Złomowanie aut Myszków

Kasacja pojazdów w Myszkowie z pomocą naszej firmy to zadanie proste i niewymagające większej ingerencji właściciela samochodu. Auto złom Auto-Kurek zadziała sprawnie bez względu na gabaryty pojazdu. Możesz nam oddać samochód osobowy, ale i autobus. Złomowanie samochodów Myszków to coś, czego potrzebujesz? Zachęcamy więc do kontaktu, chętnie nawiążemy współpracę. Pamiętaj, kasacja aut nic się nie kosztuje!

Auto szrot Myszków- kasacja pojazdów – Auto Kurek

Auto-Kurek prowadzi złomowanie aut w Myszkowie na przejrzystych i prostych zasadach. Sami odbieramy pojazd od klienta, a po wszystkim wypłacamy należną gotówkę. Co ważne, przyjmujemy auta w każdym stanie! Auto szrot działa od wielu lat, zatrudniamy specjalistów, którzy wiedzą, jak dokonać kasacji, aby nie zaszkodzić środowisku. Co ważne, nasz auto złom pracuje 24 godziny na dobę. Zadzwoń lub przyjedź do nas, kiedy tylko zechcesz!

Minimum formalności, szybka realizacja - kasacja złomowanie aut

Sposób obsługi klientów


Kontakt telefoniczny

Nasza współpraca rozpocznie się od kontaktu telefonicznego. Zadzwoń do nas na numer 660 637 702 lub 692 443 443 , a omówimy wszelkie szczegóły. Między innymi miejsce spotkania, jeśli nie masz możliwości przetransportowania do nas zniszczonego samochodu na własną rękę. Postaw na auto kasację w Myszkowie i okolicach!


Weryfikacja pojazdu

Po pierwszym kontakcie i szczegółowym omówieniu sprawy oraz miejsca spotkania rozpoczniemy weryfikację pojazdu. Potrzebujemy kilku najważniejszych informacji, abyśmy mogli przejść do kolejnego etapu, jakim jest kasacja aut oraz zapłata za wrak!


Kupno samochodu

Na końcu skupimy się na formalnościach. Oprócz dokumentów, które będziemy musieli podpisać, otrzymasz zapłatę za każdy kilogram wraku. Co więcej, przekażemy w Twoje ręce zaświadczenie o zezłomowaniu samochodu, z którym udasz się do Wydziału Komunikacji.

Formularz zgłoszeniowy


  Dlaczego warto wybrać nasz auto złom w Myszkowie?

  • błyskawiczna procedura,
  • minimum formalności,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • do transportu auta wykorzystujemy własny pojazd,
  • płacimy za każdy kilogram wraku,
  • realizujemy usługi złomowania samochodów przez 24h na dobę.
  złomowanie aut Myszków

  Złomowanie aut Myszków – w zgodzie z naturą

  Kasację aut w Myszkowie przeprowadzamy według konkretnych wytycznych. Zawsze działamy w pełni legalnie, dbając o środowisko. Części nadające się jeszcze do użycia lub regeneracji trafiają później na sprzedaż. To nie wszystko części karoserii i inne elementy metalowe do zakładów przetwórczych. Demontaż samochodów ma nieść za sobą pewne korzyści dla środowiska, dlatego nie zapominamy o usunięciu płynów eksploatacyjnych czy oddaniu części nienadających się ponownego wykorzystania firmom utylizacyjnym. Wybierz nas, a możesz liczyć, że zadbamy o naturę, jednocześnie pomożemy Ci się pozbyć zniszczonego auta. Co więcej, pamiętaj, że odpowiednio Cię za to wynagrodzimy! Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z usług skupu aut, świadczymy je w Myszkowie!

  złomowanie aut Myszków

  FAQ

  Jakie auta przyjmujecie na złom?

  Na auto złom w Myszkowie przyjmujemy samochody w każdym stanie. Dla nas nie ma znaczenia czy jest to auto powypadkowe, czy zalane podczas powodzi. Co więcej, marka, segment czy model także nie robi nam najmniejszej różnicy. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty. Zajmiemy się każdym pojazdem, bez wyjątku!

  Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?

  Decydując się na zezłomowanie auta na szrocie w Myszkowie, musisz być do tego przygotowany. Przede wszystkim potrzebujesz kompletu dokumentów, w tym dowodu osobistego, rejestracyjnego, a także karty pojazdu, jeśli taka występuje. Gdy masz to wszystko, możesz śmiało kontaktować się z nami. Przyjedź także bez zapowiedzi, jeśli to dla Ciebie wygodniejsze!

  Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?

  Na naszym skupie każdy dostaje pieniądze za zezłomowanie pojazdu. Ostateczna kwota zależy od tego, jak wiele kilogramów ważyło auto. Dlatego też wszystkiego dowiesz się już pod koniec współpracy. Chcemy zaznaczyć, że jeśli masa samochodu jest niższa niż 90% tego, co zostało wpisane w dowodzie, pobierzemy niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma.

  Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta (rozbudowana wersja) lub pozostawienia krótkiej wiadomości w powyższym formularzu.