Złomowanie aut Starachowice

Złomowanie samochodów Starachowice to usługa kierowana do wszystkich właścicieli zniszczonych lub mocno uszkodzonych pojazdów. Przyjmujemy na auto szrot każdy pojazd – osobowego czy ciężarowy. Dla nas nie ma najmniejszego znaczenia jego stan techniczny czy wizualny, jak i rok produkcji czy marka. Zadzwoń do nas jeszcze dziś i postaw na kompleksowy demontaż samochodów, na którym masz szansę jeszcze zarobić.

Auto szrot Starachowice- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Zajmujemy się kasacją aut od wielu lat, nasza oferta obejmuje darmowy transport po zniszczony samochód do klienta. Złomowanie samochodów w Starachowicach przebiega szybko i sprawnie – otrzymujesz zapłatę za każdy kilogram masy wraku. Co więcej, czeka na Ciebie minimum formalności. Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego. Dzwonisz do nas i omawiamy wszelkie szczegóły. Umówimy się na termin odbioru pojazdu, poznamy auto, jakie chcesz nam oddać, a także dowiesz się więcej o sposobie zapłaty za złomowanie. Skontaktuj się z nami na jeden z tych numerów jeszcze dziś: 660 637 702 lub 692 443 443 .


Weryfikacja pojazdu

Drugi etap naszej współpracy to weryfikacja pojazdu. Standardowa procedura, która obejmuje przede wszystkim sprawdzenie auta w bazie danych. Potrzebujemy numeru VIN czy informacji o marce, modelu i roku produkcji. Zawsze stawiamy na minimum formalności!


Kupno samochodu

Ostatni etap należy do tych najprzyjemniejszych. To wtedy odbierzemy od Ciebie samochód, podpiszemy stosowne dokumenty, zapłacimy ustaloną kwotę i oddamy w Twoje ręce zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Starachowicach?

  • zapewniamy błyskawiczną procedurę,
  • samochody demontujemy bez względu na gabaryty,
  • przyjmujemy auta w każdym stanie technicznym,
  • działamy legalnie od wielu lat,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu,
  • oferujemy darmowy transport po samochód do klienta.
  złomowanie aut Starachowice

  Złomowanie aut Starachowice – zawsze w zgodzie z naturą

  Auto kasacja w Starachowicach i okolicach to usługa, którą świadczymy od wielu lat. Chcemy, aby nasi klienci mogli mieć szansę oddać nam zniszczony pojazd, który zalega na podwórku i nie tylko zajmuje miejsce, ale także szkodzi środowisku. Demontaż samochodów to nie tylko pozbycie się pojazdu, ale przede wszystkim ochrona natury. Wszystko dlatego, że na naszym auto szrocie skupiamy się na usunięciu płynów eksploatacyjnych i oddaniu ich do rafinerii czy też wyjęciu sprawnych, nadających się do renowacji części mechanicznych i karoserii. Te trafiają później do dalszej sprzedaży. Co ważne, u nas nic się nie zmarnuje, nawet tapicerka trafi do recyklingu, jeśli będzie to możliwe. Często tworzy się z niej płyty akustyczne do izolacji. Jak widzisz, działamy w zgodzie ze środowiskiem, jednocześnie zgodnie z prawem, wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu za każdym razem! Postaw także na skup aut w Starachowicach – tę usługę także świadczymy!

  złomowanie aut Starachowice

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złom w Starachowicach przyjmujemy wszystkie pojazdy bez względu na stan techniczny czy wizualny. Skupiamy się na usługach kompleksowych, dlatego możesz nam oddać autobus, jak i ciężarówkę. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty również właścicieli motorów i quadów.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli chcesz zezłomować samochód z pomocą złomu Auto-Kurek, musisz mieć przy sobie najważniejsze dokumenty. Będzie to przede wszystkim dowód osobisty, ale również dowód rejestracyjny samochodu czy karta pojazdu, jeśli istnieje. Więcej informacji znajdziesz w poradniku.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Kasacja aut powinna być zgłoszona do Wydziału Komunikacji. Udaj się do najbliższego i wraz z zaświadczeniem o zezłomowaniu wypełnij wniosek o wyrejestrowanie samochodu. Masz na to 30 dni od oddania nam auta, pamiętaj o tym!

  Złomowanie aut Starachowice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (świętokrzyskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.