Złomowanie aut Kościerzyna

Każdy samochód ma trzy etapy życia. Pierwszym jest jego powstanie w fabryce, drugim aktywna eksploatacja, a trzecim – auto szrot, na który trafią w pewnym momencie praktycznie wszystkie egzemplarze. Ten ostatni etap dla większości osób wiąże się z największym stresem. Dla nas złomowanie aut w Kościerzynie jest codziennością – chętnie pomożemy w całym procesie i udzielimy wielu praktycznych informacji na temat dalszych etapów.

Auto szrot Kościerzyna – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Na złomowanie samochodów w Kościerzynie decydują się głównie właściciele samochodów zniszczonych, powypadkowych, po zalaniu, pożarze lub aktach wandalizmu. Przyjmujemy również samochody w dobrym stanie, których nie da się sprzedać na krajowym rynku – bardzo często demontaż samochodów bardzo niepopularnych jest jedynym sposobem uchylenia się od obowiązku opłacania ubezpieczenia OC.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Potrzebujesz pozbyć się niesprawnego pojazdu, który nie nadaje się do dalszej eksploatacji bądź po prostu chcesz go zezłomować z innego powodu? Jeśli tak, to już dziś skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 692 443 443 lub 660 637 702 bądź prześlij wiadomość przez formularz kontaktowy. Podczas rozmowy z konsultantem wybierz odpowiedni termin na spotkanie z naszym pracownikiem i podaj podstawowe dane na temat samochodu.

Weryfikacja pojazdu

Podczas złomowania niezbędne jest zważenie pojazdu, czym zajmują się nasi technicy, a także sprawdzenie kompletności dokumentów, oryginalności i historii auta na podstawie numeru VIN w bazie danych. W ten sposób możemy w pełni legalnie przeprowadzić proces kasacji szybko, sprawnie i bezpiecznie.

Kupno pojazdu

Po zakończonym procesie ważenia i zaakceptowaniu warunków współpracy przechodzimy do podpisania przejrzystej umowy, która jest niezbędna podczas kasacji. Wynagrodzenie adekwatne do masy auta na dzień ważenia jest wypłacane w gotówce i przekazywane wraz z zaświadczeniem o złomowaniu. Na koniec dochodzi również do unieważnienia dowodu rejestracyjnego.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Kościerzyna

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • gotowe zaświadczenie o złomowaniu,
  • szybka wypłata gotówki,
  • dostępność 24h/7,
  • unieważnianie dowodu rejestracyjnego,
  • kompleksowe złomowanie każdego pojazdu,
  • pomoc na każdym etapie kasacji.

  Dlaczego warto oddać samochód na auto kasację w Kościerzynie i okolicach Auto Kurek?

  Utrzymanie samochodu to dość kłopotliwy proces, który sprowadza się nie tylko do jazdy, lecz także do jego napraw i opłacania obowiązkowych podatków, w tym ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej – OC. To ostatnie ubezpieczenie jest najkosztowniejsze i realnie podnosi koszt utrzymania auta o kilkaset złotych w skali roku. Same naprawy również nie należą do tanich. Usunięcie niewielkiej usterki, związanej z dysfunkcją niewielkiego urządzenia z całą pewnością nie nadwyręży domowego budżetu. Inaczej jest, gdy koszt naprawy obejmuje np. wymianę silnika i skrzyni biegów lub całej karoserii. W takim przypadku warto pojazd oddać do auto kasacji w Kościerzynie i okolicach Auto Kurek. W ten sposób można uniknąć potrzeby opłacania OC, które stanowi w całym kraju obowiązek każdego właściciela auta, jak i naprawy auta, której koszt może przekroczyć połowę wartości całego samochodu.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz auto szrot w Kościerzynie można oddać każdy samochód. Oferujemy złomowanie pojazdów w stanie określanym jako idealnym, jak i takich, które do uzyskania sprawności wymagają ogromnych nakładów finansowych. Mogą to być pojazdy osobowe, jak i specjalistyczne, budowlane, rolnicze czy ciężarówki i autobusy.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Nie, kasacja samochodu zawsze jest bezpłatna, jednak warto dokonać złomowania za pośrednictwem doświadczonej firmy, która ułatwi całą procedurę.

  Zajmujecie się obsługą osób prywatnych czy firm?

  Tak – legalnie i kompleksowo współpracujemy z klientami prywatnymi i przedsiębiorcami, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszych usług.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.