Złomowanie aut Tarnów - demontaż i kasacja samochodów

W naszym złomowaniu aut w Tarnowie Auto Kurek możesz dokonać złomowania każdego rodzaju samochodu. Przyjmujemy na nasz auto złom każdy pojazd, zarówno modele niesprawne i wyeksploatowane, powypadkowe lub spalone czy zalane, jak i samochody w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Dokonasz u nas kasacji aut osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz specjalistycznych.

Auto szrot Tarnów – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie pojazdów to dla naszej firmy codzienność, dlatego uzyskaliśmy wszelkie niezbędne doświadczenie pozwalające nam na zaoferowanie najlepszych i najbardziej dopracowanych rozwiązań na całym rynku. W naszym auto złomie pracujemy w trybie 24-godzinnym, dzięki czemu umożliwiamy skontaktowanie się z nami o każdej porze. Już dziś zadzwoń do nas lub napisz – z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Zdecydowanie pierwszym krokiem współpracy z naszą firmą jest skontaktowanie się z pracownikami Auto Kurek za pośrednictwem infolinii lub formularza kontaktowego. Jest to możliwe w dowolnym momencie, gdyż pracujemy 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Podczas rozmowy lub wymiany wiadomości warto podać najistotniejsze dane dotyczące samochodu oraz wybrać konkretny termin, w którym odbędzie się weryfikacja pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Kolejnym etapem współpracy z firmą Auto Kurek jest umówienie się na inspekcję samochodu, podczas której najistotniejsze jest zważenie pojazdu oraz sprawdzenie kompletności dokumentacji. Na podstawie tych informacji proponujemy cenę, która jest zawsze korzystna dla obu stron umowy.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem współpracy jest sfinalizowanie transakcji, czyli podpisanie stosownej umowy, unieważnienie dokumentów dotyczących samochodu, w tym dowodu rejestracyjnego i tablic, a także wypłacenie ustalonej należności wynikającej z wagi auta.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto zdecydować się na usługi kasacji aut Auto Kurek?

  Nasz auto szrot jest obecnie najpopularniejszy na rynku ogólnopolskim i ma wielu zwolenników, którzy doceniają między innymi nasze indywidualne podejście do każdego klienta. Kasacja aut w naszej firmie jest szybka, bezpieczna i zawsze odbywa się w pozytywnej atmosferze, dlatego warto poznać nas już dziś. Wśród naszych zalet należy wymienić między innymi fakt, iż jako jedna z niewielu firm na rynku zapewniamy własny transport, dzięki czemu możemy dotrzeć w każde miejsce wybrane przez klienta o ustalonej porze. Co więcej, przykładamy ogromną wagę także do kwestii bezpieczeństwa. Oferujemy korzystne umowy, które zawsze zabezpieczają obie strony, a także gwarantują pełną pomoc na każdym etapie złomowania aut w Tarnowie.

  skup aut Tarnów

  Skup aut w Tarnowie dla osób zainteresowanych sprzedażą własnego samochodu

  Nasza firma Auto Kurek zajmuje się nie tylko auto kasacją w Tarnowie i okolicach, lecz także wieloma innymi usługami związanymi z motoryzacją. Warto wśród nich wymienić skup samochodów używanych. Skupujemy praktycznie każdy pojazd, zarówno auta osobowe, jak i ciężarowe czy specjalistyczne, i oferujemy za nie od 300 do 200 000 zł, zależnie od ich stanu i kompletności. Wyceny dokonujemy na podstawie oględzin naszego pracownika, który podczas analizy oceni wszelkie istotne elementy danego auta, a wśród nich między innymi stronę techniczną oraz wizualną. Po dokonaniu analizy pracownik przekaże kwotę, którą będziemy skłonni zapłacić za dane auto, jak również korzystną umowę, a wraz z nią także wyliczone wynagrodzenie w formie gotówki.

  Dlaczego warto oddać samochód na auto złom w Tarnowie i okolicach?

  Na nasz auto złom w Tarnowie i okolicach trafia wielu klientów, którzy chcą przeprowadzić proces złomowania szybko, sprawnie i bez problemów. Doskonale wiemy, że zmotoryzowani rzadko mają związek z tym procesem, dlatego na każdym etapie służymy profesjonalną pomocą i radą. Większość kierowców woli sprzedać swoje auto nawet za bezcen, niż odwiedzić auto szrot, który tak naprawdę stanowi znakomitą alternatywę tradycyjnej sprzedaży samochodu. Warto z niego skorzystać szczególnie wtedy, gdy samochód uległ poważnej awarii i nie opłaca się go naprawiać lub gdy auto uczestniczyło w wypadku i pozostał z niego jedynie wrak. Podobnie jest w przypadku jego zalania, powodzi, aktów wandalizmu, spalenia czy gradobicia. W świetle prawa właściciel jednak w dalszym ciągu musi za niego płacić ubezpieczenie OC aż do czasu jego sprzedaży bądź złomowania.
  skup aut Tarnów

  Auto złom w Tarnowie i okolicach Auto Kurek – tylko dla wymagających

  Nasz auto złom w Tarnowie i okolicach Auto Kurek jest przeznaczony dla wymagających klientów, oczekujących indywidualnego traktowania i wysokiej jakości usług. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy co roku przechodzą wiele szkoleń z dziedziny motoryzacji i udzielą wielu bardzo istotnych informacji osobie zlecającej złomowanie. Na wizytę przygotuj wszystkie niezbędne dokumenty, a wśród nich także upoważnienia, jeśli proces kasacji w naszym auto złomie w Tarnowie i okolicach chcesz przeprowadzić w imieniu członka swojej rodziny lub współpracownika.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Tarnowie możesz oddać każdy rodzaj samochodu. Przyjmujemy pojazdy osobowe i ciężarowe niezależnie od ich stanu, rocznika czy marki. Nieistotny jest także przebieg. Możesz dokonać kasacji auta powypadkowego, zepsutego, które nie nadaje się do naprawy, czy samochodu po pożarze bądź powodzi. To bardzo korzystne rozwiązanie dla naszych klientów.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Tak – ustalona podczas inspekcji należność jest adekwatna do wagi wraku, jeśli jednak waga wynosi mniej niż 90% podanej w dowodzie rejestracyjnym, pomniejszymy wypłatę o każdy brakujący kilogram. Jednak robimy wszystko, aby cena była satysfakcjonująca dla klienta.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  W naszym auto szrocie w Tarnowie gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i dopełniamy wszelkich formalności, dzięki czemu nasze transakcje są w pełni bezpieczne. Po dokonaniu kasacji samochodu klient otrzymuje od nas komplet dokumentów, które są niezbędne w dalszym procesie wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji.

  Złomowanie aut Tarnów i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.