Złomowanie aut Ogrodzieniec

Kasacja pojazdów Ogrodzieniec to usługa świadczona dla posiadaczy samochodów zniszczonych, nienadających się już do jazdy. Na nasz auto szrot przyjmujemy pojazdy powypadkowe, zniszczone przez pożar oraz zalane. Nie ma dla nas najmniejszego znaczenia stan techniczny, ale również wizualny. Oddaj nam osobówkę, auto dostawcze czy nawet autobus – przyjmiemy każdy z nich.

Auto szrot Ogrodzieniec- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Postaw na auto złom Auto-Kurek – istniejemy na rynku od wielu lat. Działamy przez 24 godziny na dobę, jednocześnie oferujemy darmowy transport po pojazd do naszego klienta. Kasacja aut, którą przeprowadzamy, jest w pełni legalna – wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu. Stawiamy na ochronę środowiska, a jednocześnie pomoc wszystkim klientom w potrzebie. Złomowanie samochodów jest bezcenne – to my za to zapłacimy!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem: 660 637 702 lub 692 443 443 i rozpocznijmy owocną współpracę. Podczas rozmowy telefonicznej omówimy między innymi sposób oddania nam samochodu. Możesz to zrobić osobiście, ewentualnie to my darmowym, własnym transportem po niego przyjedziemy.


Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej skupimy się także na weryfikacji pojazdu. Z tego powodu poprosimy Cię o podanie nam numer VIN, marki, modelu, roku produkcji – wszystko po to, abyśmy mogli przygotować się na przyjęcie Twojego auta i sprawdzić jego historię.


Kupno samochodu

W ostatnim etapie czekają na Ciebie formalności i zapłaty. Jako autoryzowana stacja obsługi pojazdów wystawimy zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu, a także unieważnimy dowód rejestracyjny auta. Oczywiście wynagrodzimy Cię za każdy kilogram wraku. Postaw na złomowanie aut w Ogrodzieńcu jeszcze dziś!

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Ogrodzieńcu?

  • Wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • istniejemy na rynku od lat,
  • przyjeżdżamy po auto własnym transportem,
  • wypłacamy gotówkę za każdy kilogram masy pojazdu.
  złomowanie aut Ogrodzieniec

  Złomowanie aut Ogrodzieniec – postaw na Auto Kurek

  Chcesz, aby złomowanie aut w Ogrodzieńcu przeprowadzili profesjonaliści? Postaw na firmę Auto-Kurek – działamy właśnie dla Ciebie już od wielu lat. Skupiamy się na kompleksowych usługach kasacji samochodów. Zadbamy o to, aby pojazd, jaki chcesz nam oddać, trafił na szrot, a następnie przejdziemy do formalności i wypłacimy Ci należną kwotę. Chcemy zaznaczyć, że na tym nasza praca się nie kończy. W następnym etapie przechodzimy do demontażu, w którym zadbamy o środowisko, dając drugie życie wielu częściom. Te, których nie da się już wykorzystać, odeślemy do zakładów przetwórczych, a płyny eksploatacyjne do rafinerii. Wszystko po to, aby potencjalnie niebezpieczne dla natury elementy przestały istnieć w takiej formie. Zachęcamy jednocześnie do zakupu części używanych – w Ogrodzieńcu prowadzimy także skup aut!

  złomowanie aut Ogrodzieniec

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Chcesz zezłomować auto w Ogrodzieńcu, ale nie jesteś pewien, czy przyjmiemy ten model i markę? Możesz być spokojny i jak najszybciej skontaktować się z nami. Przyjmujemy samochody bez względu na markę, model czy rok produkcji. Nie ma dla nas znaczenia również stan techniczny pojazdu. Zachęcamy do kontaktu!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Aby zezłomować pojazd w firmie Auto-Kurek, musisz mieć przy sobie dowód osobisty, dowód rejestracyjny samochodu, a także kartę pojazdu, jeśli taka istnieje. Po więcej informacji odsyłamy Cię do naszego poradnika. Tam znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jako autoryzowany i legalnie działający od wielu lat auto złom wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu wszystkim klientom. Z tym dokumentem oraz z unieważnionym przez nas dowodem rejestracyjnym musisz udać się do Wydziału Komunikacji, aby tam wyrejestrować samochód – masz na to 30 dni.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.