Złomowanie aut Chojnice – kasacja samochodów

Auto Kurek to solidna firma zajmująca się skupem, kasacją i złomowaniem pojazdów. Mamy swoje placówki w aż siedmiu województwach – w tym w mieście Chojnice. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta ze współpracy z nami. Gwarantujemy złomowanie pojazdów najwyższym poziomie. Jeżeli posiadasz pojazd, którego chciałbyś się pozbyć – niezależnie od tego, z jakiego powodu (chcesz wymienić na inny model, jest nieodwracalnie uszkodzony, jest zbyt stary dla Ciebie) to jesteśmy idealnym rozwiązaniem. Przyjmiemy każde auto niezależnie od jego stanu i zapłacimy Ci za nie najlepszą cenę na rynku. Nasz auto szrot oferuje od 300 złotych do aż 200 000 złotych, w zależności od danego przypadku.
Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak obsługujemy Klientów?


Kontakt telefoniczny

Naszym kontrahentom gwarantujemy bezproblemowe i sprawne złomowanie samochodu. Współpraca z nami rozpoczyna się w momencie nawiązania kontaktu telefonicznego lub internetowego (numery telefonu – 660 637 702 oraz 692 443 443 ; formularz na naszej witrynie www).


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Nasz pracownik podczas rozmowy telefonicznej poprosi Państwa o podanie niezbędnych danych, dzięki którym możliwa będzie całkowita wycena auta.


Zapłata i dokończenie formalności ze złomowaniem

Tę procedurę kończy podpisanie dokumentacji (przy czym zapewniamy minimum formalności) i szybka płatność z naszej strony.

Formularz zgłoszeniowy


  Decydując się na naszą ofertę, możecie liczyć na sporo korzyści:

  • gwarantujemy łatwą procedurę,
  • w naszej firmie możesz liczyć na natychmiastową wycenę i błyskawiczną wypłatę gotówki,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • świadczymy usługi w zakresie złomowania aut przez całą dobę,
  • nasz dojazd pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • samochód odbieramy do kasacji z prywatnym transportem.
  uszkodzone auto

  Złomowanie aut Chojnice

  Jeżeli masz problem z dotarciem do naszej placówki, bo samochód nie jest na tyle sprawny – z przyjemnością Ci pomożemy. Zabierzemy Twój pojazd z miejsca, które nam wskażesz. Taka usługa nic nie kosztuje klienta. Wystarczy tylko do nas zadzwonić, podać lokalizację pojazdu i być w momencie, kiedy po nie przyjedziemy. Działamy przez cały tydzień bez przerwy, a telefony odbieramy przez całą dobę. Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług.

  Posiadamy wszelkie konieczne dokumenty i pozwolenia konieczne do prowadzenia działalności, jaką się zajmujemy. Pracownik odbierający pojazd wspomoże i poinformuje klienta o formalnościach jakich musi dopełnić. Auto Kurek to profesjonalne złomowanie aut w Chojnicach.

  Auto szrot Chojnice – Auto Kurek

  Jeżeli auto ma zostać poddane kasacji, po wycenie samochodu i podpisaniu umowy kupna sprzedaży zostaną unieważnione tablice rejestracyjne i dowód rejestracyjny. Były właściciel ma obowiązek zgłosić zdarzenie do urzędu ruchu drogowego oraz u swojego ubezpieczyciela.

  Po przejęciu pojazdu auto zostanie dokładnie przebadane pod kątem wyszukania części mogących nadawać się do dalszej eksploatacji. Następnym krokiem jest utylizacja wszelkich płynów znajdujących się w baku i pojemnikach. Później auto zostaje rozłożone na drobniejsze części, które są segregowane według materiału, z jakiego zostały wykonane. Szkielet samochodu jest zgniatany i przekazywany na użytek do huty. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego auto szrotu.

  zlomowisko aut

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.