Złomowanie aut Gorlice - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Gorlicach jeszcze nigdy nie było tak proste. W firmie Auto Kurek przyjmujemy do złomowania praktycznie każdy samochód, zarówno te uszkodzone, jak i modele, które są w idealnym stanie wizualnym i technicznym, i wypłacamy za nie wynagrodzenie adekwatne do ich wagi na dzień złomowania. Przyjmujemy zarówno auta osobowe, miejskie i SUV-y, jak i samochody specjalistyczne, takie jak auta ciężarowe oraz dostawcze i terenówki bądź auta sportowe.

Nasz auto szrot w Gorlicach jest jednym z najpopularniejszych i charakteryzuje się doskonałą opinią wśród wszystkich klientów. Od wielu lat zapewniamy najlepsze warunki współpracy i odznaczamy się bezpieczeństwem każdej transakcji oraz znakomitym podejściem do każdego klienta. Nasz auto szrot jest dostępny dla klientów przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, dlatego możesz zezłomować swoje auto w dogodnym dla siebie momencie.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Przebieg transakcji


Kontakt telefoniczny

Najszybszą drogą kontaktu z naszą firmą jest skorzystanie z infolinii pod numerami telefonów 692 443 443 i 660 637 702 lub poprzez wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie. Podczas rozmowy wystarczy umówić się w dogodnym dla siebie miejscu i terminie, a także przekazać najważniejsze informacje na temat złomowanego pojazdu.


Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu to niezbędny etap kasacji samochodu, z której może skorzystać każdy właściciel auta. Podczas tego kroku dokonujemy wyceny samochodu przez jego zważenie i sprawdzenie kompletności dokumentów, po czym możemy przystąpić do kolejnych etapów.


Kupno samochodu

Nasi pracownicy mogą odebrać samochód od klienta lub może on samodzielnie dostarczyć pojazd do naszego punktu, w zależności od wyboru. Podczas ostatniego etapu podpisujemy stosowną umowę, dokonujemy unieważnienia dowodu rejestracyjnego i pozostałych dokumentów dotyczących pojazdu, a także wypłacamy należną kwotę w gotówce lub na wskazane konto bankowe – o sposobie rozliczenia decyduje klient.

Formularz zgłoszeniowy


  autozłomowanie aut - auto szrot Gorlice

  Skorzystaj już dziś z kasacji aut Auto Kurek

  W auto złomie Auto Kurek pracują wyłącznie najlepsi specjaliści w branży, dlatego oferujemy najlepsze warunki współpracy na całym rynku, dzięki czemu wyróżniamy się spośród innych doskonałym dopracowaniem wszystkich naszych usług. Warto wśród nich wyróżnić między innymi skup aut oraz złomowanie, czyli dwie usługi, które cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Jako jedyny auto złom na rynku pracujemy praktycznie nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę, jak również dysponujemy własnym transportem, dzięki czemu możemy odebrać złomowany pojazd praktycznie z każdego miejsca w tym mieście oraz w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Poza złomowaniem zajmujemy się także skupem pojazdów w doskonałej cenie, dzięki czemu możesz w naszej firmie także sprzedać swoje auto, unikając pośredników oraz nierzetelnych i niebezpiecznych kupujących. Aby skorzystać z obu tych ofert, zadzwoń do nas już dziś i umów się na optymalny termin osobistych oględzin.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Gorlicach możesz oddać każdy rodzaj samochodu bez względu na jego wiek, przebieg czy stan. Przyjmujemy samochody uszkodzone, zepsute, a także po powodziach, pożarach i doszczętnie zniszczone.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Do kasacji samochodu niezbędny jest dowód osobisty właściciela auta, a także dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wcześniej wydana. Jest to niezbędny komplet dokumentów potrzebnych do finalizacji transakcji.

  Czy za złomowanie samochody się płaci?

  Złomowanie samochodu zawsze jest darmowe, a my – jako firma z wieloletnim doświadczeniem i pełnym zaangażowaniem, oferujemy również bezpłatny odbiór pojazdu we wskazanym przez klienta miejscu.

  Złomowanie aut Gorlice i okolice

  Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (małopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.