Złomowanie aut Żukowo

Wszyscy mamy świadomość tego, że auto po jego procesie produkcji i eksploatacji wyląduje w pewnym momencie na auto szrocie, które ma na celu zmniejszenie wpływu złomu na stan naszej planety oraz odzyskanie wszystkich materiałów możliwych do recyklingu. Dla naszej firmy złomowanie aut w Żukowie jest jedną z najczęściej wybieranych usług, dlatego zapraszamy do współpracy już dziś!

Auto szrot Żukowo – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie pojazdów to bardzo trudny proces, z którym większość zmotoryzowanych rzadko ma do czynienia. Fakt ten nie powinien dziwić – zazwyczaj wolimy auto sprzedać aniżeli przeznaczyć je do kasacji, czyli do usunięcia go z dróg publicznych. Doskonale o tym wiemy, dlatego w trakcie kasacji aut bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i profesjonalnie przeprowadzimy cały proces.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

W celu rozpoczęcia z nami współpracy należy skontaktować się pod numerem telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 bądź wypełnić formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej, ustalając optymalny termin na weryfikację pojazdu oraz podając najdogodniejsze miejsce spotkania.

Weryfikacja pojazdu

W trakcie dokonywanej weryfikacji samochodu dokonujemy ważenia pojazdu w celu porównania danych z tymi, które widnieją w dowodzie rejestracyjnym, gdyż na podstawie otrzymanych danych ustalana jest z klientem kwota. Ponadto podczas kasacji sprawdzane są dokumenty, w tym oryginalność dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu, jeśli została wydana.

Kupno pojazdu

W ostatnim etapie współpracy niezbędne jest podpisanie stosownych dokumentów związanych z oddaniem pojazdu na szrot. Zostaje również wystawione zaświadczenie o złomowaniu, które należy dostarczyć do odpowiedniego Wydziału Komunikacji w przeciągu 30 dni od dnia kasacji. Ponadto zapłacimy za każdy kilogram masy pojazdu, a kwota ta jest wynagrodzeniem przekazywanym w gotówce bądź na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy

  złomowanie aut Żukowo

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • indywidualne podejście do klienta,
  • dostępność przez 7 dni w tygodniu przez 24h na dobę,
  • bezpłatny transport wraku,
  • bezpieczny proces złomowania,
  • minimum formalności.

  Kiedy warto oddać pojazd do kasacji samochodów?

  Każde auto w pewnym momencie staje się uciążliwe dla jego właściciela. Może się często psuć i odmawiać posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Czasami koszt naprawy może przewyższyć nawet połowę jego wartości, co zazwyczaj oznacza zupełny brak opłacalności jej przeprowadzenia. Warto w takiej sytuacji oddać pojazd na nasz auto złom, gdzie przeprowadzamy od lat demontaż samochodów zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem, na co wskazuje certyfikat C-65. Ponadto kasacja pojazdów w Żukowie jest także odpowiedzią na koszty związane z utrzymaniem niesprawnego pojazdu – niezależnie od tego, czy nadaje się do jazdy czy nie, każdy jego obecny i przyszły właściciel musi opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC. Obowiązek ten kończy się dopiero w chwili sprzedaży samochodu w naszej auto kasacji w Żukowie i okolicach.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złomowanie aut w Żukowie decyduje się coraz więcej klientów. Wynika to przede wszystkim z tego, że możesz na auto złom oddać praktycznie każdy samochód – zarówno ten zupełnie nowy i w stanie fabrycznym, jak i ten, którego w praktyce nie opłaca się naprawiać. Przyjmujemy auta typu SUV, terenówki, sportowe, coupe i autobusy czy ciężarówki.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Jesteśmy w stanie zezłomować każdy rodzaj pojazdu, również ten niekompletny. Jednak należy pamiętać, że gdy masa samochodu nie osiągnie 90% wartości wpisanej w dowodzie rejestracyjnym, to cena za wrak będzie stosunkowo niższa.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Złomowanie samochodów jest istotną kwestią, szczególnie w kilku przypadkach. Przede wszystkim, gdy auto nie nadaje się do dalszej jazdy, a stojąc w garażu czy na parkingu generuje konieczność pokrywania opłat parkingowych, jak i stałych kosztów związanych z obowiązkowym ubezpieczeniem.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.