Złomowanie aut Katowice - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Każdy samochód kiedyś trafi na auto szrot. Jeśli w przypadku Twojego pojazdu nadeszła ta chwila, skorzystaj z usług złomowania aut w Katowicach, jakie świadczy Auto-Kurek. Skupiamy się na kompleksowych usługach demontażu pojazdów. Z nami pozbędziesz się niesprawnego, a nawet zniszczonego samochodu. Auto kasacja Katowice i okolice to oferta nie do odrzucenia, przekonaj się, wybierając nas jeszcze dziś!

Auto szrot Katowice – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Kasacja aut to usługa, jaką proponujemy naszym klientom od wielu lat. Skupiamy się na profesjonalnym podejściu do klienta, ekologicznej rozbiórce i oczywiście odpowiedniej zapłacie za wrak. Cena złomowania samochodu będzie uzależniona od jego wagi. Oferujemy odbiór niesprawnego auta na własny koszt w Katowicach, działamy przez całą dobę, a nasza oferta nie kończy się na kasacji – skupujemy także auta używane!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca rozpocznie się od rozmowy telefonicznej, w której przekażesz nam informacje o aucie. Umówimy się wtedy na oględziny pojazdu bądź na konkretny termin, kiedy to przywieziesz nam samochód do kasacji. Skontaktuj się z nami, zadzwoń na numer: 660 637 702 lub 692 443 443 albo wypełnij formularz na stronie.


Złomowanie pojazdu

Kolejnym krokiem będzie etap złomowania auta. Skupimy się na rozbiórce części, które nadają się jeszcze do ponownej pracy lub regeneracji. Opróżnimy auto ze wszystkich płynów eksploatacyjnych i paliwa, a następnie oddamy go do kasacji.


Zapłata i dokończenie formalności

Ostatni etap to oczywiście zapłata za każdy kilogram wagi wraku. Nasze ceny zawsze stoją na uczciwym poziomie. Co ważne, wraz z pieniędzmi otrzymasz od nas dokumenty świadczące o zezłomowaniu pojazdu.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Traktujemy klientów indywidualnie.
  • Realizujemy usługi przez 24 godziny.
  • Za darmo odbieramy auto od klienta.
  • Zapewniamy minimum formalności.
  • Gwarantujemy natychmiastową wycenę.
  • Płacimy za każdy kilogram wraku.
  złomowanie aut Katowice

  Złomowanie pojazdów – Katowice

  Złomowanie samochodów w Katowicach to coś, czym zajmujemy się od lat. Przyjmujemy auta w każdym stanie, które następnie trafiają w ręce naszych pracowników. Chcemy podkreślić, że prace, jakie wykonujemy, nie są proste, wymagają wiedzy i umiejętności, ale nasz personel każde zlecone zadanie wykonuje z chęcią. Wszystko dlatego, że lubimy to, co robimy, ale nie zapominamy o pełnym bezpieczeństwie podczas prac, a także o tym, że każda czynność podczas złomowania pojazdów musi odbywać się w zgodzie z określonymi normami. Działamy na rynku naprawdę długo, nie jest dla nas obca rozbiórka pojazdów osobowych, dostawczych, a nawet terenowych. Co więcej, w Katowicach skupujemy samochody używane, jeśli więc nie masz co zrobić z pojazdem, sprzedaj go nam!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Demontaż samochodów to nie lada wyzwanie z kilku powodów. Przede wszystkim musimy być bardzo ostrożni, aby nie uszkodzić jeszcze sprawnych części, które trafią do sprzedaży i będą służyć w innym aucie. To nie wszystko, nasza praca jest bardzo odpowiedzialna, musimy zawsze pamiętać o środowisku i zasadach ekologicznej auto kasacji. W Katowicach i okolicach nasza kadra pracownicza została przeszkolona i doskonale wie, o czym pamiętać przy wykonywaniu codziennych zadań. Przede wszystkim przed kasacją konieczne jest pozbycie się wszelkich płynów eksploatacyjnych i części niemetalowych, takich jak tapicerka, deska rozdzielcza czy podsufitka. Te elementy trafią do rafinerii i zakładów przetwórczych. W firmie Auto-Kurek dbamy o przyrodę, więc staramy się dać drugie życie każdej części!

  złomowanie aut Katowice

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  W naszym auto złomie Auto Kurek w Katowicach przyjmujemy każdy typ samochodów. Możesz nam oddać auto osobowe, zarówno to miejskie, jak i nieco większe, ale również SUV. Wybierz właśnie nas, jeśli masz do oddania auto specjalistyczne, sportowe czy rekreacyjne. Dokonujemy także kasacji aut ciężarowych i autobusów.

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Kasacja pojazdów musi zostać udokumentowana, każde auto, jakie do nas trafi, powinno mieć komplet niezbędnych dokumentów. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, pamiętaj o dowodzie osobistym, dowodzie rejestracyjnym samochodu i karcie pojazdu, jeśli taka istnieje. Więcej informacji na temat dokumentów związanych z kasacją auta znajdziesz w naszym poradniku.

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Na auto złomie Auto Kurek w Katowicach płacimy za każdy kilogram wagi wraku. Chcemy jednak podkreślić, że jeśli aktualna masa samochodu jest niższa, niż 90% wagi wpisanej w dowodzie rejestracyjnym, musimy pobrać niewielką opłatę karną od każdego brakującego kilograma. Tym samym kwota za kasację nieco się zmniejszy, wciąż jednak będzie atrakcyjna, w końcu pozbywasz się zniszczonego auta!

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.