Złomowanie aut Mysłowice - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Cena złomowania aut różni się w zależności od wagi wraku, ale w auto szrocie Auto-Kurek możesz liczyć na uczciwą zapłatę. Zapewniamy usługi kasacji aut od wielu lat, przyjmujemy samochody powypadkowe, uszkodzone przez grad czy zniszczone w pożarze. Złomowanie aut Mysłowice to oferta kierowana do właścicieli uszkodzonych pojazdów osobowych, ciężarowych, a nawet autobusów.

Auto szrot Mysłowice – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Mysłowice i okolice to usługi, na których znamy się najlepiej. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, działamy na rynku od lat, mamy doświadczony personel i niezbędną wiedzę oraz odpowiedni sprzęt. Co ważne, auta do kasacji odbieramy własnym transportem, jesteśmy czynni 24 godziny na dobę. Auto szrot Auto-Kurek w Mysłowicach czeka, skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas na jeden z tych numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 lub wypełnij krótki formularz kontaktowy na stronie. Umów się z nami na konkretny termin, podaj adres odbioru wraku z Twojego podwórka czy garażu! Tak rozpoczniemy naszą współpracę.


Złomowanie pojazdu

Kolejny etap to złomowanie pojazdu w sposób zgodny z wszelkimi normami i z poszanowaniem środowiska. Nasi pracownicy zaczną od usunięcia płynów eksploatacyjnych i demontażu sprawnych części.


Zapłata i dokończenie formalności

Na koniec zapłacimy za wrak, cena uzależniona będzie od jego wagi. Co więcej, otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, z którym udasz się w ciągu 30 dni do wydziału komunikacji, aby wyrejestrować auto.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia,
  • jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę,
  • odbieramy auta do kasacji własnym transportem,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu,
  • przyjmujemy auta w każdym stanie,
  • złomujemy auta osobowe, ciężarowe, a nawet autobusy.
  złomowanie aut Mysłowice

  Złomowanie pojazdów – Mysłowice

  Auto-Kurek w Mysłowicach działa od lat, to tam każdego dnia przyjmujemy samochody na złom. Jeżeli auto jest zniszczone, powypadkowe lub po gradobiciu zalega u Ciebie na podwórku lub w garażu i chcesz się go pozbyć, zgłoś się do nas. Przyjmiemy samochód w każdym stanie, a także każdy pojazd bez względu na jego gabaryty – zdarza się, że w nasze ręce trafiają również autobusy! Oczywiście za zezłomowanie zapłacimy Ci konkretną kwotę, nie tylko pozbędziesz się problemu, ale dodatkowo zarobisz. Najważniejsze jednak, że zniszczone auto nie będzie dalej szkodzić środowisku, szczególnie jeśli wciąż wypełnione jest płynami eksploatacyjnymi. Jeśli masz na sprzedaż pojazd sprawny, używany, możesz się do nas zgłosić. Auto-Kurek w Mysłowicach prowadzi także skup takich samochodów!

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Naszym głównym celem jest zadbanie o środowisko, do czego przyczyniamy się, na przykład usuwając z aut płyny eksploatacyjne i oddając je do rafinerii. To jednak nie koniec, wszystkie potencjalnie niebezpieczne substancje, ale również elementy pojazdu trafiają do utylizacji lub ponownego przetworzenia, jeśli jest to możliwe. Mamy tutaj na myśli tapicerkę, aluminium, tworzywo sztuczne, z którego zrobiona jest deska rozdzielcza czy nawet podsufitkę. Jak widzisz, u nas nic się nie zmarnuje i nie zaszkodzi naturze. Kiedy wrak pozbawiony jest tych elementów, ale także sprawnych części mechanicznych i karoserii, które następnie trafią do sprzedaży, przechodzimy do kasacji. Oczywiście na końcu możesz liczyć na zapłatę, wydamy także zaświadczenie o zezłomowaniu auta, z którym udasz się następnie do wydziału komunikacji, w jakim zarejestrowano pojazd.

  złomowanie aut Mysłowice

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na nasz złom w Mysłowicach przyjmiemy każdy pojazd bez względu na jego stan techniczny. Oddaj w nasze ręce auto po wypadku, pożarze czy gradobiciu, chętnie go przyjmiemy, a nawet Ci za niego zapłacimy! To nie koniec, zachęcamy do oddawania aut osobowych, ale również ciężarówek, dostawczaków, a nawet autobusów!

  Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

  Jesteśmy legalną Stacją Demontażu Pojazdów, u nas zawsze po kasacji otrzymasz zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Udaj się z nim do wydziału komunikacji w Mysłowicach. Nie zapomnij, że potrzebujesz także unieważnionego dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, jeśli taka istnieje.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Na auto szrocie Auto-Kurek w Mysłowicach nie zapłacisz ani złotówki za złomowanie auta. Co więcej, to my odpowiednio Cię wynagrodzimy. Otrzymasz od nas pieniądze za każdy kilogram wraku. Pamiętaj, że jeśli pojazd ma mniejszą wagę niż 90% tej, która została wpisana w dowód rejestracyjny, będziemy musieli od każdego brakującego kilograma pobrać małą opłatę.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.