Złomowanie aut Malbork

Większość osób zastanawiając się nad oddaniem swojego pojazdu na auto szrot, obawia się tego procesu ze względu na to, że rzadko ma się z nim do czynienia. Z tego względu niektórzy raczej wolą długo oczekiwać na klienta prywatnego, który odkupi samochód samodzielnie niż wybrać złomowanie aut w Malborku. To błąd – auto złom to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają kłopot ze sprzedażą swojego auta uszkodzonego, powypadkowego lub wyeksploatowanego.

Auto szrot Malbork – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Malborku to dla nas codzienność. Realizujemy ten proces już od wielu lat, początkowo tylko w kilku wyselekcjonowanych miastach, a teraz już w całym kraju. Na nasz auto złom można oddać samochód wymagający rozległej naprawy i zupełnie zniszczony, jak i ten, który może nadawać się do dalszej jazdy.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć współpracę z naszą firmą, konieczny jest kontakt telefoniczny pod numerem 692 443 443 lub 660 637 702 bądź przesłanie wiadomości za pośrednictwem dostępnego na naszej stronie formularza kontaktowego. W trakcie rozmowy z konsultantem lub wymiany wiadomości należy ustalić odpowiedni termin spotkania w celu odebrania auta przeznaczonego na złom.

Weryfikacja pojazdu

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie kasacji, niezależnie od rodzaju samochodu. Dokonujemy dokładnego ważenia i sprawdzamy dokumentacje, dlatego podczas złomowania niezbędne jest posiadanie przy sobie dowodu osobistego, rejestracyjnego samochodu przeznaczonego na złom oraz karty pojazdu, pod warunkiem że została wydana. Omawiane są również wszystkie kwestie prawno-techniczne.

Kupno pojazdu

Ostatnim etapem złomowania samochodu jest podpisanie dokumentów, odbiór wystawionego przez nas zaświadczenia o kasacji, a także wypłata gotówki do ręki bądź przelewem na konto. Pieniądze są wypłacane od razu po zakończeniu procesu, który najczęściej zajmuje jeden dzień roboczy.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Malbork

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • sprawna obsługa każdego klienta,
  • najkorzystniejsze warunki współpracy,
  • błyskawiczna procedura kasacji,
  • indywidualne podejście,
  • odbieranie samochodu naszym środkiem transportu,
  • pełen profesjonalizm,
  • miła atmosfera.

  Kiedy warto oddać auto do kasacji samochodów Auto Kurek?

  Na nasz auto złom wbrew pozorom trafiają nie tylko samochody doszczętnie zniszczone i wyeksploatowane, które lata świetności mają już dawno za sobą, lecz także te nowe. Fakt ten wynika przede wszystkim z bardzo wysokiej ceny za naprawę niektórych egzemplarzy, która może osiągnąć lub przekroczyć nawet połowę jego wartości. Takie sytuacje mają zazwyczaj jeden koniec – sprzedaż pojazdu. Ten proces nie jest jednak zbyt prosty. Czasami na klienta prywatnego trzeba oczekiwać nawet kilka-kilkanaście miesięcy, podczas których niezbędne jest opłacanie obowiązkowego ubezpieczenia OC. Warto wybrać naszą kasację samochodów, objętą certyfikatem C-65, i skontaktować się z nami w razie zainteresowania tą usługą. Zapewniamy szybką realizację oraz odbiór z miejsca jego magazynowania naszym własnym transportem.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom aut w Malborku można oddać w praktyce każdy samochód – zarówno auta osobowe i niewielkie miejskie, jak i duże SUVy, terenówki, samochody sportowe oraz specjalistyczne, w tym budowlane, rolnicze i wiele innych. Każdy może mieć różny stan – idealny, jak i bardzo zły.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Aby zezłomować pojazd, wystarczy zgłosić się do naszej firmy, a następnie konsultanci przeprowadzą klienta przez cały proces. Po zakończonej procedurze zostanie wystawione zaświadczenie o kasacji, które należy wraz z wnioskiem o wyrejestrowanie złożyć w Wydziale Komunikacji w ciągu 30 dni od daty złomowania.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Oferujemy usługi wszystkim osobom – zarówno prywatnym klientom, jak i biznesowym, dlatego już dziś zachęcamy do współpracy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.