Złomowanie aut Starogard Gdański

Na nasz auto szrot warto oddać taki pojazd, który nie nadaje się do dalszego użytkowania, uległ wypadkowi, spaleniu lub zalaniu, a także taki, którego naprawy nie da się przeprowadzić bez bardzo dużych nakładów finansowych. Proces złomowania aut w Starogardzie Gdańskim uznawany jest za skomplikowany i trudny, udowadniamy jednak, że da się go przeprowadzić za naszą pomocą także w sytuacji, gdy nie robiłeś tego nigdy wcześniej.

Auto szrot Starogard Gdański – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Wśród wielu zalet złomowania samochodów w Starogardzie Gdańskim w firmie Auto Kurek warto wymienić przede wszystkim prostotę tego procesu. Wszystkim, łącznie ze sprawdzeniem i analizą dokumentacji oraz ważeniem, zajmują się nasi profesjonalni pracownicy, którzy na rynku złomowania pojazdów są obecni już od wielu lat. Należność wypłacamy w formie gotówki, a do podpisania przekazujemy proste i przejrzyste umowy, na podstawie których możemy przenieść własność auta na nasz auto złom.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Jak przebiega transakcja?

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz szybko i sprawnie zezłomować swój pojazd, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą, dzwoniąc pod numer 692 443 443 lub 660 637 702. Możesz także przesłać podstawowe informacje przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie, dzięki czemu nawiążesz z nami współpracę.

Weryfikacja pojazdu

Podczas rozmowy telefonicznej bądź wymiany wiadomości z naszym ekspertem należy wybrać najdogodniejszy dla siebie termin na weryfikację pojazdu, która jest niezbędnym procesem podczas kasacji samochodu. Na umówionym wcześniej spotkaniu auto zostanie zważone, a wszelkie dokumenty sprawdzone pod kątem kompletności i oryginalności.

Kupno pojazdu

Ostatnim krokiem współpracy jest podpisanie dokumentów, otrzymanie zaświadczenia o złomowaniu oraz błyskawiczna płatność z naszej strony. Klient może otrzymać gotówkę do ręki bądź też umówić się na przekazanie umówionej kwoty na wskazane konto bankowe.

Formularz zgłoszeniowy


  złomowanie aut Starogard Gdański

  Dlaczego warto wybrać nasz skup aut?

  • usługi złomowania dostępne 24h/7,
  • indywidualne podejście do klientów,
  • błyskawiczna wypłata należnej sumy,
  • bezpłatna obsługa,
  • bezpieczna transakcja,
  • profesjonalizm i rzetelność.

  Kiedy warto oddać samochód na nasz auto złom Auto Kurek?

  W naszej firmie realizujemy demontaż samochodów już od wielu lat, starając się poprawiać jakość naszych usług z dnia na dzień. Widać to doskonale przede wszystkim po liczbie obsługiwanych codziennie klientów, którzy oddają pojazd do naszej kasacji pojazdów w Starogardzie Gdańskim z wielu różnych powodów. Najczęstszym powodem demontażu samochodów jest oczywiście ich uszkodzenie na tyle duże, że ich naprawa jest w zasadzie zupełnie nieopłacalna. Podobnie jest w przypadku, gdy auto jest powypadkowe i nie da się go naprawić bez niekorzystnego wpływu na bezpieczeństwo jazdy. Na naszą auto kasację w Starogardzie Gdańskim klienci oddają również egzemplarze po powodziach, pożarach i aktach wandalizmu. Tak czy inaczej – zachęcamy do skorzystania z naszego auto złomu już dziś!

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Złomowanie aut w Starogardzie Szczecińskim nie ma dla nas żadnych tajemnic. Możesz u nas przeprowadzić kasację samochodu mającego jedynie kilka lat w świetnym stanie technicznym i wizualnym, jak i tego, który uległ groźnemu wypadkowi i nie da się go naprawić.

  Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?

  Po otrzymaniu zaświadczenia o złomowaniu pojazdu z naszej firmy należy udać się z nim do Wydziału Komunikacji w swoim mieście zamieszkania i złożyć je wraz ze wnioskiem o wyrejestrowanie w ciągu 30 dni od kasacji.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Przy kasacji pojazdu należy mieć ze sobą komplet dokumentów dotyczących pojazdu, w tym dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, jeśli została wydana, a także dowód osobisty lub dokument potwierdzający tożsamość.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.