Złomowanie aut Tychy - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Nadszedł czas na pozbycie się wraku samochodu z podwórka? W takim razie zachęcamy Cię do skorzystania z oferty auto szrotu w Tychach. Auto-Kurek to miejsce, gdzie dokonamy kasacji pojazdu w sposób szybki i zdecydowany, a Ty pod koniec naszej współpracy otrzymasz wynagrodzenie za każdy kilogram masy wraku. Złomowanie aut w Tychach to coś, na czym skupiamy się od wielu lat, możesz więc liczyć na pełen profesjonalizm w trakcie prac.

Auto szrot Tychy – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Tychy i okolice – na tym obszarze działamy. Chcemy podkreślić, że prace wykonujemy od lat, znamy się na tym, jak nikt inny. Co więcej, oferujemy własny, darmowy transport, dzięki czemu odbierzemy niesprawny samochód z Twojego podwórka! Jesteśmy czynni 24-godziny na dobę, skontaktuj się z nami, kiedy tylko zechcesz. Zadzwoń lub wypełnij krótki formularz kontaktowy na stronie! Pamiętaj – u nas cena złomowania samochodów jest zawsze atrakcyjna!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca najczęściej rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego. Pozwala nam określić miejsce spotkania lub godzinę wizyty w naszym auto złomie. Wystarczy, że zadzwonisz do nas na jeden z podanych numerów (692 443 443, 660 637 702), a następnie zgłosisz chęć współpracy. Przyjedziemy do Ciebie po samochód lub Ty przywieziesz go nam.


Złomowanie pojazdu

Po pierwszych formalnościach przejdziemy do złomowania. Skupimy się na demontażu niebezpiecznych części, między innymi płynów eksploatacyjnych. Sprawne elementy również wyjmiemy, a sam wrak trafi do kasacji. W Tychach cała procedura przebiega szybko i bezbłędnie!


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap to oczywiście wypłacenie Ci odpowiedniej ilości gotówki uzależnionej od tego, ile ważył pojazd. Chcemy podkreślić, że będzie na Ciebie czekało kilka dokumentów do podpisania, działamy w końcu zgodnie z prawem! Nie musisz się jednak tym martwić, to krótkie i zwięzłe umowy.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Złomowanie samochodów w profesjonalnych warunkach.
  • Darmowy transport pojazdu na auto-szrot.
  • Jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę.
  • Rzetelnie wyceniamy każdy pojazd.
  • Skupiamy się na ekologicznej kasacji aut.
  • Traktujemy każdego klienta indywidualnie.
  • Gwarantujemy natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki.
  złomowanie aut Tychy

  Złomowanie pojazdów – Tychy

  Auto kasacja w Tychach i okolicach to nasza specjalność, działamy w ten sposób od wielu lat. W tym czasie zezłomowaliśmy mnóstwo samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych. W nasze ręce niejednokrotnie trafiały także autobusy. Wiemy więc, jak zabrać się do prac bez względu na to, jaki pojazd do nas trafi. Chcemy jednocześnie zapewnić, że wszelkie zadania wykonujemy profesjonalnie, już od pierwszego kontaktu z klientem. Złomowanie pojazdów rozpoczyna się od pierwszej rozmowy lub wizyty na naszym auto złomie. Co ważne, jeśli masz na podwórku niesprawny wrak, chętnie po niego przyjedziemy własnym transportem, będzie to darmowa usługa! Następnie przejdziemy do rozbiórki i kasacji, a na koniec skupimy się na formalnościach i wynagrodzeniu. Zapewniamy uczciwe ceny, możesz mieć pewność, że zarobisz!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Demontaż samochodów to pierwsza czynność, jaką wykonujemy przed złomowaniem. Przede wszystkim opróżniamy pojazd z wszelkich niebezpiecznych płynów eksploatacyjnych. To jednak nie koniec, zanim dojdzie do kasacji samochodu, skupiamy się na wyciągnięciu z niego sprawnych części, aby dać im nowe życie. Wyciągamy elementy niemetalowe, takie jak podsufitka, fotele, tapicerka czy deska rozdzielcza. Jeśli są w dobrym stanie, oferujemy je w sprzedaży, a jeżeli w złym, oddajemy go do zakładów przetwórczych. Na bazie analizy i dokładnej kontroli otrzymaliśmy licencję od Wojewody Województwa kujawsko-pomorskiego, ma ona numer C-65. Świadczy o legalności i rzetelności naszych działań podczas złomowania aut w Tychach.

  złomowanie aut Tychy

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Auto złom w Tychach przyjmie każdy samochód bez względu na jego stan techniczny czy wizualny. Co więcej, przyjmiemy od Ciebie pojazd osobowy, ale również auto dostawcze, SUV czy ciężarowe. Skupiamy się także na rozbiórce i kasacji autobusów. Zachęcamy do kontaktu, jeśli masz auto powypadkowe, doszczętnie zniszczone oraz zdezelowane!

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jako profesjonalna placówka złomująca pojazdy wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu niezbędne do wyrejestrowania samochodu w urzędzie. Pamiętaj, aby z tym dokumentem udać się do najbliższego wydziału komunikacji w terminie do 30 dni od dokonania kasacji.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  W naszym auto złomie płacimy za złomowanie pojazdów. Po kasacji liczymy każdy kilogram wraku pojazdu. Jednak chcemy zaznaczyć, że gdy aktualna masa samochodu jest niższa niż 90% wagi wpisanej w dowód rejestracyjny, pobieramy niewielką opłatę od każdego kilograma, a tym samym kwota nieco się zmniejsza.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.