Złomowanie aut Sopot

Na nasz auto szrot można oddać w zasadzie każdy rodzaj samochodu – w tym ten nowy i nieużywany, jak i egzemplarz zupełnie zniszczony i nie do naprawy, którego sprawności w zasadzie nie da się odzyskać. Za każdy pojazd oddany do złomowania aut w Sopocie w naszej firmie płacimy należność zgodną z jego masą realną, którą zawsze porównujemy z wartością wpisaną w dowód rejestracyjny.

Auto szrot Sopot – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Dla naszej firmy złomowanie samochodów w Sopocie nie ma żadnych tajemnic. Realizujemy tę działalność od wielu lat, co potwierdza między innymi certyfikat C-65, samodzielnie odbieramy wszystkie pojazdy naszym własnym transportem, a także pomagamy we wszystkich zagadnieniach związanych ze złomowaniem pojazdów. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania telefonicznie i mailowo.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Złomowanie samochodu to bardzo prosty proces, o czym można się przekonać przy współpracy z naszą firmą. Wystarczy skontaktować się z pracownikami pod numerami telefonicznymi 692 443 443 lub 660 637 702 w celu ustalenia szczegółów. Kontakt możliwy jest również za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie. Co ważne, proces demontażu auta jesteśmy w stanie przeprowadzić w ciągu jednego dnia.

Weryfikacja pojazdu

Podczas weryfikacji pojazdu dokonujemy precyzyjnego ważenia i oceniamy wszystkie kwestie prawne dotyczące dokumentacji pojazdu. Podczas oględzin należy mieć przy sobie dowód osobisty, rejestracyjny samochodu oraz kartę pojazdu, jeśli została wydana. Nasz pracownik sprawdzi między innymi numer VIN oraz pozostałe dokumenty, które będą niezbędne podczas złomowania.

Kupno pojazdu

Nasi pracownicy odbierają pojazd ze wskazanego miejsca lub klient może go dostarczyć do jednego z naszych punktów. Ponadto niezbędnym etapem współpracy jest sporządzenie stosownej umowy i unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Po zakończeniu formalności przychodzi czas na wypłatę gotówki do ręki lub na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Sopot

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • pełen profesjonalizm,
  • możliwy kontakt 24h/7,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • kompleksowa obsługa,
  • korzystne warunku współpracy,
  • auto do kasacji odbierane jest naszym transportem,
  • bezpłatny dojazd do klienta na wskazany adres.

  Dlaczego złomowanie pojazdów w Sopocie warto powierzyć właśnie nam?

  Kasacja aut w naszej firmie jest przede wszystkim w pełni bezpieczna i to ogromna zaleta i przewaga naszej marki względem innych. Dysponujemy certyfikatem C-65, który świadczy o legalności naszych działań i jest wymagany przez prawo. W rezultacie oznacza, że nasza auto kasacja w Sopocie i okolicach spełnia wszelkie wymagania prawno-formalne i nie stanowi szarej strefy, której niestety w naszym kraju jest bardzo wiele. Jedynie około ⅓ firm posiada wyżej wymieniony certyfikat, reszta z nich działa w sposób zupełnie niezgodny z prawem. Na nasz auto złom może przyjechać każdy – nawet taka osoba, która nigdy wcześniej nie miała nic do czynienia z tego typu usługą, co z resztą nie jest sytuacją rzadką. Chętnie pomożemy w kasacji samochodów, a telefonicznie i mailowo odpowiemy na wszystkie pytania związane z tą usługą.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złomowanie aut w Sopocie może zdecydować się każdy – zarówno właściciel auta praktycznie nowego, jak i tego, który uległ wypadkowi, zalaniu, pożarom lub aktom dewastacji, np. kradzieży. Na auto złom można oddać auta popularne, jak i te, które nigdy nie były oferowane na naszym krajowym rynku.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Zajmujemy się zarówno obsługą klientów firmowych, jak i prywatnych, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

  Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?

  Jesteśmy w stanie dokonać kasacji samochodu bez tablic rejestracyjnych. W takiej sytuacji niezbędne będzie kierowanie się numerem nadwozia, znanym jako numer VIN oraz innymi parametrami, które określimy podczas spotkania z klientem.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.