Złomowanie aut Żywiec

Chcesz skorzystać z usług kasacji samochodów? Postaw na auto złom Auto-Kurek, u nas zrobisz to szybko i bez zbędnych formalności. Przyjmujemy na złom samochody bez względu na ich stan techniczny. Kasacja pojazdów Żywiec obejmuje zarówno auta osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe – dla nas nie ma to znaczenia. Co ważne, nie ponosisz żadnych kosztów złomowania samochodu – to my wynagrodzimy Ciebie!

Auto szrot Żywiec- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja w Żywcu i okolicach to usługa, jaką świadczymy od wielu lat. Mamy transport, którym przywozimy pojazdy na złom za darmo od klientów. Wypłacamy gotówkę za każdy kilogram masy wraku. Co ważne, auto szrot działa przez 24 godziny na dobę, możesz na nas liczyć w każdej chwili. Postaw na kasację aut z naszą pomocą jeszcze dziś!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Uważasz, że czas pozbyć się niesprawnego pojazdu? Może jest to auto powypadkowe lub zniszczone i nie chcesz, aby więcej zalegało na Twoim podjeździe? W takim razie zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. Zadzwoń na jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 i omów z nami dalszą współpracę. Czekamy na telefon!


Weryfikacja pojazdu

Jeżeli zdecydujesz się z nami współpracować, będziemy potrzebować kilku informacji na temat Twojego pojazdu. Auto szrot w Żywcu działa w pełni legalnie, dlatego też nie możemy sobie pozwolić na najmniejsze nieścisłości. Nie martw się, będą to podstawowe dane dotyczące samochodu, między innymi numer VIN.


Kupno samochodu

Ostatni etap to odkup pojazdu od klienta. Zważymy wrak pojazdu i na tej podstawie obliczymy kwotę, którą Ci wypłacimy. Chcemy zaznaczyć, że jeśli samochód będzie ważył mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, opłata będzie nieco mniejsza.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Żywcu?

  • oferujemy minimum formalności,
  • zawsze indywidualnie podchodzimy do klienta,
  • skupiamy się na szybkiej realizacji każdego zlecenia,
  • własnym transportem przyjeżdżamy po zniszczony pojazd,
  • realizujemy usługi 24 godziny na dobę.

  złomowanie aut Żywiec

  Złomowanie aut Żywiec – postaw na Auto Kurek

  Postaw na złomowanie aut w Żywcu i zadbaj nie tylko o wolną lub dodatkową przestrzeń w garażu, na podwórku czy w innym miejscu, gdzie zalegał zniszczony pojazd. Wybierz nas i zyskaj dodatkowy zastrzyk gotówki. Przede wszystkim jednak postaw na auto szrot Auto-Kurek w Żywcu i pomóż środowisku. Demontaż samochodów pozwala na nowo wykorzystać dużą część elementów karoserii i mechanicznych. Co więcej, pozbyć się szkodliwych płynów eksploatacyjnych, które trafiają do rafinerii. U nas nawet tapicerka ma szansę na drugie życie. Jak widzisz, nie zmarnuje się nic, bo gotowe paczki złomu trafiają do hut żelaza, gdzie wykorzystywane są ponownie. Zadbaj o dodatkową gotówkę, wspomóż środowisko, zwolnij miejsce w garażu i daj nam zajęcie – zachęcamy do kontaktu! Postaw na skup aut używanych w Żywcu – to usługa, którą również świadczymy!

  złomowanie aut Żywiec

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Żywcu przyjmujemy wszystkie samochody osobowe, dostawcze, a nawet ciężarowe. Zdarzyło nam się nawet złomować busy i autobusy! Co ważne, dla nas nie ma znaczenia stan techniczny auta, jego wygląd itp. Każdy pojazd jest u nas mile widziany, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  Czy za złomowanie auta się płaci?

  Auto złom Żywiec to miejsce, gdzie nie zapłacisz ani złotówki za to, że zezłomujemy Twój pojazd. To jednak nie koniec, bo to my wynagrodzimy Ciebie! Zapłacimy Ci za każdy kilogram masy zezłomowanego wraku. Nie tylko pozbędziesz się niesprawnego auta, ale dodatkowo zarobisz!

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Dla nas nie ma to najmniejszego znaczenia. Zezłomujemy pojazd bez tablic rejestracyjnych. Potrzebujemy jedynie numeru nadwozia VIN i kilku innych parametrów dotyczących pojazdu. Podasz nam je już na początku współpracy. Uważasz, że już czas pozbyć się wraku? W takim razie zachęcamy do kontaktu!

  Jakie dokumenty są niezbędne do przeprowadzenia złomowania?

  Oddając pojazd na auto złom w Żywcu Auto Kurek, należy mieć przy sobie wszystkie prawnie wymagane dokumenty. Należy do nich z całą pewnością dowód osobisty właściciela, dowód rejestracyjny pojazdu oraz karta pojazdu, jeśli ta została wydana. Więcej szczegółów znajdziesz w naszym poradniku, w którym znajduje się zestawienie wszystkich wymogów.

  Gdzie należy zgłosić proces złomowania pojazdu?

  Nasza firma Auto Kurek od lat realizuje złomowanie pojazdów w Żywcu, dlatego bardzo chętnie pomożemy w całym procesie i udzielimy na jego temat wielu istotnych, pomocnych informacji. Przede wszystkim należy przekazać wniosek o wyrejestrowanie pojazdu do Wydziału Komunikacji – zawsze w ciągu maksymalnie 30 dni od procesu kasacji. Wraz z dokumentem należy przekazać także zaświadczenie o przeprowadzeniu złomowania oraz mieć przy sobie inne dokumenty, w tym dowód osobisty i unieważniony dowód rejestracyjny.

  Czy można zezłomować pojazd bez tablic rejestracyjnych?

  Na nasz auto złom w Żywcu można przekazać także samochód bez tablic rejestracyjnych, w tym przypadku jednak niezbędny będzie numer VIN oraz spełnienie kilku dodatkowych wymogów formalnych, które będą świadczyć o legalności pozyskania danego pojazdu.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.