Złomowanie aut Opole

W naszym auto szrocie Auto Kurek można z łatwością zezłomować w zasadzie każdy samochód – od aut osobowych aż po samochody ciężarowe, autobusy, pojazdy specjalistyczne i dostawcze. Przyjmujemy zarówno auta sprawne i nadające się do dalszej jazdy, jak i samochody powypadkowe i zniszczone, które lata świetności mają już dawno za sobą. Złomowanie aut w Opolu to podstawa naszej działalności, dlatego zachęcamy do kontaktu już dziś.

Auto szrot Opole – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie pojazdów realizujemy od samego początku naszego istnienia i staramy się, aby ta usługa wyznaczała trendy na rynku. Dlatego też zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży złomowania pojazdów, dojeżdżamy na miejsce zdania samochodu naszym własnym transportem i dokonujemy jego wyceny w nie dłużej niż kilkanaście minut. Ponadto chętnie pomożemy w dalszych etapach kasacji samochodów i udzielimy rzeczowych porad na temat procesu wyrejestrowania samochodu.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja złomowania auta z Opola i okolic?


Kontakt telefoniczny

Złomowanie samochodów z pomocą naszej firmy w Opolu przebiega bardzo szybko i sprawnie, a także nie jest wymagającą czynnością. Kasacja aut rozpoczyna się w momencie przyjęcia przez pracownika zlecenia, którego można dokonać pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej lub poprzez zgłoszenie tej czynności za pośrednictwem formularza kontaktowego.


Weryfikacja pojazdu

Podczas oględzin samochodu dokonujemy także wyceny pojazdu, a ostateczna cena jest zawsze adekwatna do stanu pojazdu. Dodatkowo sprawdzamy kompletność dokumentów, po czym możemy przystąpić do kolejnych kroków.


Kupno samochodu

Nasi pracownicy odbierają złomowany samochód ze wskazanego przez klienta miejsca. Istnieje też możliwość dostarczenia pojazdu do jednego z naszych punktów. Podczas spotkania sporządzamy stosowną umowę, a także dokonujemy unieważnienia dowodu rejestracyjnego i tablic oraz wypłacamy należną kwotę.

Formularz zgłoszeniowy  </div

  złomowanie aut Opole

  Złomowanie aut z Opola w Auto Kurek – szybko, prosto, bezpiecznie

  Podstawową zaletą współpracy z Auto Kurek jest przede wszystkim pełen profesjonalizm. Jesteśmy firmą, dla której liczy się dobro klienta i jak najszybsza realizacja transakcji, dlatego uzyskaliśmy w ciągu wielu lat wszystkie certyfikaty wymagane do świadczenia tego typu usług. Pracownicy auto kasacji w Opolu Auto Kurek to doświadczeni profesjonaliści, którzy z chęcią udzielą rzeczowej pomocy w nurtujących kwestiach i wyjaśnią prawne aspekty związane z kasacją samochodu. Doskonale wiemy, że oddanie samochodu na złom wielu osobom kojarzy się wyłącznie z przykrą chwilą – naszym obowiązkiem jest sprawienie, aby czas spędzony w naszym auto złomie był przyjemny i przebiegał w przyjaznej atmosferze. Zachęcamy do kontaktu przez 24 godziny na dobę. Zapewniamy wypłatę należności w formie gotówki lub przelewu, a także dostęp do wcześniej przygotowanej umowy przeniesienia własności, dzięki czemu cały proces kasacji pojazdów w Opolu nie trwa dłużej niż kilkanaście minut.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Opolu przyjmujemy auta w każdym stanie, zarówno te wyglądające jak nowe, jak i zupełnie zniszczone, powypadkowe czy zdezelowane. Niezależnie również od modelu, marki, rocznika czy przebiegu.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Złomowanie pojazdów nie wiąże się z żadnymi kosztami, gdyż cały proces jest darmowy. Ze swojej strony oferujemy także bezpłatny odbiór samochodu ze wskazanego miejsca.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Pierwszym etapem jest złożenie wniosku o wyrejestrowanie pojazdu w najbliższym Wydziale Komunikacji w ciągu 30 dni od kasacji. Przed udaniem się do punktu należy przygotować dokumenty wydane przez naszą firmę podczas złomowania, do których należy zaświadczenie, unieważniony tablice i  dowód rejestracyjny.

  Jakie dokumenty są potrzebne do złomowania aut w Opolu?

  Aby poprawnie przejść proces złomowania pojazdów w Opolu i nie tylko w Auto Kurek, potrzebujemy dostarczenia dowodu rejestracyjnego oraz kompletu umów kupna sprzedaży (jeśli występuje). Do podpisania dokumentów przyda się też ważny dowód tożsamości.

  Czy dostanę zaświadczenie o kasacji auta?

  W Auto Kurek praktycznie natychmiast otrzymasz zaświadczenie o kasacji samochodu, które wystarczy zanieść do Wydziału Komunikacji wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie pojazdu z ewidencji.

  Kto może skorzystać ze złomowania pojazdów w Auto Kurek Opole?

  Z kasacji aut w Opolu mogą skorzystać zarówno osoby indywidualne, jak i firmy, które chcą pozbyć się uszkodzonych pod powypadkowych pojazdów.

  Czy mogę oddać na złom niekompletne auto?

  Jak najbardziej możesz oddać do Auto Kurek – auto szrot niekompletny samochód. Jednak za każdy brakujący kilogram wagi auta wynikający z dokumentów doliczona zostanie niewielka dopłata.

  Złomowanie aut Opole i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (opolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.