Złomowanie aut Nowy Dwór Gdański

Na auto szrot Auto Kurek trafiają przeróżne auta, zarówno te zniszczone i wyeksploatowane, które nie nadają się dalszej eksploatacji, jak i te, które można z łatwością naprawić i użytkować dalej przez wiele kolejnych lat. Na nasze złomowanie aut w Nowym Dworze Gdańskim decydują się przede wszystkim ci najbardziej oszczędni zmotoryzowani, którzy nie chcą czekać na prywatnego klienta, nie chcą płacić obowiązkowego ubezpieczenia OC i przeprowadzać naprawy we własnym zakresie.

Auto szrot Nowy Dwór Gdański – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Złomowanie samochodów w Nowym Dworze Gdańskim to dla nas codzienność. Zrealizowaliśmy przez wiele lat obecności naszej marki na rynku setki kasacji, dzięki czemu doskonale poznaliśmy cały rynek i możemy uniknąć wszelkich niebezpieczeństw związanych z całym procesem. Nasza stacja demontażu pojazdów jest w pełni legalna – dysponujemy certyfikatem C-65.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Osobom, które są zainteresowane złomowaniem samochodu, proponujemy współpracę z naszą firmą, dzięki której cały proces przebiegnie szybko i sprawnie oraz bez zbędnych formalności. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 692 443 443 lub 660 637 702 bądź przesyłając wiadomość przez formularz znajdujący się na stronie internetowej.

Weryfikacja pojazdu

Kolejnym etapem naszej współpracy jest dokładna weryfikacja pojazdu, która obejmuje kilka czynności. Przede wszystkim podczas oględzin dokonujemy ważenia pojazdu, sprawdzamy samochód w bazie danych na podstawie numeru VIN i jego historię, a także kompletność dokumentów i ich oryginalność. Jednak zawsze stawiamy na minimum formalności, dzięki czemu kasacja przebiega bezproblemowo.

Kupno pojazdu

Jeśli podana przez nas kwota zostanie zaakceptowana przez klienta, możemy przejść do podpisania stosownych dokumentów i wypłaconej wcześniej ustalonej sumy. Wraz z gotówką przekazywane zostaje zaświadczenie o złomowaniu, a pieniądze mogą być wypłacone w gotówce lub na konto bankowe – w zależności od decyzji klienta.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Nowy Dwór Gdański

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • uczciwa wycena na podstawie realnej masy samochodu,
  • darmowy transport uszkodzonych pojazdów,
  • wystawienie zaświadczenia o zezłomowaniu auta,
  • wypłata w gotówce lub przelewem bankowym,
  • indywidualne podejście do każdej transakcji,
  • dostępność 24 godziny na dobę,
  • wieloletnie doświadczenie w kasacji pojazdów.

  Dlaczego warto oddać samochód na auto szrot Auto Kurek?

  Złomowanie aut w Nowym Dworze Gdańskim to dla naszej firmy codzienność, dlatego przez wiele lat zdobywania doświadczenia doszliśmy w tej kwestii do perfekcji. Świadczy o tym zarówno wymagany prawnie certyfikat C-65, jak i wielu zadowolonych klientów, którzy po raz pierwszy w życiu przeprowadzali złomowanie auta w Nowym Dworze Gdańskim właśnie w naszym punkcie. Kiedy warto oddać samochód na demontaż? Przede wszystkim w chwili, gdy koszty jego użytkowania i eksploatacji są niewspółmiernie wysokie w stosunku do jego wartości. Zazwyczaj dzieje się w to w sytuacji, gdy samochód często ulega bardzo kosztownym awariom, których cena może wynosić nawet połowę wartości pojazdu, jak i w chwili wypadku lub stłuczki. Szczególnie duży problem mają właściciele aut niepopularnych, które ciężko naprawić w dobrej cenie ze względu na minimalną ilość części dostępnych na rynku.

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złomowanie aut w Nowym Dworze Gdańskim można oddać praktycznie wszystkie rodzaje samochodów. Przyjmujemy auta praktycznie nowe i nieużywane, jak i te, które lata świetności mają już dawno za sobą. W razie pytań, czy Twoje auto nadaje się na auto szrot Auto Kurek, koniecznie skontaktuj się z nami.

  Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?

  Uszkodzony, zdezelowany lub całkowicie wyeksploatowany pojazd nie nadaje się do użytku, dlatego warto go zezłomować, aby oszczędzić koszty, które generuje, między innymi opłaty parkingowe czy ubezpieczenie.

  Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?

  Na nasz złom można oddać każdy pojazd, również ten niekompletny. Jednak w przypadku, gdy jego realna masa nie osiągnie 90% wagi wpisanej do dowodu rejestracyjnego, cena za wrak będzie stosunkowo niższa.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.