Złomowanie aut Kraków - demontaż i kasacja samochodów

W auto szrocie Auto Kurek możesz dokonać między innymi złomowania pojazdu i uzyskać z tego tytułu niewielkie wynagrodzenie, które warto potraktować jako wpłatę ułatwiającą zakup kolejnego auta. Złomowanie samochodów w Krakowie to nasza domena już od wielu lat, dlatego zapewniamy najbardziej dopracowane usługi na rynku. Przyjmujemy na nasz złom między innymi auta osobowe, ciężarowe, specjalistyczne oraz terenówki czy modele sportowe.

Auto szrot Kraków – kasacja pojazdów – Auto Kurek

W naszej kasacji aut pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy doskonale znają realia i potrzeby rynku, dlatego z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wielu kwestiach tyczących się złomowania aut w Krakowie. Gwarantujemy między innymi dojazd naszym transportem na miejsce i odbiór auta np. spod domu właściciela. Zadzwoń już dziś i umów się na dogodny termin.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę należy w pierwszej kolejności skontaktować się z naszymi pracownikami przez infolinię lub wypełniając prosty i przejrzysty formularz kontaktowy, dostępny na stronie internetowej firmy Auto Kurek. Ten krok pozwoli na ustalenie dogodnego dla siebie terminu spotkania z naszym pracownikiem w celu inspekcji pojazdu. Pracujemy 24 godziny na dobę, dzięki czemu jesteśmy w pełni dostępni i elastyczni.


Weryfikacja pojazdu

Po umówieniu się na konkretny termin nasz pracownik przyjedzie na wskazane miejsce i dokona inspekcji pojazdu, podczas której najważniejszym działaniem będzie zważenie samochodu oraz sprawdzenie kompletności dokumentacji dotyczącej auta. Na tej podstawie ustalana jest kwota, którą możemy wypłacić.


Kupno samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest podpisanie umowy, unieważnienie dokumentów dotyczących pojazdu, a także wypłacenie ustalonej kwoty. Może być ona pomniejszona o brakujące kilogramy, jeśli masa samochodu nie będzie zgadzać się z danymi wpisanymi w dowodzie rejestracyjnym. Jednak zawsze jest korzystna dla obu stron.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Kraków

  Dlaczego warto skorzystać ze złomowania pojazdów w Krakowie Auto Kurek?

  W naszym auto złomie pracują wyłącznie najlepsi specjaliści, którzy z chęcią pomogą na każdym etapie złomowania auta i z pewnością rozwieją na ten temat wszelkie informacje. Wszyscy dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu mogą udzielić podstawowych i szczegółowych informacji na temat prawnych i praktycznych kwestii tyczących się kasacji aut. Nasz auto szrot ma wiele punktów w całej Polsce. Co więcej – odznaczamy się ogromnym bezpieczeństwem każdej transakcji. Jako jedyni w kraju wypłacamy należność w formie gotówki do ręki, podczas gdy większość firm zajmujących się złomowaniem aut stawia na przelewy bankowe. Tworzymy przejrzyste umowy, które są bezpieczne dla obu stron i zawsze chronią zarówno sprzedającego, jak i nas. Dlatego skorzystaj już dziś i odezwij się do nas w celu ustalenia szczegółów.

  Poznaj także nasz skup aut Auto Kurek w Krakowie

  Nasza firma świadczy nie tylko usługi kasacji aut, lecz także ich skupu. Możesz u nas sprzedać praktycznie każdy samochód osobowy oraz ciężarowy czy specjalistyczny, niezależnie od jego stanu technicznego. W skupie aut Auto Kurek możesz sprzedać pojazdy mocno wyeksploatowane i zużyte, jak również zadbany egzemplarz, który ma za sobą dopiero kilkaset kilometrów. Każdy model wyceniamy na podstawie indywidualnej inspekcji, która zawiera analizę stanu wizualnego oraz mechanicznego. Wpłacamy należność w formie gotówki w wysokości od 300 do 200 000 zł i sporządzamy prostą umowę kupna-sprzedaży, która ma na celu przeniesienie własności auta na naszą firmę.

  autozłomowanie aut - auto szrot Kraków

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Krakowie przyjmujemy wszystkie modele pojazdu bez względu na ich przeznaczenie czy markę. Przyjmujemy auta osobowe, ciężarowe, terenowe, a także autobusy. Możesz oddać na złom samochód praktycznie nowy, powypadkowy, a także całkowicie zdezelowany, który lata świetności ma już dawno za sobą. Nieistotny jest również stan czy przebieg.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do sfinalizowania transakcji niezbędny jest dowód osobisty właściciela samochodu, dowód rejestracyjny, który zostanie unieważniony przez naszego pracownika, a także ewentualnie karta pojazdu, jeśli została wcześniej wydana.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Zgłoszenie złomowania pojazdu jest bardzo proste, gdyż wystarczy w ciągu 30 dni od kasacji auta udać się do najbliższego Wydziału Komunikacji i złożyć w nim odpowiedni wniosek, a także przedstawić dokumenty dotyczące złomowanego samochodu, a konkretniej unieważniony dowód rejestracyjny i kartę pojazdu.

  Złomowanie aut Kraków i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.