Złomowanie aut Pruszcz Gdański

Na nasz auto szrot trafiają głównie samochody uszkodzone, wyeksploatowane, zniszczone, powypadkowe, po zalaniu lub pożarze, których sprawności nie da się już odzyskać. Złomowanie aut w Pruszczu Gdańskim to znakomite rozwiązanie w sytuacji, gdy koszt ich naprawy może przewyższyć wartość całego samochodu, szczególnie gdy musimy również co roku opłacać kosztowne ubezpieczenie OC.

Auto szrot Pruszcz Gdański – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Pruszczu Gdańskim w firmie Auto Kurek to pewność szybkiej realizacji zlecenia oraz wypłaty środków w formie gotówki do ręki. Dysponujemy także wcześniej przygotowanymi umowami, a ważenie wraku przeprowadzamy zawsze na miejscu i w obecności zbywcy. W razie pytań na temat złomowania pojazdów w Auto Kurek koniecznie skontaktuj się z nami.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z oferty dotyczącej złomowania samochodu przez naszą firmę, wystarczy skontaktować się z nami pod numerem 692 443 443 lub 660 637 702. Można także przesłać wiadomość, podając podstawowe dane samochodu przeznaczonego do kasacji i tym samym ustalić termin odbioru i wszystkie szczegóły.

Weryfikacja pojazdu

Weryfikacja pojazdu to kolejny etap współpracy, który ma na celu ustalenie realnej masy samochodu i porównanie jej z danymi wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. W przypadku dużych rozbieżności wynagrodzenie może zostać nieznacznie pomniejszone, gdyż wypłacamy pieniądze, licząc każdy kilogram wraku. W trakcie oględzin nasz ekspert sprawdzi także oryginalność i kompletność dokumentów dotyczących pojazdu.

Kupno pojazdu

Ostatnim krokiem naszej współpracy podczas złomowania samochodu jest jego kasacja. Proces ten następuje po podpisaniu stosownych dokumentów, które Zabezpieczają obie strony umowy. Gotówka wypłacana jest do ręki lub przelewem na wskazane konto na wyraźne życzenie klienta. Na koniec wystawiane jest również zaświadczenie o kasacji.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Pruszcz Gdański

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • łatwa, szybka i sprawna procedura złomowania samochodu,
  • indywidualne traktowanie każdego klienta,
  • realizowanie usług 24h na dobę,
  • odbieranie wraku bez dodatkowej opłaty,
  • błyskawiczna wypłata gotówki,
  • pełen profesjonalizm,
  • bezpieczeństwo każdej transakcji,
  • najwyższej jakości obsługa.

  Dlaczego warto przeprowadzić złomowanie samochodów w Pruszczu Gdańskim w Auto Kurek?

  Nasza firma od lat wyznacza trendy w zakresie złomowania aut w Pruszczu Gdańskim i fakt ten nie wynika znikąd. Przede wszystkim dzięki wieloletniej obecności byliśmy w stanie uzyskać ogromne doświadczenie, które pozwala nam realizować najtrudniejsze zlecenia, również te, które wymagają szczególnie dużej wiedzy z zakresu prawa o ruchu drogowym. W naszej firmie kasacja aut jest zawsze błyskawiczna, szybka i zgodna z prawem, a w trakcie jej przeprowadzania nasi pracownicy zadbają o prawidłowe potraktowanie każdego klienta. Po zakończeniu procesu kasacji aut z chęcią przekażemy wszystkie dalsze informacje co do kolejnych kroków i pomożemy np. w zakresie kompletowania dokumentacji. Zapraszamy do naszej auto kasacji w Pruszczu Gdańskim i okolicach, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na auto szrot w Pruszczu Gdańskim Auto Kurek można oddać każdego auto, gdyż nie ma na tym polu dosłownie żadnych ograniczeń. Oznacza to, że możesz u ans zezłomować pojazdy w stanie określanym jako fabrycznym, jak i takie, których nie opłaca się naprawiać.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Proponujemy nasze usługi i zapewniamy kompleksową obsługę zarówno klientom prywatnym, jak i firmowym.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Nie, kasacja pojazdu jest zawsze bezpłatna, dlatego warto skorzystać z takiego rozwiązania, szczególnie gdy samochód nie nadaje się do dalszej jazdy.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.