Złomowanie aut Kartuzy

Auto szrot Auto Kurek w Kartuzach to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli aut uszkodzonych, awaryjnych i zniszczonych, które generują duże koszty nawet w trakcie ich składowania na prywatnym czy ogólnodostępnym parkingu. Przeprowadzamy od lat złomowanie aut w Kartuzach, zawsze zgodnie z wymaganiami certyfikatu C-65, a należność wypłacamy w formie gotówki do ręki.

Auto szrot Kartuzy – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Do złomowania pojazdów w Kartuzach przyjmujemy auta nie tylko uszkodzone, których nie da się naprawić, lecz także te, które są praktycznie nowe i trudno zbywalne. Mogą to być samochody pochodzące z USA, które nigdy nie były dostępne na naszym krajowym lub europejskim rynku. Zapraszamy do złomowania pojazdów w Kartuzach już dziś!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Chcesz szybko i sprawnie zezłomować swój samochód? Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 bądź prześlesz wiadomość za pomocą dostępnego na stronie internetowej formularza, który jest prosty w obsłudze. Podczas rozmowy warto omówić z konsultantem szczegóły, które pozwolą sprawnie przeprowadzić proces złomowania pojazdu.

Weryfikacja pojazdu

Od lat zajmujemy się kasacją pojazdu, dlatego proces ten nie ma przed nami żadnych tajemnic. Podczas odbioru samochodu przeznaczonego na złom od razu przechodzimy do działania, które ma na celu zważenie pojazdu oraz sprawdzenie oryginalności oraz kompletności dokumentów dotyczących samochodu. Dodatkowo zawsze dokonujemy ekologicznego demontażu, w pierwszej kolejności usuwając płyny eksploatacyjne i niebezpieczne części.

Kupno pojazdu

Procedurę kasacji kończy podpisanie stosownych dokumentów, przy zachowaniu minimum formalności. Cały proces przebiega szybko i sprawnie, a płatność jest ekspresowa i przekazywana wraz z zaświadczeniem o złomowaniu. Dodatkowo zostaje unieważniony dowód osobisty, a klient jest zobowiązany wyłącznie do dostarczenia otrzymanego dokumentu do Wydziału Komunikacji, co kończy procedurę złomowania samochodu.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Kartuzy

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • prosta procedura,
  • szybka i sprawna obsługa,
  • pełen profesjonalizm,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • usługi złomowania dostępne przez 24 godziny na dobę,
  • bezpłatny transport.

  Kiedy warto oddać samochód na naszą kasację aut Auto Kurek?

  Na nasz auto szrot trafiają przeróżne samochody. Najczęściej są to pojazdy uszkodzone, które lata świetności mają już dawno za sobą. Mogą być powypadkowe, po zalaniu, awariach silników i skrzyń biegów, a także takie, których nie opłaca się już naprawiać. Zazwyczaj za oddaniem pojazdu na auto kasację w Kartuzach i okolicach przemawia portfel, a w szczególności opłacenie ubezpieczenia OC, które zgodnie z prawem obowiązuje każdego obecnego właściciela danego pojazdu – również takie auta, którym nigdy nie będzie się dało wyjechać na publiczne drogi. Z tego względu nasza kasacja samochodów jest doskonałym wyborem dla oszczędnych, którzy nie chcą już opłacać ubezpieczenia i np. realizować płatności za parking prywatny.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Ze złomowania aut w Kartuzach może skorzystać każdy, zarówno właściciel auta praktycznie nowego i nieużywanego, jak i tego, który nie nadaje się do dalszej jazdy. Ponadto przyjmujemy SUVy, małe osobówki, jak i bardzo duże pojazdy profesjonalne, w tym ciężarówki i samochody dostawcze.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Wyeksploatowany samochód może zajmować miejsce w garażu, generować koszty związane z ubezpieczeniem czy opłatą parkingową, jak i stanowić niebezpieczeństwo dla innych użytkowników dróg, kierowcy i pasażerów, dlatego w takich przypadkach zawsze warto zdecydować się na kasację.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Nie – złomowanie jest całkowicie bezpłatne, dlatego można zdecydować się na kasację w dowolnym momencie. W naszej firmie nic nie jest ukrywane na stacji demontażu, dlatego można nam zaufać i skorzystać z doskonałych warunków współpracy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.