Złomowanie aut Gliwice - auto szrot - demontaż i kasacja samochodów

Złomowanie aut w Gliwicach to coś, czym zajmujemy się od wielu lat. Na nasz auto szrot przyjmujemy pojazdy różnego rodzaju, oddasz nam między innymi auta osobowe, dostawcze, ciężarowe czy autobusy. Nie ma znaczenia, w jakim stanie wizualnym czy technicznym są samochody, przyjmiemy pojazdy powypadkowe, ale i doszczętnie zniszczone przez gradobicie czy pożar. Pamiętaj, że cena złomowania aut uzależniona będzie od wagi wraku.

Auto szrot Gliwice – kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto kasacja Gliwice i okolice – to na tym obszarze działamy. Chętnie przyjmiemy każdy pojazd z tego regionu, działamy przez 24 godziny, przywieź go lub zleć nam transport, kiedy tylko chcesz! Istniejemy od wielu lat, mamy setki zadowolonych klientów, kasacja aut to coś, do czego przykładamy największą wagę. Chcemy jednak zaznaczyć, że skupujemy również auta używane i sprzedajemy części samochodowe.

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami z pomocą formularza na stronie lub zadzwoń na jeden z numerów: 660 637 702 oraz 692 443 443 . Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, jednocześnie skupimy się na ustaleniu terminu i miejsca odbioru zniszczonego pojazdu. Zachęcamy do kontaktu!


Złomowanie pojazdu

Drugi etap naszej współpracy będzie opierał się na złomowaniu, pracach wykonywanych przez naszych pracowników. Jesteśmy legalną Stacją Demontażu Pojazdów, dlatego możesz liczyć na pełen profesjonalizm, ekologiczne podejście do rozbiórki i przede wszystkim wykonanie prac szybko i sprawnie!


Zapłata i dokończenie formalności

Na końcu wynagrodzimy Cię, zapłacimy za każdy kilogram oddanego w nasze ręce wraku. To jednak nie koniec, zadbamy również o formalności, wystawimy zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, a także unieważnimy dowód rejestracyjny.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto skorzystać z naszych usług złomowania?

  • Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta,
  • działamy na rynku od wielu lat,
  • jesteśmy otwarci 24 godziny na dobę,
  • mamy własny transport do przewozu aut,
  • wystawiamy zaświadczenie o zezłomowaniu auta,
  • unieważniamy dowód rejestracyjny,
  • płacimy za każdy kilogram wraku.
  złomowanie aut Gliwice

  Złomowanie pojazdów – Gliwice

  Skup aut do kasacji przez Auto Kurek nie oznacza, że wszystkie części samochodu trafią na złom. Sprawne zawsze chętnie wystawiamy do sprzedaży, aby mogły służyć dalej innym użytkownikom dróg. Dlatego też w naszej ofercie są między innymi silniki, skrzynie i inne zregenerowane podzespoły. Działamy w pełni legalnie na mocy zezwolenia numer C-65 – świadczymy usługi zgodnie z prawem. Nasza firma może składować pojazdy, unieważniać dowód rejestracyjnych, a także podpisywać umowę kupna i sprzedaży z klientami. Świadczymy również usługi skupu pojazdów używanych. To pozwoli Ci szybko i bezpiecznie sprzedać auto bez względu na jego stan. Zachęcamy do skorzystania z oferty auto szrotu w Gliwicach.

  Ekologiczna kasacja samochodów

  Ekologiczna kasacja samochodów to przede wszystkim oferta skierowana do osób mających powypadkowe, zniszczone po gradobiciu czy pożarze pojazdy osobowe, dostawcze lub autobusy. Takie auta, trafiając do nas, są przez nas demontowane. W trakcie prac skupiamy się przede wszystkim na usunięciu niebezpiecznych części, które trafiają później do rafinerii, jak w przypadku płynów eksploatacyjnych, czy do hut – to one skupują bowiem gotowe paczki, jakie powstają po kasacji pojazdu. Jednak to nie koniec, wiele elementów trafia do ponownego użytku za sprawą regeneracji. Wszystko to pozwala nam działać zgodnie z ekologicznym podejściem do zawodu. Nasi pracownicy skupiają się na demontażu naprawdę wielu części, w tym również tapicerki, foteli czy elementów z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, czekamy na Ciebie na auto szrocie w Gliwicach!

  złomowanie aut Gliwice

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na złom Auto-Kurek w Gliwicach przyjmujemy samochody różnego typu. Możesz nam oddać powypadkowe, zniszczone przez grad czy pożar auta osobowe, dostawcze, terenowe, a nawet ciężarówki. To jednak nie koniec, jeśli tylko masz, możesz do nas przywieźć autobus, który także zezłomujemy.

  Czy za złomowanie samochodu się płaci?

  Za złomowanie samochodów w Auto-Kurek sie nie płaci, nasza oferta jest w stu procentach darmowa. To jednak nie koniec, nie tylko nic nie stracisz, ale nawet zyskasz. Wynagradzamy bowiem za każdy kilogram masy wraku. Zapraszamy!.

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Jeśli zdecydowałeś się na kasację pojazdów w Auto-Kurek w Gliwicach, musisz liczyć się z tym, że będziemy potrzebowali kilku ważnych dokumentów. Przede wszystkim dowodu rejestracyjnego pojazdu, dowodu osobistego właściciela i karty pojazdu, jeśli istnieje. Więcej o niezbędnych dokumentach przeczytasz w naszym poradniku..

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.