Złomowanie aut Brzeg – kasacja samochodów

Auto Kurek to firma, która ma swoje siedziby aż w siedmiu województwach. Jedna z placówek znajduje się w Brzegu. Zajmujemy się skupem, kasacją oraz złomowaniem pojazdów. Charakteryzujemy się profesjonalnym i przyjaznym dla klienta podejściem. Jeżeli posiadasz pojazd którego chciałbyś się pozbyć, to – niezależnie od powodu, dla którego się na to zdecydowałeś – jesteśmy doskonałym rozwiązaniem Twojego problemu. Nasz auto szrot przyjmuje samochody w każdy stanie – zarówno mało używane, jak i te mocno wyeksploatowane, a także uszkodzone i całkowicie unieruchomione. Oferujemy najlepsze ceny na rynku (od 300 do 200 000 złotych) i zapłacimy Ci do ręki w gotówce lub przelewem, od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi Klientów.


Kontakt telefoniczny

Zainteresowanym osobom zapewniamy szybkie i profesjonalne złomowanie pojazdu. Aby nawiązać z nami współpracę, niezbędny jest bezpośredni kontakt – poprzez znajdujący się na witrynie formularz albo dzwoniąc na podane numery: 692 443 443 lub 660 637 702.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Rzeczoznawca z naszej firmy w trakcie rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o udzielenie podstawowych informacji, dzięki którym możliwa będzie uczciwa wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentów (zawsze zapewniamy minimum formalności) i natychmiastowa płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Wybierając naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy błyskawiczną procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na szybką wycenę i błyskawiczną wypłatę należnej kwoty,
  • traktujemy indywidualnie każdego kontrahenta,
  • realizujemy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wybrany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  Zniszczone czerwone auto

  Złomowanie aut w Brzegu

  Jeżeli Twój pojazd nie jest w stanie dojechać do naszej placówki lub z jakiegoś powodu nie możesz go do nas dostarczyć – chętnie Ci pomożemy. Oferujemy całkowicie bezpłatną usługę dowiezienia samochodu z dowolnego miejsca do naszej siedziby. Wystarczy zadzwonić do nas i poinformować o takiej chęci – złomowanie pojazdów realizujemy przez siedem dni w tygodniu. Dzięki nam szybko i bezproblemowo pozbędziesz się niepotrzebnego samochodu i otrzymasz za to zapłatę.

  Dopilnujemy, aby nasz pracownik poinformował klienta o wszelkich koniecznych formalnościach, jakich musi dopełnić – takich, jak zgłoszenie w urzędzie czy formalności związane z zerwaniem umowy z ubezpieczycielem. Jeżeli samochód został przeznaczony do kasacji, podczas jego przekazania zostaną unieważnione tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny.

  Auto szrot Brzeg – co się stanie z Twoim autem?

  Po przekazaniu nam samochodu do kasacji, zostaną z niego wymontowane wszelkie elementy ocenione jako przydatne do dalszej eksploatacji. Następnie pozostała struktura auta zostanie rozłożona i posegregowana według tworzywa z jakiego została wykonana – plastik, metal, guma, szkło, materiał i tym podobne. Na koniec szkielet samochodu jest sprasowany i oddany hucie jako surowiec do ponownego użytku. Auto Kurek to profesjonalne złomowanie aut w Brzegu. Zapraszamy do współpracy.

  czerwone auto

  Złomowanie aut Brzeg i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (opolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.