwóch zdań dobra decyzja! Zapraszamy do kontaktu, nie tylko zarobisz, ale i pozbędziesz się zalegającego niesprawnego auta!

  złomowanie aut Rybnik

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Rybniku przyjmujemy pojazdy w każdym stanie technicznym. Możesz nam oddać auta powypadkowe, ale również doszczętnie zniszczone, dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia. Chętnie przyjmiemy od Ciebie pojazdy osobowe, dostawcze, ciężarowe, ale również autobusy.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jeżeli zdecydujesz się zezłomować pojazd w naszym zakładzie, to jako Stacja Demontażu Pojazdów wystawimy dla Ciebie zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Udaj się z nim następnie w terminie do 30 dni do Wydziału Komunikacji, aby złożyć wniosek o wyrejestrowanie samochodu..

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Chcesz zezłomować pojazd, ale nie wiesz, czy przyniesie Ci to korzyści materialne? Zdecyduj się na kasację w Auto-Kurek w Rybniku, a nie będziesz musiał się o to martwić. Wynagradzamy za każdy kilogram masy wraku. Jeśli waga auta jest mniejsza niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, wtedy pobieramy niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.